А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 442
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 870
Когато имам възможност оставям косата да изсъхне сама, в краен случай я суша.

# 46
  • Мнения: 361
да,иначе не изглежда никак добре,не че след това прилича на нещо Confused

# 47
  • Мнения: 880
лятото не ползвам,но през останалото време,да.нямам време да я чакам обикновено,а и както съм чувствителна на студ..

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Само през зимата и то ако ми се налага да  излизам .
И аз така- много рядко

# 49
  • Мнения: 661
Само в много краен случай когато например съм се изкъпала и се наложи спешно да изляза от къщи.

# 50
  • Мнения: 6 916
Не, никога. Косата ми е сравнително гъста и съхне много време, поне към 24 часа (дори и да е лято). Но нямам особен избор, като я суша със сешор заприличвам на овца, няма никаква форма просто.

# 51
  • Мнения: 6 998
Като малка ми сушаха косата с някакъв сешоар, който предизвикваше ужасен страх у мен - май заради шума му. От както се къпя сама - НЕ на сешоара Mr. Green Косата ми съхне бързо Grinning, за мой късмет. Имам сешоар, но си стои непокътнат от миналата зима. Ползвам го само при положение, че е зима и трябва до половин час да съм излязла. И пак гледам бързо-бързо да го махна от главата си.
Мъжът ми за една година още не съм го видяла да ползва сешоар, а му е гъста и къдрава косата.Дори зимата не ползва.Просто я връзва - така пак не съхне, но и не му е студено #Crazy

# 52
  • на село
  • Мнения: 3 965
Не винаги.
От както съм с по -дълга коса си позволявам вечер след като я измия, стоя с хавлия на главата около 5-10 мин, намачквам с пяна и лягам, на сутринта все едно съм минала
 с дифузера / така ли се пише това/  Grinning.
А през деня същата процедура с пяната, но задължително суша.

# 53
  • Мнения: 6 039
Да, при всяко къпане, от както се помня...

и аз така, 
като прочетох заглавието на темата, въпросът ми се стори риторичен, а сега съм  #Crazy колко жени не го използват. Сигурно имат перфектни и здрави коси.

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, при всяко къпане, от както се помня...

и аз така, 
като прочетох заглавието на темата, въпросът ми се стори риторичен, а сега съм  #Crazy колко жени не го използват. Сигурно имат перфектни и здрави коси.
Laughing и здрави глави, не настивате ли, дами newsm78

# 55
  • Мнения: 619
да ползвам Peace

# 56
  • Мнения: 1 014
След всяко измиване на косата , а това означава през ден.

# 57
  • Мнения: 1 241
винаги ползвам иначе косата ми няма никакъв обем
лятото ползвам само студена струя

# 58
  • София
  • Мнения: 1 621
Да!Освен лятото,когато е мнооого топло Laughing

И аз така. Peace

# 59
  • Мнения: 448
винаги ползвам иначе косата ми няма никакъв обем
лятото ползвам само студена струя
И аз, но при мен май липсва достатъчно коса не само обем. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт