А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 419
  • 234
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Аз преди си оставях косата да изсъхне естествено, но напоследък все нямам време да чакам това да стане и започнах да ползвам сешоар въпреки, че знам, че ползването му не е много полезно за косата.

А вие ползвате ли?

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:21 от rubi

# 1
  • Мнения: 4 324
Аз не ползвам. Оставям я сама да съхне.

# 2
  • Мнения: 952
не, от ученичка не съм го правила.

# 3
  • Мнения: 4 473
На всеки 3 дни. Да видим до кога ще имам коса на главата си Rolling Eyes.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 952
Не

# 5
  • Мнения: 6 155
Задължително, иначе съм като ритана зелка  Crazy

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Суша със сешоар задължително, освен в разгара на лятото. В противен случай не само, че изсъхва под най-причудливи форми, но и съхне дяволски бавно. Много е гъста и със сешоара ми е досадно даже да я суша безкрайно дълго, какво остава да не я изобщо...по половин ден ще трябва да си седя вкъщи с мокри букли.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Да, ползвам.

# 8
  • Мнения: 3 360
Да!Освен лятото,когато е мнооого топло Laughing

# 9
  • Мнения: 334
Да задължително на всеки 3-4 дни.Косата ми е много дълга и ми отнема около 40 мин.
А как не ми се ще,но ако я оставя сама да изсъхне,съм като радиоприемник ловя всички станции.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 19:56 от мари ан

# 10
  • Мнения: 2 550
Не  Naughty
Косата ми е гъста и се суши бавно, но не сикам ад я моря със сешоар.
Като увия кърпа и съхне далеч по-бързоSimple Smile

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:18 от Злата Мери

# 11
  • Мнения: 4 806
не, не си я суша Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:23 от Асса

# 12
  • Мнения: 7 474
Задължително , толкова е гъста Crazy, че не може да изсъхне сама ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 6 798
Не, хваща ме съклета докато я изсуша, на всичко отгоре пак не става като във фризьорски салон, за това хич и не си правя труда.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, при всяко къпане, от както се помня...

# 15
  • София
  • Мнения: 1 483
Да, почти без изключения! Иначе е кошмарна, пък и обикновено нямам време да я чакам сама да изсъхне

# 16
  • Мнения: 3 042
 Grinning Благодаря за отговорите момичета.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:31 от rubi

# 17
  • Мнения: 4 806
моите почитания, rubi... аз пък махнах това, дето го цитираш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 167
много рядко си суша косата.
обикновено през зимата
през лятото - само по поводи, които изискват да не ходя като рошава кокошка.

# 19
  • Мнения: 3 342
Рядко.
Обикновено през зимата, когато се налага да излезна, а косата ми е още мокра.

# 20
  • Мнения: 2 849
Да!Освен лятото,когато е мнооого топло Laughing
И аз така .

# 21
  • Мнения: 2 211
Гледам да избягвам, защото така косата много се изтощава.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Да, иначе не ми мърдат 3 - 4 часа. Много е гъста и къдрава и задължително суша първо с Ровента-та, а после минавам с преса.

# 23
  • Мнения: 4 621
Почти винаги използвам сешоар.

# 24
  • Мнения: 4 202
От години съм си създала навика след всяко миене на косата, т.е. през 3 дни използвам сешоар и четка, ако не се изсуша така косата ми става супер сплескана  Confused

# 25
  • Мнения: 270
Колкото и да не ми се ще я суша,защото е много дълга и съхне бавно.

# 26
  • Мнения: 2 596
Винаги използвам сушоар от поне 6 години. Още имам коса на главата си.

# 27
  • Мнения: 712
Почти винаги. Само през лятото, ако е много горещо, я оставям да съхне сама. Имам синузит и от години се боря, защото много боли после.

# 28
  • Мнения: 1 416
Не използвам сешоар. Косата ми бухва ужасно... Sick

# 29
  • Мнения: 1 813
Винаги я суша,защото след това я минавам с преса и ако не е суха ... гори та пушек се вдига.  Laughing

# 30
  • Мнения: 4 546
лятото - не. зимата - всеки път. особено пък през седмицата, ако не я изсуша, означава да си легна с мокра коса

# 31
  • Мнения: 1 558
По принцип не. Само в извънредни случаи, макар косата ми да е доста дълга и гъста.

# 32
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Да ползвам,изправям си косата с сешоара и четка.

# 33
  • Мнения: 253
Моя сушоар пък само заема място в шкафа. Мъж ми ми го купи подарък да не съм излизала с мокра коса. Ама аз като не умея да държа четката като хората - по добре да си съхне до вечерта косата. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 388
Да!Освен лятото,когато е мнооого топло Laughing

и аз така  Peace

# 35
  • Мнения: 5 103
Ми фризьора ми я суши всеки път Peace а аз си я правя веднъж седмично при  него

# 36
  • Мнения: 125
мнооого рядко

# 37
  • Мнения: 3 576
Винаги.
Ако трябва да я чакам да съхне сама, ще мине половин ден.
Когато ме мързи си я правя къдрава с дифузера, а ако ми се занимава я изправям със сешоара на Ровента за изправяне.

# 38
  • Мнения: 1 313
Имах много дълга коса и за да я пазя оствях да съхне сама. Не бях пипала сешоар от около 4-5 клас. Сега (от един месец) съм с нова прическа и се оформя по-добре със сешоар и започнах по-редовно да ползвам. За сега нямам никакви проблеми, но задължително ползвам някакъв лосион за коса и течни кристали на Биофарма. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 986
  Използвам предимно дифузера,и то  в студените месеци Peace

# 40
  • Мнения: 2 804
Само през зимата и то ако ми се налага да  излизам .

# 41
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ползвам го само, когато ходя на фризьор. В къщи дори нямам сешоар.

# 42
  • Мнения: 1 813
В момента се суша със сешоара при това след току що боядисване.От всякъде съм в нарушение  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 5 317
В последно време доста често.

# 44
  • Мнения: 13 512
Задължително след като я измия, ми я "издухват" в салон. Всъщност само лятото си мия косата в къщи ...по принцип я мия в салон,за да могат а ми я издухат, а не да ходя  като  луда в главата/ сама не мога да се издухвам/

# 45
  • Мнения: 870
Когато имам възможност оставям косата да изсъхне сама, в краен случай я суша.

# 46
  • Мнения: 361
да,иначе не изглежда никак добре,не че след това прилича на нещо Confused

# 47
  • Мнения: 880
лятото не ползвам,но през останалото време,да.нямам време да я чакам обикновено,а и както съм чувствителна на студ..

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Само през зимата и то ако ми се налага да  излизам .
И аз така- много рядко

# 49
  • Мнения: 661
Само в много краен случай когато например съм се изкъпала и се наложи спешно да изляза от къщи.

# 50
  • Мнения: 6 907
Не, никога. Косата ми е сравнително гъста и съхне много време, поне към 24 часа (дори и да е лято). Но нямам особен избор, като я суша със сешор заприличвам на овца, няма никаква форма просто.

# 51
  • Мнения: 6 993
Като малка ми сушаха косата с някакъв сешоар, който предизвикваше ужасен страх у мен - май заради шума му. От както се къпя сама - НЕ на сешоара Mr. Green Косата ми съхне бързо Grinning, за мой късмет. Имам сешоар, но си стои непокътнат от миналата зима. Ползвам го само при положение, че е зима и трябва до половин час да съм излязла. И пак гледам бързо-бързо да го махна от главата си.
Мъжът ми за една година още не съм го видяла да ползва сешоар, а му е гъста и къдрава косата.Дори зимата не ползва.Просто я връзва - така пак не съхне, но и не му е студено #Crazy

# 52
  • на село
  • Мнения: 3 926
Не винаги.
От както съм с по -дълга коса си позволявам вечер след като я измия, стоя с хавлия на главата около 5-10 мин, намачквам с пяна и лягам, на сутринта все едно съм минала
 с дифузера / така ли се пише това/  Grinning.
А през деня същата процедура с пяната, но задължително суша.

# 53
  • Мнения: 6 039
Да, при всяко къпане, от както се помня...

и аз така, 
като прочетох заглавието на темата, въпросът ми се стори риторичен, а сега съм  #Crazy колко жени не го използват. Сигурно имат перфектни и здрави коси.

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, при всяко къпане, от както се помня...

и аз така, 
като прочетох заглавието на темата, въпросът ми се стори риторичен, а сега съм  #Crazy колко жени не го използват. Сигурно имат перфектни и здрави коси.
Laughing и здрави глави, не настивате ли, дами newsm78

# 55
  • Мнения: 619
да ползвам Peace

# 56
  • Мнения: 1 014
След всяко измиване на косата , а това означава през ден.

# 57
  • Мнения: 1 241
винаги ползвам иначе косата ми няма никакъв обем
лятото ползвам само студена струя

# 58
  • София
  • Мнения: 1 621
Да!Освен лятото,когато е мнооого топло Laughing

И аз така. Peace

# 59
  • Мнения: 448
винаги ползвам иначе косата ми няма никакъв обем
лятото ползвам само студена струя
И аз, но при мен май липсва достатъчно коса не само обем. newsm78

# 60
  • Мнения: 2 241
Рядко, само когато бързам, така си стои неизползван в повечето време сешоара с всичките му там приставки. Иначе не съм забелязала от сушенето да има проблеми косата ми, вяно си е до структура на косъма.

# 61
  • Мнения: 1 101
Да, при всяко къпане  Peace

# 62
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
През зимата на всяко къпане, през лятото понялога не. Зависи. Ако и предстои излизане си я изсушавам,защото иначе ми е много буйна без сушоар. Joy Peace

# 63
  • Мнения: 3 537
Суша я със сешоар,да,но преди това задължително и слагам кристали,нали предпазвали косата от изсушаване.

# 64
  • Мнения: 3 042
Суша я със сешоар,да,но преди това задължително и слагам кристали,нали предпазвали косата от изсушаване.

Какви са тези кристали?

# 65
  • Мнения: 8 505
Не.Най-много 3-4 пъти годишно,в случай,че ми се налага спешно да изляза.

# 66
  • Мнения: 5 299
Да, при всяко измиване(почти) Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
В повечето случаи да- зимата ползвам.Лятото въобще.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Оставям я да изсъхне по естествен начин. Мнооого рядко ако бързам да излизам някъде я суша със сешоар.

# 69
  • Мнения: 40
rubi
Кристали за коса има на различни фирми (лореал, биофарма etc.). Слагат се по краищата:) Предпазват при термична обработка от цъвтеж:) Действат на съшия принцип като силикона за коса. Ефикасни са но вчера си купих и спрей защото доста често се суша и изправям:)

# 70
  • Мнения: 3 042
rubi
Кристали за коса има на различни фирми (лореал, биофарма etc.). Слагат се по краищата:) Предпазват при термична обработка от цъвтеж:) Действат на съшия принцип като силикона за коса. Ефикасни са но вчера си купих и спрей защото доста често се суша и изправям:)

Благодаря ще пробвам.  bouquet

# 71
  • Мнения: 184
Само зимата ползвам сешоар. Когато е по-топло я оставям да изсъхне сама, и без друго напоследък много пада Tired

# 72
  • по света
  • Мнения: 1 587
Избягвам употребата на сешоар,само ако е наложително.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Само, ако бързам и нямам време да я чакам да съхне (за зимата става въпрос).Единствено тогава ползвам.

# 74
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Когато си я оставям да изсъхне от сама, косата ми е сплескана и една никаква. Винаги ползвам сешоар, изправям си я със Сънсилк.

# 75
  • Мнения: 221
изобщо не ползвам сешоар-само фризьорката ме суши с него

# 76
Винаги, когато мога избягвам сешоара. Смятам, че ужасно много вреди на косата. Като си изсъхва сама изглежда много по-жива и здрава.

# 77
  • Мнения: 6 164
Всеки път, т.е. през ден, иначе прическа не става! Tired

# 78
  • Мнения: 2 956
Само ,когато реша да я изправям,защото ми е леко чуплива. Иначе зима или лято-няма значение.

# 79
  • Мнения: 948
Използвам сешоара само , когато бързам.

# 80
  • Мнения: 2 407
Да, като бързам, иначе го избягвам.

# 81
  • Мнения: 679
Почти редовно, и то не защото искам да постигна някаква форма на косата, а защото обикновено винаги бързам за излизане и трябва да е суха. А и зимата няма как. Случва се да не ползвам сешоар, но такива са само горещите летни дни !

# 82
  • Мнения: 2 910
От много години не съм ползвала сешоар и по тази причина изобщо нямам такъв уред вкъщи.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 104
ако не и придам някаква форма със сешоар и четка почвам да приличам на китайска колиба преди пожар... Blush

# 84
  • Мнения: 3 050
от повече от година -две не съм се сушила защото много пазя косата си.иначе когато няма как се налага и до там да стигам но това наскоро не се е налагало newsm68

# 85
  • София
  • Мнения: 2 530
Не, не ползвам.

# 86
  • Мнения: 509
Винаги.

# 87
  • Мнения: X
Само, ако бързам и нямам време да я чакам да съхне (за зимата става въпрос).Единствено тогава ползвам.
От честото сушене косата ми се накъсва , а и по-бързо се омазнява...Предпочитам сама да си изсъхне,но все пак го ползвам/обикновенно на най-слабата степен/

# 88
  • Sf
  • Мнения: 808
Не, от години не си суша косата, дори и когато бях с много дълга и рошава коса Simple Smile Мия си косата основно вечер Simple Smile И не се ползвам сешоар Simple Smile

# 89
  • Мнения: 408
И преса Crazy Ако ли не-даже мама няма да ме познае Mr. Green

# 90
  • София
  • Мнения: 5 289
Да винаги,четката и сешуара са задължителни при мен.

# 91
  • Мнения: 2 950
Много ми е гаден този шум около ушите ми. А също много ми се изсушава косата - не, не ползвам сешоар!

# 92
  • Мнения: 8 917
Не ползваш сушоар от години - поне 10, че и повече - нищо, че косата ми е до кръста Peace

# 93
  • Мнения: 528
Мия косата си през ден и винаги използвам сушоар...и това от както се помня.  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 2 846
Сешоарът дава обем на косата ми - тя не е рядка, но косъмът ми е изключително тънък. Когато я оставям естествено чуплива отначало чакам да поизсъхне и чак накрая я суша с главата надолу, за да й придам обем. Когато я изправям, винаги ползвам сешоар.

# 95
  • Мнения: 663
Да , всеки път

# 96
  • Мнения: 489
    От известно време да.По принцип не оби4ам да ползвам, защото вреди на косата, но когато няма време и се налага, ползвам.

# 97
  • Мнения: 88
Винаги ! Без сешоар не мога

# 98
  • Мнения: 636
Използвам при всяко миене на косата за да придобие някакъв обем-имам много тънък косъм и всеки е със свое мнение.Ако не се изсуша - не искам да се поглеждам в огледалото! Знам,че не е много добре за косата и за това поне като съм у дома и няма да излизам след измиване я оставям сама да изсъхне.Но да отида на работа без да съм се изсушила - не се случва!

# 99
  • Мнения: 2 897
Да,когато бързам или когато искам да я изправя,през лятото избягвам.
До преди две години го използвах изключително рядко,да не кажа,че минавах и без.

# 100
  • Мнения: 27 524
Не, никога  Naughty

# 101
  • Мнения: 4 406
само през зимата- косата ми е гъста и бавно съхне, лесно се настива

# 102
  • Мнения: 4 358
Не бях ползвала сешоар от години. Това лято два пъти направих синузит и сега си суша косата след всяко миене  #Puppy dog

# 103
  • Popovo
  • Мнения: 571
Когато бях дете исках да съм като мама и да си суша косата, опитвах един-два пъти и реших, че не е за мен.

# 104
  • Мнения: 1 546
Тъй като мия косата си най-често вечер, винаги използвам сешоар. Един път си викам"Абе, я де не изсуша" и си легнах с полусуха коса. На сутринта имах 38 градуса температура и си казах - край, вредно-невредно, такива експерименти повече не!
Само лятото си позволявам понякога да не използвам сешоар, но тогава резултата е...разплетена кошница! Mr. Green

# 105
  • Мнения: 2 159
оставям я да изсъхне, суша я само ако нещо ми е много студено иначе ми става като слама

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 612
само ако много се налага и то през студените месеци
дори с хавлия не я "търкам" а само попивам
да си призная нямах и сешоар до скоро  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 3 089
не, никога. това е досадно и много продължително упражнение. дори фризьорите се отказват по някое време след 30-тата-40-тата минута. май съм с твърде дебел косъм, а като добавим и гъстотата + дължиа - няма смисъл изобщо да започвам.

# 108
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И аз без сешоар не мога Naughty
 Косата ми е много тънка и ако не я суша няма никакъв вид. Една такава сплескана.... Sick Ужас .
Сешоара моя най- добър приятел Hug Hug Hug

# 109
  • Мнения: 398
 Naughty липсва ми търпение

# 110
  • Мнения: 814
Винаги четка+сешоар. Не мога да си приставя да не се издухам и да ходя като разплетена дамаджана Crazy.

# 111
  • Мнения: 657
 Не,случва ми се най-много 1 път в годината

# 112
  • Мнения: 364
Мога без всичко,но без сешоар и четка не мога.косата ми изглежда потресаващо когато изсъхне без издухване.Когато легна с леко влажна коса на сутринта се чудя дали докато съм спала не ми е гръмнала възглавницата  Tired

# 113
  • Мнения: 573
Само когато е студено, гледам да не прекалявам със сушенето....

# 114
  • Мнения: 3 611
Ами да, полzвам сешоар почти винаги (беz лятото), щото ако чакам косата ми да иzсъхне (под кръста е) от самосебе си... винаги ме zаболява глава. И цяла нощ да седи на сутринта пак е влажна... а и вратът ми се схваща  ooooh!
Tа гледам да се духам по-отдалеко, да не я иzгарям и тъй. Няма как иначе.

# 115
  • Мнения: 308
знсам че е вредно но когато се налага го използвам. също от време на време си опъвам косата с него , но вече катго че ли нямам много време за тази процедура.

# 116
  • Мнения: 6 472
До преди година  и половина само така си оправях прическата. После си купих преса за коса и от тогава не съм го ползвала:)))))

# 117
# 118
  • Мнения: 1 384
За жалост ми се налага и то почти всеки път, колкото и да не ми се иска да си подлагам косицата на това изтезание  newsm62

# 119
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И аз така!

# 120
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не използвам, освен в случаите когато съм на фризьор. Косата ми е чуплива и аз по принцип така си я нося

# 121
  • Мнения: 409
За жалост ми се налага и то почти всеки път, колкото и да не ми се иска да си подлагам косицата на това изтезание  newsm62
И аз така.

# 122
  • Мнения: 2 673
Почти винаги суша косата си със сешоар, използвам задължително кристали и от време на време - стилизанти. Косата ми не е изтощена, макар и третирана и изглежда наистина добре...

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, не бих искала толкова често, но дългата коса съхне сама за 2 часа, а при студено време да стоиш така....

# 124
  • Мнения: 35 968
ползвам, но се старая да не е често

# 125
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Сама не. Само когато ходя на фризьор.

# 126
  • Мнения: 1 063
За голямо мое съжаление  - да. Така се получава, че нямам време да чакам да изсъхне сама.

# 127
  • София
  • Мнения: 2 104
Почти винаги суша косата си със сешоар, използвам задължително кристали и от време на време - стилизанти. Косата ми не е изтощена, макар и третирана и изглежда наистина добре...

karil, кажи ми нещо повече за кристалите за коса. и аз съм чувала, но никога не съм позлвала и би ми било интересно да знам за какво иде реч  newsm78 мерси

# 128
  • Мнения: 176
От 4 години през ден я суша със сешоар и все още имам коса на главата си.   love001

# 129
  • Мнения: 949
Сама не. Само когато ходя на фризьор.
Peace

# 130
  • Мнения: 1 059
Ползвам само ако се налага

# 131
  • София
  • Мнения: 11 711
Обикновено се къпя по нощите и ползвам.Освен това ползвам сешоара и за изправяне на косата.

# 132
  • Мнения: 1 403
Да винаги я суша с сешоара, и все ми се вижда 4е малко е изгоряла и вкарвам и малко преса  hahaha

# 133
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
С къса коса съм, но въпреки това всеки път ползвам сешоар.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 271
Да суша я - знам, че е вредно за косъма, но иначе много ми е клепнала косата и без форма.

# 135
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Без сешуар не мога да мина. Моята е дълга и много гъста, така че ако не й придам някаква форма докато я суша после става невъзможно.

# 136
  • Мнения: 2 724
Само когато се налага. Преди ползвах по- често, но започна да ми се появява нещо като пърхут .Сега избягвам и този проблем го няма .

# 137
  • Мнения: 510
Като бях с дълга коса не ползвах, но сега прическата ми е такава, че се налага да я оформя със сешоар иначе съм като разплетена кошница.

# 138
  • Мнения: 2 700
Ако ще си лягам в близките 2-3 часа ДА, защото иначе на сутринта всеки косъм си има собствено мнение. Иначе предпочитам да не ползувам.

# 139
  • Мнения: 15 619
 Не ползвам сешоар.

# 140
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Суша се със сешоар... то пък толкова и остана нещо за сушене  Confused

# 141
  • Варна
  • Мнения: 2 388
НЕ! Naughty

# 142
  • Мнения: 2 271
Само през лятото не я суша.През останалото време ползвам сешоара!

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не! Оставям я да изсъхне без др. намеса,само така ми се оформят естествените къдрици,иначе от сешоара косата става като облак.

# 144
преди не я сушах,но напоследък го правя.Използвам течни кристали преди да започна сушенето,защото предпазват от цъфтеж. Laughing

# 145
  • Мнения: 2 825
Не, от много малка не го правя - става ми една суха и гадна от него.

# 146
  • Мнения: 120
Аз винаги си лягам нарочно с мокра коса и прическата ми е супер! Относно косата, съм с четири леви крака и сешоара само влошава нещата, но на мен ми ходи да съм умишлено рошава Simple Smile))))

# 147
  • Мнения: 25
i az bez su6oar sam kat zelka no 4esto polzvah i kosata mi stana kato 4etka no edna priqtelka mi prepora4a OLIO NE OLIO I KATO SE SU6A PREDI TOVA SE MAJA I KOSATA MI E SUPER SEGA

# 148
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Само когато е студено, а трябва да изляза, иначе не

# 149
  • Мнения: 397
Суша я, но дотолкова, че да не е съвсем мокра.

# 150
  • Мнения: 3 376
Не! Оставям я да изсъхне без др. намеса,само така ми се оформят естествените къдрици,иначе от сешоара косата става като облак.
   Peace

# 151
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не.
Много рядко, ако е много студено и нямам време да я чакам да съхне. Има- няма 5 пъти в годината.

# 152
  • Мнения: 3 456
да, ползвам сешоар, иначе ще стоя с мокра глава цял ден

# 153
  • Мнения: 314
суша я само,когато навън е студено,а на мен ми предстои веднага да изляза.

# 154
  • Мнения: 1 150
Само когато е студено, а трябва да изляза, иначе не

 Peace и когато я изправям

# 155
  • Мнения: 5 140
Ако съм в къщи или времето е топло не я суша, лятото задължително.
Обаче зимата го използвам.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Естествено, че я суша. Нямам време да я чакам. 

# 157
  • Мнения: 3 478
Суша иначе става една хвърчаща.

# 158
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Старая се да ползвам сешоар рядко. Лятото не. Само когато е студено и ми се налага да излизам скоро след като съм си измила косата.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 537
Имам дълга коса и нямам нерви да я изсуша цялата, така че въобще не се захващам. По принцип излизам с мокра /зимата с влажна/ коса, въпреки че знам за опасността от менингит получен от простудяване. ooooh!

# 160
  • Мнения: 2 386
Аз пък обичам сешоарите...Бързо ми изсъхва косата,застава в правилна форма, а и обичам да ми е топличко на главата през зимата  Blush

# 161
  • Мнения: 603
суша я само,когато навън е студено,а на мен ми предстои веднага да изляза.
и аз Peace

# 162
  • Мнения: 419
Редовно я сушя,но първо я напръсквам с кристали и спрей за защита на косъма

# 163
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти не ползвам сешоара.

# 164
  • Мнения: 2 529
Само така я суша.

# 165
Само когато бързам и вън е студено - със сешоара бухва ужасно,а и изсъхва косъма Naughty

# 166
  • Мнения: 1 568
Ако ми се развали сешоара,изпадам в паника smile3514

# 167
  • Мнения: 7 914
НИКОГА Peace

# 168
# 169
# 170
  • Мнения: 3 932
Да, това е единствения начин да си я оформям както искам...

# 171
  • Мнения: 6 461
Да суша касата  си  със сешоар . Simple Smile

# 172
  • Мнения: 5 682
 FlutterАз не ползвам сешоар, макар че косата ми е дълга и гъста оставям я да си изсъхне естествено. Достатъчно я третирам с разни бои, че и това да я изсушавам допълнително със сешоара Naughty Party

# 173
# 174
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Използвам сешоар, особено зимно време няма начин Peace
плюс това можеш да оформиш прическа докато се сушиш Flutter

# 175
  • Мнения: 37
От много отдавна не използвам сешоар, само при екстремни ситуации или когато съм на фризьор. Понякога даже си лягам с влажна коса, което не е много хубаво. Thinking

# 176
  • Мнения: 812
задължително я суша!

# 177
  • Мнения: 2 381
Ползвам сешоар единствено през зимните месеци, когато се налага да изляза след баня.Но и това го избягвам.

# 178
  • Мнения: 372
Изключително рядко се случва Naughty

# 179
  • Мнения: 155
Имам 2 сешоара и никога не съм ги ползвала.Все не стигам до тях...

# 180
  • Мнения: 3 248
Задължително. Peace

# 181
  • Мнения: 574
При всяко миене иначе едва ли ще се нарече коса,за да не гори тварде много дръж струята на около 20или 30 см от косата.

# 182
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
задължително....!!!

# 183
  • Мнения: 732
Не  Naughty Когато ползвам сешоар косата ми става много суха, без обем, хвърчи навсякъде, мноого гадна Sick
Дори и зимата я оставям сама да изсъхне Mr. Green

# 184
  • Мнения: 2 196
Да,само така мога да я оформя.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Бих искала да не я суша, но една дълга коса изсъхва сама за около 2 часа, а през зимата не ми се иска да рискувам така.

# 186
  • Мнения: 1 028
Като се има впредвид че се къпя предимно вечер и студеното време се налага ,малко да се поодухам щот инак ставам със схванат врат,а и косата ми е доста дълга.

# 187
# 188
  • Мнения: 209
По-точно я изправям със сешоар Laughing

# 189
  • Мнения: 147
Винаги  Laughing , само лятото я оставям по-някога да си изсъхне сама, което става за 40 мин ooooh!.

# 190
  • София
  • Мнения: 722
След всяко измиване на косата , а това означава през ден.

 ooooh! Мислех, че само аз съм така......Ако не се изсуша няма да мога да се покажа извън нас.....

# 191
  • Мнения: 117
Аз избягвам да я суша много често. Преди година се бях вманиачила на тема изправяне и освен че я сушах, я изправях доста. И така след около година се наложи да прекратя с тези процедури, защото рискувах да остана с коса, кято прилича на мъх  Mr. Green. После около 2-3 месеца я лекувах с маски, ампули ит.н., за да се оправи. Та аз лично бих ти препоръчала, колкото се може по-рядко и за по-кракто време употребявай сешоара. За зимата е ясно - сега няма как ... А ако решиш да я изправяш - веднъж в седмицата е ок,няма да има сериозни последици, но повече - едва ли ( това съм го чувала от моята фризьорка)  Wink

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз я суша само зимата,защото ми е дълга,а и имам мигрена,която зимата е много изострена и няма начин да я оставя сама да съхне 2-3 часа.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Зная вредата, но не понасям да ми е мокра главата, с изключение на горещите летни дни. Ползвам сешоар от години.

# 194
  • Русе
  • Мнения: 659
Да, задължително през зимата, а лятото само за оформяне на прическа Peace

# 195
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Почити не ползвам сешоар.
Ползвам само зимата, и то не напълно изсушавам косата, само когато я мия сутрин и се налага да излизам.

# 196
  • Мнения: 270
Да, задължително през зимата, а лятото само за оформяне на прическа Peace
също

# 197
  • Мнения: 12 801
само ако много се налага и то през студените месеци
дори с хавлия не я "търкам" а само попивам
И аз съм горе-долу така. Даже не ползвам сешоар, ами една ветилаторна печка - така не е отблизо, както със сешоара и по-малко изгаря косата. С много тънък косъм съм и го правя само ако съм си измила косата и трябва да изляза скоро след това, а навън не е топло. Иначе тя си изсъхва сравнително бързо и сама, а и прическата ми не изисква кой-знае каква намеса

# 198
  • Мнения: 1 318
Да,само така мога да я оформя.

И аз така... Иначе става супер странна ooooh!

# 199
  • Мнения: 745
Мия си косата вечер  и ако си легна с влажна коса на следващата сутрин не мога да се покажа на вън. Задължително е суша със сешоар.

# 200
  • Мнения: 1 169
Лятото неизползвам оставям я сама да си съхне, но през зимата задължително

# 201
  • Мнения: 857
Ами да суша я, защото ако я оставя да съхне сама ми се къдри  smile3511 Със сешоара я изправям до известна степен

# 202
  • Мнения: 372
Лятото не, но вече я суша задължително, че е доста дълга и няма изсъхване.  Simple Smile

# 203
  • Мнения: 492
Да, винаги.Иначе няма оформяне.

# 204
  • Мнения: 1 934
Да, винаги.Иначе няма оформяне.
Peace

# 205
# 206
  • Мнения: 15
Не бях ползвала сешоар 3-4 год,защото мислех,че е вреден за косата.Но говорих с моята фризьорка и тя ми обясни ,че колкото е по-горещ въздуха,толкова е по-вредно за косата.Та започнах пак да ползвам,но рядко и то през зимата.А  лятото смело си излизам с полумокра коса и много ми е  newsm44

# 207
# 208
  • Плевен
  • Мнения: 973
Лятото неизползвам оставям я сама да си съхне, но през зимата задължително
newsm10

# 209
  • Мнения: 2 152
Само зимата я суша и то ако трябва да излизам някъде, а тя все още е мокра Peace

# 210
  • Мнения: 96
Да - напоследък си слагам течни кристали за предпазване, но иначе ако не ползвам сешоар, косата ми на никъде не стои!
Ех, само да можех да го правя и като фризьора!  Rolling Eyes

# 211
  • :)
  • Мнения: 337
И аз слагам кристали, препоръчаха ми кристалите на Сери, някой използвал ли ги е? Напоследък опитвам със стимуланта на Икаров, но кристалите са си кристали Rolling Eyes иначе косата ми е много суха и когато мога предпочитам да не я суша.

# 212
  • Мнения: 658
И аз суша със сешоара. Иначе никой няма да ми дойде в салона.  WinkА защо слагате кристалите на мокро - те се слагат на суха коса

# 213
  • Мнения: 2 039
Суша,защото иначе ми се сплесква перушинката  Joy

# 214
  • Мнения: 116
Нон стоп се суша със сешоара. Peace

# 215
  • Мнения: 4 733
Зная, че е супер вреден сешоара за косата, тъй като я изсушава, но всеки ден се издухвам иначе съм като луда в главата Crossing Arms

# 216
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Много рядко.Предпочитам естественото сушене.Иначе,ако трябва да ходя някъде и е още мокра я доисушавам.Иначе не.

# 217
# 218
  • Мнения: 125
Почти на всяко къпане

# 219
  • Мнения: 1 100
Отвреме на време я суша. Обикновено се къпя вечер. Но когато бързам за някъде я суша.

# 220
  • Мнения: 3 537
Ако ще излизам я суша със сешоар,а иначе зимата я суша на климатика. Laughing

# 221
  • Мнения: 286
напоследък-да Peace

# 222
  • Мнения: 177
Много рядко полzвам сеШоар. по принцип я оставям да си съхне сама. Но понякога няма как  и тогава zадъжително слагам някакви продукти, които предпаzват косата от топлата струя, било то раzни кремове или просто пяна zа коса.

# 223
  • Мнения: 1 568
Ей сега се изкъпах и така ми е студено,че ...........бягам за сешоара!!! Peace

# 224
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
да ползвам задължително,даже имам чисто нов от вчера Laughing

# 225
  • Мнения: X
Почти винаги ползвам сешоар и преса след къпане. Косата ми все още е в добро състояние.

# 226
  • Мнения: 990
Да ползвам сешоар , но по-скоро за оформяне на косата с дефузера.

# 227
  • Мнения: 1 568
Защо когато ползвам пресата,косата ми стои добре само 1 ден,а после изглежда като мръсна,на вторият?

# 228
  • Мнения: 214
Понякога

# 229
  • Мнения: 560
Зимата да-с дифузер-поне като съм овца в главата,да съм истинска овца.Лятото не я суша да ми разхлажда поне 1 час,после я смотафръцвам на някакво кюфте,че не я трая.

# 230
  • Мнения: 374
аз си я мия ве4ер и я оставям да съхне през ноща.косата ми е много дълга и не искам да я натоварвам излишно.сушили са ми я само фризьори-аз знам че немога да постигна този ефект и хич и не се хабя  bouquet

# 231
  • :)
  • Мнения: 337
Днес я изсуших, наложи ми се да излизам. Резултата е ужасен, както в повечето случаи след сушене- стана суха и права, а по принцип ми е къдрава Cry

# 232
  • Мнения: 2 936
много рядко...само когато ми се налага да излизам,или преди да използвам пресата.

# 233
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да,по-често използвам сешоар Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 550
Нямам избор. Косата ми е дълга и има склонност да се "чупи" неподходящо. Ако я оставя вечер влажна и спя така на сутринта не прилича на нищо. Мия я обикновено сутрин и тъй като трябва да излизам не бих рискувала в тоя студ да изляза с мокра коса. Само лятото я оставям да се "развива" без сешоар.

Общи условия

Активация на акаунт