А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 409
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Почти винаги ползвам сешоар и преса след къпане. Косата ми все още е в добро състояние.

# 226
  • Мнения: 990
Да ползвам сешоар , но по-скоро за оформяне на косата с дефузера.

# 227
  • Мнения: 1 568
Защо когато ползвам пресата,косата ми стои добре само 1 ден,а после изглежда като мръсна,на вторият?

# 228
  • Мнения: 214
Понякога

# 229
  • Мнения: 560
Зимата да-с дифузер-поне като съм овца в главата,да съм истинска овца.Лятото не я суша да ми разхлажда поне 1 час,после я смотафръцвам на някакво кюфте,че не я трая.

# 230
  • Мнения: 374
аз си я мия ве4ер и я оставям да съхне през ноща.косата ми е много дълга и не искам да я натоварвам излишно.сушили са ми я само фризьори-аз знам че немога да постигна този ефект и хич и не се хабя  bouquet

# 231
  • :)
  • Мнения: 337
Днес я изсуших, наложи ми се да излизам. Резултата е ужасен, както в повечето случаи след сушене- стана суха и права, а по принцип ми е къдрава Cry

# 232
  • Мнения: 2 936
много рядко...само когато ми се налага да излизам,или преди да използвам пресата.

# 233
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да,по-често използвам сешоар Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 550
Нямам избор. Косата ми е дълга и има склонност да се "чупи" неподходящо. Ако я оставя вечер влажна и спя така на сутринта не прилича на нищо. Мия я обикновено сутрин и тъй като трябва да излизам не бих рискувала в тоя студ да изляза с мокра коса. Само лятото я оставям да се "развива" без сешоар.

Общи условия

Активация на акаунт