А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 411
  • 234
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 241
Рядко, само когато бързам, така си стои неизползван в повечето време сешоара с всичките му там приставки. Иначе не съм забелязала от сушенето да има проблеми косата ми, вяно си е до структура на косъма.

# 61
  • Мнения: 1 101
Да, при всяко къпане  Peace

# 62
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
През зимата на всяко къпане, през лятото понялога не. Зависи. Ако и предстои излизане си я изсушавам,защото иначе ми е много буйна без сушоар. Joy Peace

# 63
  • Мнения: 3 537
Суша я със сешоар,да,но преди това задължително и слагам кристали,нали предпазвали косата от изсушаване.

# 64
  • Мнения: 3 042
Суша я със сешоар,да,но преди това задължително и слагам кристали,нали предпазвали косата от изсушаване.

Какви са тези кристали?

# 65
  • Мнения: 8 505
Не.Най-много 3-4 пъти годишно,в случай,че ми се налага спешно да изляза.

# 66
  • Мнения: 5 299
Да, при всяко измиване(почти) Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
В повечето случаи да- зимата ползвам.Лятото въобще.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Оставям я да изсъхне по естествен начин. Мнооого рядко ако бързам да излизам някъде я суша със сешоар.

# 69
  • Мнения: 40
rubi
Кристали за коса има на различни фирми (лореал, биофарма etc.). Слагат се по краищата:) Предпазват при термична обработка от цъвтеж:) Действат на съшия принцип като силикона за коса. Ефикасни са но вчера си купих и спрей защото доста често се суша и изправям:)

# 70
  • Мнения: 3 042
rubi
Кристали за коса има на различни фирми (лореал, биофарма etc.). Слагат се по краищата:) Предпазват при термична обработка от цъвтеж:) Действат на съшия принцип като силикона за коса. Ефикасни са но вчера си купих и спрей защото доста често се суша и изправям:)

Благодаря ще пробвам.  bouquet

# 71
  • Мнения: 184
Само зимата ползвам сешоар. Когато е по-топло я оставям да изсъхне сама, и без друго напоследък много пада Tired

# 72
  • по света
  • Мнения: 1 587
Избягвам употребата на сешоар,само ако е наложително.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Само, ако бързам и нямам време да я чакам да съхне (за зимата става въпрос).Единствено тогава ползвам.

# 74
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Когато си я оставям да изсъхне от сама, косата ми е сплескана и една никаква. Винаги ползвам сешоар, изправям си я със Сънсилк.

Общи условия

Активация на акаунт