Предстои сватбата ми...а как ще играя хора бременна?!?

  • 2 544
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Зависи ти как се чувстваш  Naughty ако си добре - играй умерено, но ако досега си имала някакъв проблем или се почувстваш дискомфортно по време на танцуването - спираш.
Моята сватба беше, когато аз бях в 7-ми месец. Играх много, но често си почивах.
Желая ти прекрасна сватба и безпроблемна бременност   bouquet

# 31
  • Мнения: 4 915
Независимо колко чудесно се чувствам по време на бременността си, не бих играла именно хора, пък било то и на моята сватба.

Виж - на балади, нещо по-умерено - да, но да подскачам хоро - не. Понякога белите стават ненадейно. Не бих рискувала.

На сватбата на сестра ми преди месец не се хванах на хорото, макар че би ми било приятно. Повече предпазливост не вреди. 

# 32
  • Мнения: 308
ако чустваш че ще се справиш и няма да ти навреди няма от какво да се притесняваш. на моята сватба бях в 7месец и играх през цялото време , а съм чувала ЗА БУЛКИ  И В ПО-НАПРЕДНАЛА БРЕМЕНОСТ КОИТО СЪЩО НЕ СЕ СЯДАЛИ ПО ВРЕМЕ НА СВАТБИТЕ СИ.

# 33
  • Мнения: 603
Аз се омъжих в 6 месец и изиграх цифром и словом 1 хоро. При мен обаче бременността е с постоянни контракции от 5 месец. Ако се чувстваш добре играй, но при първото стягане на стомаха седни и почини повече.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 775
На сватбата си бях в 5тия месец. Хора не съм играла, сватбата ни беше доста осъвременена и щура Simple Smile Вечерта в библиотека си потанцувах.
Ако не прекаляваш с буйните танци няма да има страшно.

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на сватбата си бях бременна в 3ти месец!
От вълнение, емоции и т.н. това беше единственият ден, в който се чувствах прекрасно и не повръщах.
Играх, пях, веселих се.
Беше супер!

# 36
  • Мнения: 962
На моята сватба бях в 3м. бременна,оо такива хора,танци и т.н. се вихреха,не съм седнала и за миг.И всичко си беше нормално,сега си имам 4м.бебче.

# 37
  • Мнения: 2 910
Бях в 3-тия месец, когато се омъжих и през цялата сватба бях на дансинга. Беше много весело, но да отбележа, че се чувствах добре и като цяло карах много лека бременност.
Пожелавам ти весела и незабравима сватба  bouquet

# 38
  • Мнения: 988
Всъщност подскачането е най-опасно до 12 седмица, след това риска от спонтанен аборт и от откачане на ембриончето спада. Все пак можеш да ограничиш подскоците нагоре-надолу, а по-скоро да пристъпваш-подтичваш напред - не знам дали ме разбра какво имам превдид. Аз играх така  и в седмия месец... Плюс, имаш предимството че сватбата е твоя, ти ще водиш доста от хората така че сама ще налагаш темпото. Можеш и да се разбереш с ди-джея за повече бавни мелодии тип "Моме калино" които могат да се играят като бавно право хоро, и по-малко неща от типа на "Бяла роза" които, макар традиционни за сватба, са доста изтощителни. Като обясниш какъв ти е проблема, човека ще ти подбере подходящи хора. Играй на воля и ти пожелавам страхотна сватба!
Можеш да пиеш и но-шпа превантивно, до три пъти за деня по две хапчета - предотвратява спазмите на матката (питай лекаря си, ще те увери че е безвредно и подходящо за състоянието ти).

# 39
  • Мнения: 3 929
Ами не знам, гледам, че си в началото на бременността. Аз бях в 6-ти месец и доста си потанцувах, да не казвам, че почти не спрях.

# 40
  • Мнения: 2 897
Бях в края на четвъртия месец на сватбата си,не пропуснах хоро Laughing
Мисля,че и за теб няма да е проблем,в крайна сметка няма да скачаш,нали Wink
Забавлявай се на воля,желая ти незабравими моменти и най-страхотната сватба,да се похвалиш после със снимки Peace

# 41
  • Мнения: 983
мисля, че ако се настроиш положително, няма проблем. Ма и не се насилвай де  Rolling Eyes Забавлявай се...все пак това е твоето парти. И на мен ми предстои сватба, на 14-ти октомври. Ще бъда в 21-вата седмица  Crazy Но съм казла - никакви хора! Не за друго, не ми харесва просто...

# 42
  • Мнения: 152
Моята сватба беше точно в началото на 5 месец. Аз хора не играх. Но си имах проблеми от самото начало - кървене и после редовни контракции. Щом доктора ти е казал да не се притесняваш слушай го и толкова. И не си мисли, че може да стане нещо, че да не предизвикаш сама съдбата.

# 43
  • Мнения: 385
Ето така ще се справиш и ти:

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=743526

Бях бременна в 6ти месец, но не ми попречи грам! Само дето получих няколко забележки и критика! На другия ден първо отидохме с таткото да си видим коремчето на видеозон за спокойствие!

Приятно изкарване! Изживей го така, както го чувстваш!

Общи условия

Активация на акаунт