"Горещо" на гости на бебенцеее

  • 5 105
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 035
Абе мацки, мен ме е обхванала една мисъл за кака ви Венетка, както Горска Фея...
Тоя голям бюст от де се взе... в допълнение с тая плахост, трепет и скованост към бебчето...Само ние ли сме си го помислили, че е възможно след има-няма 9 месеца и тя да ни изненада с някое бебче newsm78

Искрено се надявам да е така! Време и е на Венетка, както каза Юлиянчето. (Между другото и аз съм очарована от нея, спечели ме  Peace )

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 01:47 от val_stef

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Венетка си каза, че й остават 3 години до вододелните 35, ама така и не разбрах кой набор е Юлияна?

# 107
  • Мнения: 329
Хареса ми Юлияна! Беше много естествена, по-рано я мислех за надута. Не се фукаше и не парадираше, а само разказваше съвсем свойски за проблемите си. Оборудването за бебето, както и всичко в дома им беше скромно и непретенциозно. Изглежда много спокойно за майче-новак. Да й е живо и здраво момченцето.
Аз също останах приятно изненадана от Юлиана , мислех че ще започне с превземки и капризи, но се оказа много земна и без притеснения сподели доста лични неща. Браво!

# 108
  • Мнения: 11 607
В събота като гледах предаването си казах - няма начин в клюкарника как да не се нищи тази тема за Юлиянчето .... Тук чета само положителни неща за нея и бебока.
Мен ме подразниха няколко неща - 1. с постоянното повтаряне,че всичко детско е скъпо -  ми стана много досадна. То че е така, така е,но и като добави това,че майка и им помага финансово - ами то остана да каже,че вече се реди в Социалното за помощи за бедстващи. Незнам, не вярвам,че са толкова зле финансово, колкото може би се опита да се изкара!

2. Дразнеше ме,че дългата коса на Юлиянка постоянно бе в лицето на Бебо. А и после на Венетка косата.

3. Дразня се от т.нар. звезди,които ги е страх да си признаят,че имат проблем,че са се лекували и т.н. и се правят,че при тях всичко е по мен и  масло! А ето Юлияна си каза всичко и никой не я уби за това,че е преживяла нещо човешко! Само като кажеше - ами всяко момиче знае, или на момичетата това им е добре познато - ми се струваше,че се дистанцира от другите?Или на мен така ми се е сторило?

В крайна сметка - Елена бременна ли е,а Венетка няма ли намерение най-накрая и тя да бременее? Ето и Крумчо Савов ще става баща....

# 109
  • Мнения: 7 640
а от какво точно е оперирана Юлияна, знаете ли?

# 110
  • София
  • Мнения: 6 062
Бях чела някъде, че е имала миомни възли на матката и е оперирана от д-р Божидар Славчев в МД.       Евала на Юлиана, че говори открито за проблема си!  Grinning 
Много момичета могат да се ориентират и насочат в проблема си!  Peace

# 111
  • Мнения: 1 186
ЕЕЕЕЕЕ и вие как я нападнахте.... Юлиана!

Я върнете лентата и се сетете вие с триседмично бебенце, а сега си представете и камера в къщи...
smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт