"Горещо" на гости на бебенцеее

  • 5 103
  • 111
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Утре малко след 22:30ч  този път предаването "Горещо" ще бъде на гости вместо обратното.Та Горещо и Венетка ще бъдат на гости на Юлияна Кънчева и нейното бебче,видях кадри от рекламата,смятам че ще бъде много интересно и Юлияна ще разкаже за раждането по подробно,тъй като както всички знаем планираното секцио беше изпреварено от нормалното раждане.Приятно гледане и коментиране Laughing!!!

# 1
  • Мнения: 2 849
Ще гледам ,ще е интересно . Peace

# 2
  • Мнения: 239
мерси за инфото , ще гледам Shocked

# 3
  • Мнения: 2 498
Ще гледам непременно...брагодаря за инфото   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 986
 Ха,аз не знаех,че в крайна сметка е родила нормално newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Кога е родила? Пак не съм в час  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 813
 Peace  Благодарим,ще се строя пред ТВ-то ако не съм навън.

# 7
  • Мнения: 1 418
Аз мисля,че секцио е родила,но преди определената дата.Не съм сигурна.Четох нещо в едно списание.

# 8
  • Мнения: 2 353
  Хепи, секцио преди термин беше Ирен Онтева. Всъщност така се говореше, не знам дали е вярно, аз не я познавам лично.

# 9
  • Мнения: 1 546
А Юлияна какво детенце има - момиче или момче?

# 10
  • Мнения: 209
ихааа,ще го гледам,каде ще ходя Simple Smile Grinning Laughing Joy

# 11
  • Мнения: 151
blagodarq za informaciata,ako imam vazmojnosta 6te go gledam zadaljitelno.^te mi bade dosta interesno

# 12
  • Мнения: 1 986
А Юлияна какво детенце има - момиче или момче?

Момченце има Peace

# 13
  • Мнения: 1 120
Благодаря за инфото, ще гледам, колкото и да ми е трудно да изтърпя Венетка Wink

# 14
  • Мнения: 7 640
аз пък не знаех, че секциото й е било изпреварено от нормално раждане, чак не ми се вярва- с тоз дългогодишен проблем, възраст, предхождаща операция и показанието- светска личност Sunglasses
Ще чакам и престрелките в темата защо не кърми Mr. Green

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 15:54 от PolarFox

# 15
  • Мнения: 5 001
няма да мога да го гледам, но в неделя ще чакам да разказвате

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Подбутвам си заспалата тема,за да ви подсетя вие да не заспивате и да гледате "Горещо". Laughing

# 17
  • Мнения: 2 849
Чакам да започне .Ама , дават още онова пенсионерско предаване   Closeс Гала .

# 18
  • Мнения: 1 813
"Имате поща" хахаха  Joy
То хубаво ама ще хвана само началото и после изчезвам  Laughing

# 19
  • Мнения: 948
Ще гледам, обезателно. Hug

# 20
  • Мнения: 7 474
Малко аванс

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ама верно, тая Гала с това предаване за събота вечер.... newsm45

# 22
  • Мнения: 6 417
От сайта на "Горещо": Три седмици след като роди сина си Кристиян, Юлияна Кънчева посрещна екипа на „Горещо” в дома си за първата си медийна изява след раждането. Двете камери на „Горещо” следяха всяка крачка от новото ежедневие на Юлияна – вече на млада майка, а не на плейбойка. Нищо неподозиращата водеща на „Горещо”, която няма никакъв опит с бебета, изпадна в ужас, когато й се наложи да подържи триседмичното бебе, докато майка му приготвяше шишето. Зрителите на „Горещо” ще станат свидетели на най-големия страх в очите на водещата, преминала през много изпитания, когато й подават биберона, за да нахрани малкия Кристиян. Паникьосана, Венета Райкова забравя да задава въпроси.
 
 
   
 
 

# 23
  • Мнения: 7 474
Започна!

# 24
  • Мнения: 2 821
еееее ама бебето е на 3 седмици и тя го храни изкуствено....да бе сигурно има защо.....упс това май е за кърмаческия

# 25
  • Мнения: 2 849
Има кърма и дохранва . Peace

# 26
  • Мнения: 7 474
А Марги видяхте ли Joy

# 27
  • Мнения: 2 849
Тая пък как ме дразни . Close

# 28
  • Мнения: 2 821
готина е Джулката Laughing
ама що това бебе е с шапка в къщи Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 634
А името на бебето казаха ли?Изпуснах ли,или не са казвали

# 30
  • Мнения: 7 474
Кристиян

# 31
  • Мнения: 2 211
Бебчето е сладко. Искааааааааааам пак и аз едно.

# 32
  • Мнения: 2 498
Голямо лашкане го лашка това бебе Grinning....на 3 седмци е , а още не се е научила как да го държи Rolling Eyes....даже не го изправи да се оригне....

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 23:07 от valia77

# 33
  • Мнения: 495
точно за оригването щях да кажа  Thinking
ама може в прекъсването....   Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 211
Да, държи го като кукла и даже го слага седнало.

# 35
  • Мнения: 4 195
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е уригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 23:09 от Moon Walk

# 36
  • Мнения: 46 520
Горката Венета- много е тъпа Crazy как може да каже на жената, че е дебела и как ли щяла да се върне в старата форма, ми тя Юлияна в момента има по-хубаво тяло от това на Венетка, това женската завист е голямо чудо, ей  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 013
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.

# 38
  • Мнения: 2 849
Перфектно изглежда и бебчето е много сладко . Peace

# 39
  • Мнения: 495
така си - перфектни сме, завиждате ли ни  Crazy  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 195
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.
оправих го, мерси  bouquet Peace

# 41
  • Мнения: 7 474
Боже какви тъпи въпроси задава тая  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 013
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.
оправих го, мерси  bouquet Peace

Ау, аз не се хванах за правописа, а в подкрепа на мнението. Чак сега видях правописа. Исках да кажа, че е тъпо да се говори как го държала, хранела или нещо подобно. На мен ми харесва как разсъждава.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 381
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

# 44
  • Мнения: 2 498
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

Някаква гинекологична, но не спомена точно....имала проблем, който и пречел да забременее..

# 45
  • Мнения: 2 013
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

Не каза точно, но някакво образувание в матката, което можело и да се появи отново, та затова трябвало да бърза да забременее след операцията. Похвали доктора си от Майчин дом, който не се отказал, а преди това други й казвали, че може и да не стане, много щяло да бъде трудно... 2 години се е борила с пролбема.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 381
Мерси за инфото.

# 47
  • Мнения: 5 140
Юлиана изглежда много добре, а малкият Кристиян е голям бонбон.
Да им е жив и здрав.

# 48
  • Мнения: 2 211
Не може да се отрече, че на Венета и отива бебе.

# 49
  • Мнения: 5 140
Тая Венета какво се прави, че не може да го държи и да го храни.
Държи го все едно всеки ден носи бебе.
Мразя като започне да се прави.

Не може да се отрече, че на Венета и отива бебе.

А иначе наистина и отива.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 634
Бебчо голям сладур-да им е жив и здрав.А тая Венета голяма превземка.Като почне с глупостите си не мога да я понасям.Юлияна изглежда много щастлива с малкия бебок.

# 51
  • София, център
  • Мнения: 687
ЕЕЕЕЕЕ и вие как я нападнахте.... Юлиана!

Я върнете лентата и се сетете вие с триседмично бебенце, а сега си представете и камера в къщи...

# 52
  • Мнения: 2 013
Върнах лентата назад. Родих на 10-и декември, отидох на коледното парти в офиса и един колега - по-далечен, ме попита кога ще раждам Crazy Crazy Crazy Представете си как ми е изглеждал коремът, след като от там бяха излязли близнаци, а още ме мислеха за бременна #Crazy

# 53
Тая Венета какво се прави, че не може да го държи и да го храни.
Държи го все едно всеки ден носи бебе.
Мразя като започне да се прави.

Не може да се отрече, че на Венета и отива бебе.

А иначе наистина и отива.

Защо ви се струва чак толкова превзета...аз 5 месеца преди да родя бях на бебе и искаха да го взема,но категорично отказах,защото само при мисълта,че трябва да го държа се изпотявах Mr. Green,а вече се изживявах като...много бременна Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 242
Много ми хареса Юлияна. Супер естествена е. Няма превземки, няма лигавщини.
Не очаквах че е толкова "земна".

# 55
  • Мнения: 7 186
Юлиана се държа много добре и на ниво. Интелигентна жена е. И визуално изглежда чудесно.
Бебето е много сладко. Simple Smile
А Венета да не си е сложила силикон, нещо много напращяла ми се видя?  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 013
Както каза Гала преди време - сутиеностроенето напредва с големи крачки...

# 57
  • Мнения: 2 211
Нещо имам бледи спомени, Юлияна със силикон също. Така ли е?

# 58
  • Мнения: 5 622
Юлиана се държа много добре и на ниво. Интелигентна жена е. И визуално изглежда чудесно.
Бебето е много сладко. Simple Smile
А Венета да не си е сложила силикон, нещо много напращяла ми се видя?  Laughing

Бе не знам дали си е сложила силикон, ама много тъпо се държа Венета  Stop Все едно не бебе държеше в ръце, ами капсула, с радиоактивно вещество  hahaha

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Бебчето е много сладко и майака му се държа много есрествено.Хареса ми. Simple Smile

# 60
  • Мнения: 2 211
Опс, изтървах че-то, извинете.

# 61
  • Мнения: 6 417
Юлияна си сложи силикон след първата си сесия за Плейбой. Във втората вече беше с него.

# 62
  • Мнения: 2 211
Заради това ли не кърми?

# 63
  • Мнения: 2 237
Не,каза че кърми,но по малко.Още в родилния дом имала малко кърма и затова додава на мъника.Ама е много сладък,а ?
Само ме издразни как говореха за следродилната депресия  Naughty Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !" Все едно ние които сме преживели това сме някакви ненормалници ! Crossing Arms
Така че на Юлиана само ще и кажа "Пази Боже да не ти се случва !"

# 64
  • Мнения: 6 417
Представа нямам newsm78

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Няма смисъл да се задълбочаваме много в приказките на Юлияна относно това как се гледа бебе. Една 3 седмична майка има само бегла представа от майчинството. Важното е че изглежда добре, бебето й също и се гледат с мерак. Да са живи и здрави!
А Венета, не започнах да я харесвам и в тоя брой на Горещо  Embarassed

# 66
  • Мнения: 46 520
... Само ме издразни как говореха за следродилната депресия  Naughty Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !" Все едно ние които сме преживели това сме някакви ненормалници ! Crossing Arms
Така че на Юлиана само ще и кажа "Пази Боже да не ти се случва !"

Не е задължително да дойде веднага след раждането, въпреки, че не съм минала през това, на нейно място не бих приказвала така уверено  Stop

# 67
  • Мнения: 936
Олееее, ще се изям от яд. Как можах да забравя да гледам?!
Да попитам нещо за Венета - на рекламата на предаването и на снимката по-горе ми се стори с много дълга и буйна коса. Само ми се струва така или има нещо изкуствено? newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
Да попитам нещо за Венета - на рекламата на предаването и на снимката по-горе ми се стори с много дълга и буйна коса. Само ми се струва така или има нещо изкуствено? newsm78
И на мен косата й ми се стори дооста дълга и се зачудих дали не си е слагала изкуствени кичури, но уви не я дадоха в близък план, за да се види... newsm78

# 69
  • Мнения: 2 211
100% е с удължена коса. Естествената и е много хилава и рядка. Едва ли може да я отгледа толкова дълга и за толкова кратко време.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 044
Да попитам нещо за Венета - на рекламата на предаването и на снимката по-горе ми се стори с много дълга и буйна коса. Само ми се струва така или има нещо изкуствено? newsm78
И на мен косата й ми се стори дооста дълга и се зачудих дали не си е слагала изкуствени кичури, но уви не я дадоха в близък план, за да се види... newsm78
Да с коса е Wink

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

Четох в едно интервю, но не помня вече къде, че е имала миома.

# 72
  • Мнения: 936
Значи правилно съм видяла. А и на рекламата на предаването  Венета много демонстративно метна грива през рамо.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
Юлиана ме накефи. Много малко жени ще говорят за проблемите си / по този начин помагат на  жени в безисходица с информация/, много естествена, вече е една от фаворитките ми / до скоро не я понасях много/. А Венета е с удължена коса и нов бюст, според мен.

# 74
  • Мнения: 6 417
Стар си е, стар Mr. Green

# 75
  • Мнения: 56
Юлиана ме накефи. Много малко жени ще говорят за проблемите си / по този начин помагат на  жени в безисходица с информация/, много естествена, вече е една от фаворитките ми / до скоро не я понасях много/. А Венета е с удължена коса и нов бюст, според мен.

взе ми думите от устата  Wink
само Венета дето се изложи с въпросите си и с това как го гледаше детето все едно ще я ухапе

# 76
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И мен ме изкефи Юлияна!Само не разбрах защо похвали майка си, че им помага финансово - и те ли нямат пари Confused
 Някой знае ли Венета кой набор е?

# 77
# 78
  • Мнения: 918
И мен ме изкефи Юлияна!Само не разбрах защо похвали майка си, че им помага финансово - и те ли нямат пари Confused
 Някой знае ли Венета кой набор е?

Наборче - 74

Никол ме изпревари Sunglasses

# 79
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лелеее, срааааам ooooh!Аз мислех, че е най-малко 71 набор ooooh!
 Благодаря за отговора Heart Eyes

# 80
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Хареса ми Юлияна! Беше много естествена, по-рано я мислех за надута. Не се фукаше и не парадираше, а само разказваше съвсем свойски за проблемите си. Оборудването за бебето, както и всичко в дома им беше скромно и непретенциозно. Изглежда много спокойно за майче-новак. Да й е живо и здраво момченцето.

# 81
  • Мнения: 1 813
Казах аз,казах,че е сложила някой друг ред коса,още във "фолк клюки" като се появи снимка от предаването  Peace
Вижте бюста не го бях забелязала  Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 5 289
Чакайте и аз да се изкажа,посред никое време Tired.Аз Юлияна винаги съм я харесвала,откровенна и естествена жена,рядко срещано явление CrazyУчудих се на скромния,но уютен апартамент,честно казано си представях някой палат,но тва говори добре за тях мисля.Само не ми хареса как държеше детето,много го премяташе нещо и с тая шапка,чак го сложи да спи с нея ooooh!,ама тя си знае са.Иначе за уригването и моя син не е уригван,аз отначало си го изправях и го чаааааках ама той не се уригваше,чак като се наспи и го гушна тогава.Незнам дали има общо,но колики не е имал.
    Венетка го държеше малкия идеално,ама то тва от страх,спомням си мъжа ми,беше същия,притесняваше се как ще държи това малко същество,а като го гушна му беше екстра.
    Юлето имаше миома,много се радвам че след всичко преживяно сега се радва на това слънчице.Но все пак беше рано да си показва детенцето пред камери според мен,при положение че и мъжа й е бил против.
  Стана ми смешно как разказваше,че преди да тръгне за родилното СЪВСЕМ сама се била обръснала Grinning,ми то аз през цялото време го правих САМА newsm78 май съм достойна за награда Mr. Green

# 83
  • Мнения: 818
Не гледах цялото предаване,но Юлияна ми хареса много-много земна и откровена.Кога го повтарят Горещо?

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Видно беше, че на Венчето й бе значително по-комфортно в леглото с Азис (и пипаща патлака му), отколкото държейки малък Крис и хранейки го...  ooooh! Sick

Нямам думи  Confused



Джулс е готина  Peace. И аз винаги съм я харесвала. А тя кой набор е?

# 85
  • Мнения: 7 186
Чакайте и аз да се изкажа,посред никое време Tired.Аз Юлияна винаги съм я харесвала,откровенна и естествена жена,рядко срещано явление CrazyУчудих се на скромния,но уютен апартамент,честно казано си представях някой палат,но тва говори добре за тях мисля.Само не ми хареса как държеше детето,много го премяташе нещо и с тая шапка,чак го сложи да спи с нея ooooh!,ама тя си знае са.Иначе за уригването и моя син не е уригван,аз отначало си го изправях и го чаааааках ама той не се уригваше,чак като се наспи и го гушна тогава.Незнам дали има общо,но колики не е имал.
    Венетка го държеше малкия идеално,ама то тва от страх,спомням си мъжа ми,беше същия,притесняваше се как ще държи това малко същество,а като го гушна му беше екстра.
    Юлето имаше миома,много се радвам че след всичко преживяно сега се радва на това слънчице.Но все пак беше рано да си показва детенцето пред камери според мен,при положение че и мъжа й е бил против.
  Стана ми смешно как разказваше,че преди да тръгне за родилното СЪВСЕМ сама се била обръснала Grinning,ми то аз през цялото време го правих САМА newsm78 май съм достойна за награда Mr. Green

За шапката предполагам, че я е сложила за пред камерите, сигурно е била към комплектчето, едва ли слага бебето наистина да спи с нея.
За апартамента и на мен ми направи впечатление, че не е луксозен и помпозен, а е семпъл и много уютно направен.
Относно бръсненето и аз се опулих. Тя го изкара вече някаква супер сложна задача. Аз също се правех сама до края и то постоянно и изобщо не ми е било проблем.

Венетка- Охх, каква гледка само, две плейбойки гледат бебе кикики...представяш ли си...
А Юлиана хубаво и каза- Ама ти защо така си се настроила отсега.../едва ли не, че като се е снимала за Плейбой не може да гледа бебе/... Laughing

# 86
  • Мнения: 2 407
Аз въобще не съм очаквала апартамента да е луксозен.И аз я харесвам горе долу.Аз знам, че нямат много пари, а и от къде да имат, тя е манекенка все пак, а и той е дизайнер, но на кожени облекла.

# 87
  • Мнения: 1 639
Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !"

Ами ужас си е . Simple Smile


Какаво се хванахте за шапката ?! Ясно е ,че е за пред камерите и така има по-авторитетен вид детето .  Simple Smile


И на мен ми се видя доста оцицена Венета и с коремче (даже реших ,че е бременна  Thinking) , но после като стана май си бяха само нейните  newsm78

Удължена коса има , но все така не е грива . Laughing


Венете не знам дали сама си мисли въпросите или има сценарист , но опитите да зададе въпрос , който уж , би трябвало,  да е  интересен на масовия зрител , са много жалки  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 495
на мен ми беше много по-интересно интервюто с Елена Йончева - Венетка нищо не можа да "изкопчи"  Mr. Green
и пак за Венета - не мисля, че е ограничена или нещо друго подобно, по-скоро има неизживяно детство и се вдетинява  baby_neutral

# 89
  • Мнения: 2 237
Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !"

Ами ужас си е . Simple Smile










Не  е ужас а е лична трагедия за жената която го изживява.А усмихнатото личице което си сложила пък съвсем не е в тон с тази трагедия.Точно от коментари като твоят се чуствах най-зле по време на кризите си.И пак казвам,пази Боже да не се случва на никого,защото тогава ще разбереш за какво говоря.....
Извинявам се за отклонението,болна тема ми е .... Sad

# 90
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз гледах съвсем малко, но хванах момента, в който граба детето от леглото  Shocked Е така не бях виждала някой да си държи новороденото дете. Като седна на дивана почти си седеше бебето. Иначе не очаквах определено да видя печка "Раховец" в кухнята. Тя ми харесва иначе и изглеждаше супер естествена.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз гледах съвсем малко, но хванах момента, в който граба детето от леглото  Shocked Е така не бях виждала някой да си държи новороденото дете. Като седна на дивана почти си седеше бебето. Иначе не очаквах определено да видя печка "Раховец" в кухнята. Тя ми харесва иначе и изглеждаше супер естествена.
Спрете да я нападате как си държала Юлиана детето. Все едно вие сте били идеални. Само дето не сте можели да се видите отстрани. Тя е майка от няколко седмици, така че...

# 92
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз гледах предаването и останах приятно изненадана от естественото държание на Юлияна. Не знам защо не винаги съм мислила, че е надувка, а тя е се оказа пич.

# 93
  • Мнения: 1 616
За пръв път гледам "Горещо" с удоволствие. Юлиана наистина беше много мила и естествена, хареса ми с каква непринудена усмивка разказваше за всички неприятности около и след раждането. А Венетка си беше баш неадекватна, ама не мога да я виня - далеч е от подобни емоции, затова всичко й изглеждаше необичайно... Между другото, не виждам нищо странно в това, че се е страхувала от бебето - мен също винаги ме е било страх да държа малки бебета и дечица, защото винаги съм си представяла как ги изпускам и те се удрят! И досега ме е страх и чуждо дете на ръце не вземам - радвам му се отстрани! Та нищо чудно Венетка да я гонят същите паранои като мен... Simple Smile

# 94
  • Мнения: 410
И аз го гледах снощи,даже мислех да надзърна във форумчето дали не го обсъждате вече,но мъжа ми беше окупирал компютъра Close
И аз съм възмутена от това как държеше бебето,та то си беше седнало миличкото  ooooh!
Иначе новата мама си личи че е очаквала бебето с голямо нетърпение,с такава любов говореше за всичко свързано с него Grinning
Бях изпуснала момента кога е родила,защото по това време бях в провинцията и нямах достъп до форума,а от тук се научава всичко Mr. Green
Да им е живо и здраво детенцето,и съм сигурна че ще расте обградено с много любов и внимание,Двамата с Жоро Пентаграм са страхотна двойка и са ми много симпатични Hug

# 95
  • Мнения: 984
а видяхте ли Венетка как се изложи като се натресла в къща с новородено бебе и не се сетила да му донесе подарък, и оправданието и беше ами ние като нямаме бебета и незнаем какво трябва де се носа

# 96
  • Мнения: 7 640
и на мен ми направи впечатление, че апартаменът им е напълно нормален, а Юлияна ми изглеждаше някак променена влеце- изобщо не в лошия смисъл, иначе си изглеждаше много добре, евала!

Шапките на новородените- това е щатска измислица, нонстоп ги държат така Crazy, да не се охлаждали #Crazy.

Последно- секцио или нормално е било раждането?

# 97
  • Мнения: 7 186
а видяхте ли Венетка как се изложи като се натресла в къща с новородено бебе и не се сетила да му донесе подарък, и оправданието и беше ами ние като нямаме бебета и незнаем какво трябва де се носа

Да беее, това пък беше егати излагацията. Shocked Станала на 30 и кусур години и да не знае че на бебе се носи подарък.

PolarFox, родила е нормално. Било е планирано секцио, поради проблемите които е имала преди това и стерилитета. Обаче бебето е тръгнало по- рано, лекарят и е бил в отпуск- на морето, тя пък е позакъсняла за болницата и както каза- просто не е имало време за секцио. Изненадващо бързо за първескиня е протекло всичко. Simple Smile
Забравих с кой лекар е имала уговорка, но доколкото разбрах е родила при Дяволов /срещала съм името му из форума/.

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289


Забравих с кой лекар е имала уговорка, но доколкото разбрах е родила при Дяволов /срещала съм името му из форума/.
Д-р Славчев Grinning.

# 99
  • Мнения: 389
По принцип смятам "Горещо" за доста пошло и посредствено предаване, но този път гледах с интерес.

Браво на Юлиана, че свободно говори за проблемите, които са имали при забременяването  Peace

# 100
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не харесвам по принцип Юлияна Кънчева, но се изненадах приятно от отношението й към бебето. Все едно гледа бебе не от 3 седмици а от месеци. И доста бързо се е възстановила. Виж приказките й че майката заслужава лично време и ала-бала много ми погалиха ухото, особено като ги чу и мъжа ми, но съм сигурна че след няколко месеца или ще спре да говори така или ще започнем да чуваме за бавачка на бебето. Така както го гледа сама не виждам как ще иде на масажче или на кола маска.

# 101
  • Мнения: 222
http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/intervu/e2327.html
Tова е статията, в която Юлияна разказва какви проблеми е имала преди да забременее. Реших да копна линка, тъй като по-нагоре видях, че доста народ се чуди какво и е било.
Мен тя ме накефи максимално. Държа се доста уверено, макар и да не е перфектна, ама си е супер.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 289
Каза че майка й много и помага.

# 103
  • Мнения: 1 544
толкова съм отнесена и си мислех че предаването е днес  ooooh! а така ми се искаше да го гледам. Някой знае ли кога дават повторението  newsm78

# 104
  • Мнения: 209
толкова съм отнесена и си мислех че предаването е днес  ooooh! а така ми се искаше да го гледам. Някой знае ли кога дават повторението  newsm78



Няма повторение за съжаление,ако толкова те е яд,че си го изпуснала се порови в нета,може някой да го е качил... Laughing

# 105
  • Мнения: 2 035
Абе мацки, мен ме е обхванала една мисъл за кака ви Венетка, както Горска Фея...
Тоя голям бюст от де се взе... в допълнение с тая плахост, трепет и скованост към бебчето...Само ние ли сме си го помислили, че е възможно след има-няма 9 месеца и тя да ни изненада с някое бебче newsm78

Искрено се надявам да е така! Време и е на Венетка, както каза Юлиянчето. (Между другото и аз съм очарована от нея, спечели ме  Peace )

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 01:47 от val_stef

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Венетка си каза, че й остават 3 години до вододелните 35, ама така и не разбрах кой набор е Юлияна?

# 107
  • Мнения: 329
Хареса ми Юлияна! Беше много естествена, по-рано я мислех за надута. Не се фукаше и не парадираше, а само разказваше съвсем свойски за проблемите си. Оборудването за бебето, както и всичко в дома им беше скромно и непретенциозно. Изглежда много спокойно за майче-новак. Да й е живо и здраво момченцето.
Аз също останах приятно изненадана от Юлиана , мислех че ще започне с превземки и капризи, но се оказа много земна и без притеснения сподели доста лични неща. Браво!

# 108
  • Мнения: 11 607
В събота като гледах предаването си казах - няма начин в клюкарника как да не се нищи тази тема за Юлиянчето .... Тук чета само положителни неща за нея и бебока.
Мен ме подразниха няколко неща - 1. с постоянното повтаряне,че всичко детско е скъпо -  ми стана много досадна. То че е така, така е,но и като добави това,че майка и им помага финансово - ами то остана да каже,че вече се реди в Социалното за помощи за бедстващи. Незнам, не вярвам,че са толкова зле финансово, колкото може би се опита да се изкара!

2. Дразнеше ме,че дългата коса на Юлиянка постоянно бе в лицето на Бебо. А и после на Венетка косата.

3. Дразня се от т.нар. звезди,които ги е страх да си признаят,че имат проблем,че са се лекували и т.н. и се правят,че при тях всичко е по мен и  масло! А ето Юлияна си каза всичко и никой не я уби за това,че е преживяла нещо човешко! Само като кажеше - ами всяко момиче знае, или на момичетата това им е добре познато - ми се струваше,че се дистанцира от другите?Или на мен така ми се е сторило?

В крайна сметка - Елена бременна ли е,а Венетка няма ли намерение най-накрая и тя да бременее? Ето и Крумчо Савов ще става баща....

# 109
  • Мнения: 7 640
а от какво точно е оперирана Юлияна, знаете ли?

# 110
  • София
  • Мнения: 6 062
Бях чела някъде, че е имала миомни възли на матката и е оперирана от д-р Божидар Славчев в МД.       Евала на Юлиана, че говори открито за проблема си!  Grinning 
Много момичета могат да се ориентират и насочат в проблема си!  Peace

# 111
  • Мнения: 1 186
ЕЕЕЕЕЕ и вие как я нападнахте.... Юлиана!

Я върнете лентата и се сетете вие с триседмично бебенце, а сега си представете и камера в къщи...
smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт