"Горещо" на гости на бебенцеее

  • 5 104
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Кристиян

# 31
  • Мнения: 2 211
Бебчето е сладко. Искааааааааааам пак и аз едно.

# 32
  • Мнения: 2 498
Голямо лашкане го лашка това бебе Grinning....на 3 седмци е , а още не се е научила как да го държи Rolling Eyes....даже не го изправи да се оригне....

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 23:07 от valia77

# 33
  • Мнения: 495
точно за оригването щях да кажа  Thinking
ама може в прекъсването....   Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 211
Да, държи го като кукла и даже го слага седнало.

# 35
  • Мнения: 4 195
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е уригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 23:09 от Moon Walk

# 36
  • Мнения: 46 520
Горката Венета- много е тъпа Crazy как може да каже на жената, че е дебела и как ли щяла да се върне в старата форма, ми тя Юлияна в момента има по-хубаво тяло от това на Венетка, това женската завист е голямо чудо, ей  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 013
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.

# 38
  • Мнения: 2 849
Перфектно изглежда и бебчето е много сладко . Peace

# 39
  • Мнения: 495
така си - перфектни сме, завиждате ли ни  Crazy  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 195
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.
оправих го, мерси  bouquet Peace

# 41
  • Мнения: 7 474
Боже какви тъпи въпроси задава тая  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 013
айде перфектните майки веднага кусури намерихааа Crazy
Невероятно сладък бебок, няма да кажеш че е на 3 седмици, да им е жив и здрав. И моя син не е оригван, ама на - сигурно за това нямаше колики и не е ревал денонощно, даже се притеснявах що не реве туй дете Crazy
Да им е жив и здрав,много е сладък Heart Eyes

 Hug

И моите не са уригвани.
оправих го, мерси  bouquet Peace

Ау, аз не се хванах за правописа, а в подкрепа на мнението. Чак сега видях правописа. Исках да кажа, че е тъпо да се говори как го държала, хранела или нещо подобно. На мен ми харесва как разсъждава.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 381
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

# 44
  • Мнения: 2 498
Юлиана си е готина и то не само външно... Аз испуснах малко началото. Каква е била операцията й?

Някаква гинекологична, но не спомена точно....имала проблем, който и пречел да забременее..

Общи условия

Активация на акаунт