"Горещо" на гости на бебенцеее

  • 5 126
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 56
Юлиана ме накефи. Много малко жени ще говорят за проблемите си / по този начин помагат на  жени в безисходица с информация/, много естествена, вече е една от фаворитките ми / до скоро не я понасях много/. А Венета е с удължена коса и нов бюст, според мен.

взе ми думите от устата  Wink
само Венета дето се изложи с въпросите си и с това как го гледаше детето все едно ще я ухапе

# 76
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И мен ме изкефи Юлияна!Само не разбрах защо похвали майка си, че им помага финансово - и те ли нямат пари Confused
 Някой знае ли Венета кой набор е?

# 77
# 78
  • Мнения: 918
И мен ме изкефи Юлияна!Само не разбрах защо похвали майка си, че им помага финансово - и те ли нямат пари Confused
 Някой знае ли Венета кой набор е?

Наборче - 74

Никол ме изпревари Sunglasses

# 79
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лелеее, срааааам ooooh!Аз мислех, че е най-малко 71 набор ooooh!
 Благодаря за отговора Heart Eyes

# 80
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Хареса ми Юлияна! Беше много естествена, по-рано я мислех за надута. Не се фукаше и не парадираше, а само разказваше съвсем свойски за проблемите си. Оборудването за бебето, както и всичко в дома им беше скромно и непретенциозно. Изглежда много спокойно за майче-новак. Да й е живо и здраво момченцето.

# 81
  • Мнения: 1 813
Казах аз,казах,че е сложила някой друг ред коса,още във "фолк клюки" като се появи снимка от предаването  Peace
Вижте бюста не го бях забелязала  Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 5 289
Чакайте и аз да се изкажа,посред никое време Tired.Аз Юлияна винаги съм я харесвала,откровенна и естествена жена,рядко срещано явление CrazyУчудих се на скромния,но уютен апартамент,честно казано си представях някой палат,но тва говори добре за тях мисля.Само не ми хареса как държеше детето,много го премяташе нещо и с тая шапка,чак го сложи да спи с нея ooooh!,ама тя си знае са.Иначе за уригването и моя син не е уригван,аз отначало си го изправях и го чаааааках ама той не се уригваше,чак като се наспи и го гушна тогава.Незнам дали има общо,но колики не е имал.
    Венетка го държеше малкия идеално,ама то тва от страх,спомням си мъжа ми,беше същия,притесняваше се как ще държи това малко същество,а като го гушна му беше екстра.
    Юлето имаше миома,много се радвам че след всичко преживяно сега се радва на това слънчице.Но все пак беше рано да си показва детенцето пред камери според мен,при положение че и мъжа й е бил против.
  Стана ми смешно как разказваше,че преди да тръгне за родилното СЪВСЕМ сама се била обръснала Grinning,ми то аз през цялото време го правих САМА newsm78 май съм достойна за награда Mr. Green

# 83
  • Мнения: 818
Не гледах цялото предаване,но Юлияна ми хареса много-много земна и откровена.Кога го повтарят Горещо?

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Видно беше, че на Венчето й бе значително по-комфортно в леглото с Азис (и пипаща патлака му), отколкото държейки малък Крис и хранейки го...  ooooh! Sick

Нямам думи  Confused



Джулс е готина  Peace. И аз винаги съм я харесвала. А тя кой набор е?

# 85
  • Мнения: 7 186
Чакайте и аз да се изкажа,посред никое време Tired.Аз Юлияна винаги съм я харесвала,откровенна и естествена жена,рядко срещано явление CrazyУчудих се на скромния,но уютен апартамент,честно казано си представях някой палат,но тва говори добре за тях мисля.Само не ми хареса как държеше детето,много го премяташе нещо и с тая шапка,чак го сложи да спи с нея ooooh!,ама тя си знае са.Иначе за уригването и моя син не е уригван,аз отначало си го изправях и го чаааааках ама той не се уригваше,чак като се наспи и го гушна тогава.Незнам дали има общо,но колики не е имал.
    Венетка го държеше малкия идеално,ама то тва от страх,спомням си мъжа ми,беше същия,притесняваше се как ще държи това малко същество,а като го гушна му беше екстра.
    Юлето имаше миома,много се радвам че след всичко преживяно сега се радва на това слънчице.Но все пак беше рано да си показва детенцето пред камери според мен,при положение че и мъжа й е бил против.
  Стана ми смешно как разказваше,че преди да тръгне за родилното СЪВСЕМ сама се била обръснала Grinning,ми то аз през цялото време го правих САМА newsm78 май съм достойна за награда Mr. Green

За шапката предполагам, че я е сложила за пред камерите, сигурно е била към комплектчето, едва ли слага бебето наистина да спи с нея.
За апартамента и на мен ми направи впечатление, че не е луксозен и помпозен, а е семпъл и много уютно направен.
Относно бръсненето и аз се опулих. Тя го изкара вече някаква супер сложна задача. Аз също се правех сама до края и то постоянно и изобщо не ми е било проблем.

Венетка- Охх, каква гледка само, две плейбойки гледат бебе кикики...представяш ли си...
А Юлиана хубаво и каза- Ама ти защо така си се настроила отсега.../едва ли не, че като се е снимала за Плейбой не може да гледа бебе/... Laughing

# 86
  • Мнения: 2 407
Аз въобще не съм очаквала апартамента да е луксозен.И аз я харесвам горе долу.Аз знам, че нямат много пари, а и от къде да имат, тя е манекенка все пак, а и той е дизайнер, но на кожени облекла.

# 87
  • Мнения: 1 639
Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !"

Ами ужас си е . Simple Smile


Какаво се хванахте за шапката ?! Ясно е ,че е за пред камерите и така има по-авторитетен вид детето .  Simple Smile


И на мен ми се видя доста оцицена Венета и с коремче (даже реших ,че е бременна  Thinking) , но после като стана май си бяха само нейните  newsm78

Удължена коса има , но все така не е грива . Laughing


Венете не знам дали сама си мисли въпросите или има сценарист , но опитите да зададе въпрос , който уж , би трябвало,  да е  интересен на масовия зрител , са много жалки  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 495
на мен ми беше много по-интересно интервюто с Елена Йончева - Венетка нищо не можа да "изкопчи"  Mr. Green
и пак за Венета - не мисля, че е ограничена или нещо друго подобно, по-скоро има неизживяно детство и се вдетинява  baby_neutral

# 89
  • Мнения: 2 237
Почуствах се някак лично засегната. "Даже има такива дето искат да си унищожат децата,ужас !"

Ами ужас си е . Simple Smile










Не  е ужас а е лична трагедия за жената която го изживява.А усмихнатото личице което си сложила пък съвсем не е в тон с тази трагедия.Точно от коментари като твоят се чуствах най-зле по време на кризите си.И пак казвам,пази Боже да не се случва на никого,защото тогава ще разбереш за какво говоря.....
Извинявам се за отклонението,болна тема ми е .... Sad

Общи условия

Активация на акаунт