"Горещо" на гости на бебенцеее

  • 5 117
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз гледах съвсем малко, но хванах момента, в който граба детето от леглото  Shocked Е така не бях виждала някой да си държи новороденото дете. Като седна на дивана почти си седеше бебето. Иначе не очаквах определено да видя печка "Раховец" в кухнята. Тя ми харесва иначе и изглеждаше супер естествена.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз гледах съвсем малко, но хванах момента, в който граба детето от леглото  Shocked Е така не бях виждала някой да си държи новороденото дете. Като седна на дивана почти си седеше бебето. Иначе не очаквах определено да видя печка "Раховец" в кухнята. Тя ми харесва иначе и изглеждаше супер естествена.
Спрете да я нападате как си държала Юлиана детето. Все едно вие сте били идеални. Само дето не сте можели да се видите отстрани. Тя е майка от няколко седмици, така че...

# 92
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз гледах предаването и останах приятно изненадана от естественото държание на Юлияна. Не знам защо не винаги съм мислила, че е надувка, а тя е се оказа пич.

# 93
  • Мнения: 1 616
За пръв път гледам "Горещо" с удоволствие. Юлиана наистина беше много мила и естествена, хареса ми с каква непринудена усмивка разказваше за всички неприятности около и след раждането. А Венетка си беше баш неадекватна, ама не мога да я виня - далеч е от подобни емоции, затова всичко й изглеждаше необичайно... Между другото, не виждам нищо странно в това, че се е страхувала от бебето - мен също винаги ме е било страх да държа малки бебета и дечица, защото винаги съм си представяла как ги изпускам и те се удрят! И досега ме е страх и чуждо дете на ръце не вземам - радвам му се отстрани! Та нищо чудно Венетка да я гонят същите паранои като мен... Simple Smile

# 94
  • Мнения: 410
И аз го гледах снощи,даже мислех да надзърна във форумчето дали не го обсъждате вече,но мъжа ми беше окупирал компютъра Close
И аз съм възмутена от това как държеше бебето,та то си беше седнало миличкото  ooooh!
Иначе новата мама си личи че е очаквала бебето с голямо нетърпение,с такава любов говореше за всичко свързано с него Grinning
Бях изпуснала момента кога е родила,защото по това време бях в провинцията и нямах достъп до форума,а от тук се научава всичко Mr. Green
Да им е живо и здраво детенцето,и съм сигурна че ще расте обградено с много любов и внимание,Двамата с Жоро Пентаграм са страхотна двойка и са ми много симпатични Hug

# 95
  • Мнения: 984
а видяхте ли Венетка как се изложи като се натресла в къща с новородено бебе и не се сетила да му донесе подарък, и оправданието и беше ами ние като нямаме бебета и незнаем какво трябва де се носа

# 96
  • Мнения: 7 640
и на мен ми направи впечатление, че апартаменът им е напълно нормален, а Юлияна ми изглеждаше някак променена влеце- изобщо не в лошия смисъл, иначе си изглеждаше много добре, евала!

Шапките на новородените- това е щатска измислица, нонстоп ги държат така Crazy, да не се охлаждали #Crazy.

Последно- секцио или нормално е било раждането?

# 97
  • Мнения: 7 186
а видяхте ли Венетка как се изложи като се натресла в къща с новородено бебе и не се сетила да му донесе подарък, и оправданието и беше ами ние като нямаме бебета и незнаем какво трябва де се носа

Да беее, това пък беше егати излагацията. Shocked Станала на 30 и кусур години и да не знае че на бебе се носи подарък.

PolarFox, родила е нормално. Било е планирано секцио, поради проблемите които е имала преди това и стерилитета. Обаче бебето е тръгнало по- рано, лекарят и е бил в отпуск- на морето, тя пък е позакъсняла за болницата и както каза- просто не е имало време за секцио. Изненадващо бързо за първескиня е протекло всичко. Simple Smile
Забравих с кой лекар е имала уговорка, но доколкото разбрах е родила при Дяволов /срещала съм името му из форума/.

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289


Забравих с кой лекар е имала уговорка, но доколкото разбрах е родила при Дяволов /срещала съм името му из форума/.
Д-р Славчев Grinning.

# 99
  • Мнения: 389
По принцип смятам "Горещо" за доста пошло и посредствено предаване, но този път гледах с интерес.

Браво на Юлиана, че свободно говори за проблемите, които са имали при забременяването  Peace

# 100
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не харесвам по принцип Юлияна Кънчева, но се изненадах приятно от отношението й към бебето. Все едно гледа бебе не от 3 седмици а от месеци. И доста бързо се е възстановила. Виж приказките й че майката заслужава лично време и ала-бала много ми погалиха ухото, особено като ги чу и мъжа ми, но съм сигурна че след няколко месеца или ще спре да говори така или ще започнем да чуваме за бавачка на бебето. Така както го гледа сама не виждам как ще иде на масажче или на кола маска.

# 101
  • Мнения: 222
http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/intervu/e2327.html
Tова е статията, в която Юлияна разказва какви проблеми е имала преди да забременее. Реших да копна линка, тъй като по-нагоре видях, че доста народ се чуди какво и е било.
Мен тя ме накефи максимално. Държа се доста уверено, макар и да не е перфектна, ама си е супер.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 289
Каза че майка й много и помага.

# 103
  • Мнения: 1 544
толкова съм отнесена и си мислех че предаването е днес  ooooh! а така ми се искаше да го гледам. Някой знае ли кога дават повторението  newsm78

# 104
  • Мнения: 209
толкова съм отнесена и си мислех че предаването е днес  ooooh! а така ми се искаше да го гледам. Някой знае ли кога дават повторението  newsm78



Няма повторение за съжаление,ако толкова те е яд,че си го изпуснала се порови в нета,може някой да го е качил... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт