Българско бельо?!

  • 78 445
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 59
Ами на мен не ми се е случвало да ми излиза банел,като се има на предвид,че не им е леко на сутиените,доста ги товаря Laughing.Може би си случила на лоша партида,знам ли?!

# 136
  • Мнения: 472
Двете фирми за които съм писала са много добри. Не се притеснявайте много са коректни.Мъжа ми си пазари от тук http://www.geronimo-lg.com/
и е много доволен.Няма проблем да върнете продукта(в срок),ако не ви е добре размера или нещо ви притеснява.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 18:06 от doreta

# 137
  • Мнения: 3 356
ъъ, Ню силует имах предвид.
Аз съм им луд фен.Последната година само такова бельо си купувам.Имат страхотни предложения за големи бюстове.Сега съм се наточила за "коледен комплект" -любимият ми сутиен са го пуснали във бордо със страхотна бикина със ниска талия

# 138
# 139
  • Мнения: 452
и аз не съм доволна ОТ ХРИСТИ - вярно имат перфектни кройки ,но и двата сутиена ,които си купих се скъсаха отпред тия лентички дето са между двете чашки
Венера стил са по- здрави и по- качествени
напоследък обаче си купувам някакакви страхотни турски комплектчета - доста по евтини и качествени
така че
на Престиж имам две бодита - не са лоши
но на Бижу имам едно боди - страшно неудобно
изненадах се като си взех супер евтино китайко боди ,което се оказа свръх удобно за разлика от тия дето са по 40 лева ..... така че ...не винаги скъпото е качествено

# 140
  • Мнения: 130
Flirt и Сия.

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Уважаеми дами, според мен единствената българска марка бельо, която си заслужава вниманието е единствено" флирт". Колекцията им от бански се казва - Делфина. Аз си пазарувам от техния магазин на пазара на Димитър Петков и Пиротска. Там има всичко, може и да е малко по-скъпо но разнообразието е голямо, а обслужването е на много високо ниво. Очарована съм !!! В крайна сметка човек за всичко трябва да си плаща...



Дори за рекламата!  Stop

# 142
  • Мнения: 154
И аз вече не съм доволна от Христи много им развалиха качеството напоследък.Венера стил са добри като качества и Рим,но все още на малко места се намират.
http://www.bulbel.bg/Catalog.aspx?brand=23&catid=2&subcatid=8

# 143
  • Мнения: 61
Моля Ви кажете къде в района на Бъкстон,Красно Село,Павлово има хубав магазин за българско бельо?Тези по центъра са ми далеч.Интересно ми е да ги видя и тези Бижу,само на Плиска ли ги има?Благодаря!
На Мотописта,точно зад Калипсо и спортна зала Триадица.Христи,Финес,Венера стил,Рим и Бижу,безшевното бельо на Опал,Бельо за събличане и още каквото се сетиш,от мъжките на Джеронимо и Лорд Peace

# 144
  • Мнения: 3
Аз харесвам много бельото на фирма "Брил". Има голямо разнообразие от модели, особено за малките бюстове като мен. Simple Smile, а и непрекъсното имат различни цветове и десени(от моя модел).  За мъжа съм купувала и боксери - "много удобни и меки" - каза той.
Понеже работя в центъра, видях че са направили фирмен магазин на ул."Иван Вазов" до офиса на "Капитал", с/у м-н "Слънчоглед".  Имаше комплекти в намаление... Grinning

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 110
За БГ бельо няма две мнения /поне според мен/ - ТРИУМФ

# 146
  • Мнения: 5 539
За БГ бельо няма две мнения /поне според мен/ - ТРИУМФ
Rolling Eyes Винаги съм мислила, че "Триумф" е немска марка, ама щом казваш... Rolling Eyes

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Хм,явно аз нещо съм се заблудила,мислех че си е БГ имам няколко неща от тях и съм доволна и все мислех че са БГ извинявам се  Embarassed

# 148
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 130
Да се включа и аз в темата за бельото! За момичета с малки бюстове (В и малко С) има страхотна българска фирма, която прави комплекти (сутиен+бикина, боксер или танга) за около 18-20лв.  Фирмата е "Грация" и шие основно бикини, бодита и комплекти с по-малки номера сутиени. Качеството им е много добро, по нищо не отстъпват на КИА и Христи, освен, че са на по-атрактивни цени.От Христи  и аз не съм доволна в последно време, а на КИА кройката на сутиена (големите размери), не ми е удобна - чашката идва по-плитка и за моят голям бюст е доста непрактично! За бикини и КИА и "Стези" и "Грация" предлагат горе-долу на едни цени и със сходно качество! Аз напоследък залагам само на "Брил" и не съжалявам нищо че идват по-скъпички, но "Опал" ми иднат малко бабешки, нищо, че като кройка за голям бюст - нямат равни!

Общи условия

Активация на акаунт