Кратки истории за истински изживявания - нашият романтичен дневник

  • 3 796
  • 59
  •   1
Отговори
  • Гр. София
  • Мнения: 5
Здравейте, Мами,

Нова съм във форума. Всъщност това е и първата ми тема. Напоследък със Слънчо сякаш загубихме онзи трепет от първите ни срещи. Искам да възобновя отново искрата между нас, но сякаш напоследък ми липсват идеи. Да, всички знаем за тривиалните преживявания, с които може да се изненадаме, но аз търся нещо по-различно. И тук не говоря само за секс.

Мили дами, обръщам се към Вас за помощ. Моля разкажете ми за Ваши романтични преживявания с половинката си. Всъщност като се замисля… нека си направим нещо като дневниче за нашите романтични изненади (за нас или от нас). Моля опитайте се, с всяка разказана история да пресъздадете чувството  и трепета, които сте изпитвали.

Скъпи татковци, чувствайте се свободни и Вие да разкажете някоя и друга незабравима случка, за която се сещате с вълнение. HeartbeatHeartbeatHeartbeat

# 1
  • Мнения: 2 838
Слънчо мъж или жена е?

Ние не сме романтични. А и живеем доста забързан начин на живот. Работа, работа, работа. В момента сме в локдаун и не можем да правим нищо, но в нормално време обичаме да ходим на кино, да ядем навън, да пътуваме.
Понякога ми купува цветя. Намирам го за мило ❤ Най-често ми купува нещо за ядене 😂

# 2
  • Гр. София
  • Мнения: 5
Слъчно е моят спътник (съпругът ми - Антонио на 31 год) или най-хубавото нещо в живота ми. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts

# 3
  • Мнения: X
Ден 369: от една година сме заедно 24/7 и още не сме се избили. Изчезна всякакво лично пространство. Разказах му и последната история, която не беше чувал - за печените мандарини. Вече нищо ново не мога да му разкажа.

Това е романтичният ми дневник.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 627
Слъчно е моят спътник (съпругът ми - Антонио на 31 год) или най-хубавото нещо в живота ми. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Колко сладурско Two Hearts

# 5
  • Гр. София
  • Мнения: 5
Ден 369: от една година сме заедно 24/7 и още не сме се избили. Изчезна всякакво лично пространство. Разказах му и последната история, която не беше чувал - за печените мандарини. Вече нищо ново не мога да му разкажа.

Това е романтичният ми дневник.

Не може да не сте имали някакви романтични дни, дори и да е било преди короната... Heartbeat

Напоследък аз също съм изчерпана от идеи и създадох тази тема с надеждата да прочета Вашите различни истории, за да си открадна най-чистосърдечно нещичко или просто да си помечтая и върна спомени.

Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

# 6
  • Мнения: X
Романтиката е в спонтанността на дребния жест, не в чужди истории и изкуствени постановки.

# 7
  • Мнения: 11 505
С крадене не става, емоцията трябва да е неподправена, а не изстискана и нагласена по чужди спомени, евтин фалш...

# 8
  • София
  • Мнения: 35 132
Моето най- романтично изживяване не може да се превърне във ваше и обратно.

Интензитета в една двойка не може да е съпоставим с друга.

Много захарна тема, панкреаса ми реагира.

# 9
  • Мнения: 12 473
Ох, и аз като Орион, с тая карантина, и майчиното мляко сме си разказали..)
Което всъщност се случва редовно на ракия и сланина и после дълги сеанси..)

ММ от всяко действие прави романтика, много от вътре му идва.
Шегуваме се, че той е жената в семейството.

# 10
  • Мнения: 4 418
Много захарна тема, панкреаса ми реагира.

Пък аз очаквам после да прочета тези ''идеи'' в някое също толкова захаросано списание.  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 28 627
Не само ти.

# 12
  • Мнения: 4 208
В chitanka.info има мноооого романтични истории, дневници, рецепти, идеи...

# 13
  • Мнения: 6 596
Каним се да издаваме сборник в Арлекин?

# 14
  • Мнения: X
Разказах му и последната история, която не беше чувал - за печените мандарини.

Разкажи и на нас за печените мандарини, че стана интересно:)

Общи условия

Активация на акаунт