Кратки истории за истински изживявания - нашият романтичен дневник

  • 3 803
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 483
Мили мами, тия минаваха едно време , като пуснаха Касполитън. Ретро теми за трафик.

# 16
  • Мнения: X
Видях се с една девойка, за да и подаря гривна. Бях на 16, тя мн се зарадва. После си писахме и си пращахме сърца. Това е.

# 17
  • Мнения: 12 473
Ето романтика от сутринта:
В неделя вечер леко го сръфах, и той ми се озъби нетипично. Замълчах си, защото знам, че прекалих, но и вчера сутринта още ме държеше, та бях леко хладна като излизаше.
Вечерта беше вече всичко ок, но понеже ми беше воден ден - не бях много комуникативна.
Но пък се събудих рано и си обърнахме добре внимание., а после той ми се извини, че съм се чувствала така, каза колко много съм му липсвала вчера и че денят му бил никакъв заради това, че не съм го целунала на излизане.

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 08:51 от Angel_wing

# 18
  • Мнения: 3 021
Офтопик: имам сериозен проблем с жени, които наричат мъжа си милото/слънчо/котето.

# 19
  • Мнения: 9 790
Офтопик: имам сериозен проблем с жени, които наричат мъжа си милото/слънчо/котето.
Е, т'ва вече не е никак романтично. Трябва да се поправиш.Simple Smile

# 20
  • Мнения: 12 473
Офтопик: имам сериозен проблем с жени, които наричат мъжа си милото/слънчо/котето.

Не че нещо..ама мен все така ме наричат..и аз се дърпам в началото, но после свиквам и почвам и аз така да им викам..Wink
(без котето само)

# 21
  • София
  • Мнения: 12 873
Всякак са ме наричали и обичам, но винаги ми е най-приятно, като използват умалителна форма на името ми. Много мило ми става.

Иначе авторке, не съм от романтичните и такива истории няма как да ти разкажа, защото всеки пък, когата са ме пробвали с такива жестове, съм ги гледала странно Joy По-скоро нещо палавко, ама ми се струва, че не си такава и не е твоето.

Виж сега, тръпката няма как да е като в началото, но пробвай нови неща, изобщо не е лесно да изчерпиш всички варианти, особено ако не прекаляваш, а го караш полека Wink

# 22
  • Мнения: 3 021
Не става въпрос за помежду ви в двойката, а когато говориш за партньора си да не казваш Иван, мъжа ми, партньора ми, съпруга, а да заместваш със слънчо/милото.

# 23
  • Мнения: X
Разкажи и на нас за печените мандарини, че стана интересно:)

А, то даже не е интересно.

Скрит текст:
Мъжът ми ме пита защо толкова мразя мандарини, разказах му една глупава история от детството. Приятели на родителите ми бяха донесли цяла торба с мандарини за децата, беше още във времената, когато мандарината беше луксозна стока. С брат ми се затворихме в детската и ги изядохме всичките, но за да разнообразим вкуса, някои парчета сложихме да се пекат на радиатора. Миризмата! Вкусът! Следичките от печени мандаринени полумесеци, запечени върху метала, неизчистваеми! Отвратителна гадост, която се носеше дни наред из апартамента, че и всеки път, когато се включи радиаторът... А физиономиите на родителското тяло Dizzy Face

# 24
  • Мнения: X
Романтиката е тотално умряла в бг мама. Авторката ще трябва да потърси вдъхновение за статията си на друго място.

# 25
  • Мнения: X
Романтиката е тотално умряла в бг мама. Авторката ще трябва да потърси вдъхновение за статията си на друго място.

Застаряхме, романтика е мъжът да се обръсне и да напълни и пусне миялнята, ама както трябва, че да се измие всичко добре, а не нахвърляно.Angry

# 26
  • Мнения: 7 421
Ние не сме романтични. Напудрени лигави истории не са ми по вкуса.

# 27
  • Мнения: 2 147
Някой пише високо въглехидратна статия. Smiley Ще получим ли линк поне? Thinking
По темата. Истинска романтика са целувки след "Снежанка" със стабилно чесънче. Това вече е доверие, лИбоФФФ, тръпка (буквално и преносно). МечИта и розички с измити зъби и вкус на паста е лесна работа и всички го можем. То се и обезцени от толкова филмчета, песнички и "празници", подхранващи определени продажби. Пробвайте чесънчето. Ако не ви се получи романтично, поне гони вируси, вампири и калабалъка на опашката в магазина. Hands V

# 28
  • Мнения: 13 082
От колко време сте заедно със Слънчо? Ние с Бебчо от десетина. Сутринта му сложих чашката за кафе в кафе машината, но той сам си завъртя копчето. Не е достатъчно романтично, самобичувам се, но много ми се спеше.

# 29
  • Мнения: 102
Ние си гледаме снощи "Живите мъртви" и той ми вика "Ако тебе те ухапе бродещ(разбирайте зомби), аз веднага ще те гръмна в главата да не се мъчиш" 😌😌
И ми подаде една шепа собственоръчно обелени семки, че мене ме мързи. 😇

Общи условия

Активация на акаунт