Кратки истории за истински изживявания - нашият романтичен дневник

  • 3 803
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 192
Миналият петък не беше на работа, сутринта се е измъкнал тихо и ме събуди с кафе, фреш и много вкусен кекс от пекарната  🙂
След това ми взе колата, мина преглед с нея и ми я остави на работа. Като я запалих беше заредил гориво до горе. 😁❤

# 46
  • Мнения: 3 350
Антонио италианец ли е ?

# 47
  • София
  • Мнения: 28 782
Ей, прецакахте статията на авторката.

# 48
  • Мнения: 2 147
Антонио италианец ли е ?
Аз мисля, че е този:

Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 4 969
Е те са изгубили романтиката, сладникавото..За да се върне трябва различен вкус
Нещо горчиво, нещо кисело...
Така де..да се събудят рецепторите..

# 50
  • Гр. София
  • Мнения: 5
Здравейте, скъпи дами,

Да Ви кажа малко се натъжих за Вас. Да започнете да пишете по такъв начин за романтиката и любовта, всъщност говори за много сериозни проблеми във Вашето битие и разбиране за връзките.

Някъде из коментарите имаше моменти, където се говореше и за гавра спрямо мен. В интерес на истината, почувствах само и единствено съжаление към Вас.

Съжалявам Ви, че виждате взаимоотношенията си с Вашите "любими" по този вулгарен и не само начин. Мисля, че това отговаря на много въпроси. Wink

Пожелавам успех във връзките Ви.

# 51
  • София
  • Мнения: 16 208
Пърхам с натежали от сълзи мигли, потресена от собствената си вулгарност.

# 52
  • Мнения: 2 147
Пърхам с натежали от сълзи мигли, потресена от собствената си вулгарност.
И аз пуснах сълза, даже много такива, но може и да е от чесъна в салатката. Thinking

# 53
  • Мнения: 6 617
Alexo, ти пък от майтап не разбираш. Виж каква интересна тема се получи, дискусионна Simple Smile
Даже има шанс да я заключат преди 10-та страница, което ще е сериозно признание за успех.

# 54
  • София
  • Мнения: 28 782
Ох, аман от този театър...

# 55
  • Гр. София
  • Мнения: 5
Alexo, ти пък от майтап не разбираш. Виж каква интересна тема се получи, дискусионна Simple Smile
Даже има шанс да я заключат преди 10-та страница, което ще е сериозно признание за успех.

Мерси. Мачкай здраво.

# 56
  • Мнения: 1 177
Alexo, не искам да бъда груба и да - има понякога застой и тъга и в нашите връзки, но ако по цял ден се държиш като ощипана госпожица от роман на Джейн Остин, ще отегчиш партньора си до смърт. Може би, ако направиш нещо нетипично за теб - малко по-така вулгарно, ще събудиш позахъркалата романтика.

# 57
  • София
  • Мнения: 35 226
Авторке, съжалявай Слънчовците на всички ни, нас няма какво да ни мислиш.

# 58
  • Мнения: 9 790
Чувставам се поласкана,  че някой ме съжалява. Мен и 20-годишния ми /ни брак.
Много мило!

# 59
  • Мнения: 46 565
Ох, аман от този театър...
Именно. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт