Бебчо рита силно в мама и й казва: "ЯНУАРИ вече ще сме двама!"

  • 11 465
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Честито Мим4о! Много любов и щастие ви желая!    bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Уф, момичета, помагайте! Подуват ми се краката. Сутринта бяха по-добре, но все пак подути. Кръвното ми е ОК. Звънях на лекарката, а тя не счете за нужно да ходя да ми пуска нещо допълнително. Кажете моля ви се какво да си пускам и да ходя да си го пускам на частно, защото се притеснявам... Или параноясвам?

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не е ли нормално Ним? Мен доки ми каза да ги виря на високо и да ги кисна във вода със соли newsm78 За сега помага. Считай че и самата тежест на допълнителните килца си товари ставите и преди, кат бях напълняла веднъж рязко, ми се надуваха яко  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 249
Уф, пак звънях и казах, че отивам с или без нейно желание на преглед! Кандиса, ама можела да ме вземе чак в 1. Ужасно съм притеснена, защото колкото и да съм пълна, никога не съм имала такъв проблем. А сега не си виждам глезените!  Sad Албуминът на гладно ли се пуска? Не мисля, че мога до 1 да изкарам, без да ям нищо!  ooooh! Изпитвам някакъв параноичен ужас да не ме вкарат пак в болница и само черни мисли ми минават през главата!  Shocked

# 34
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ТЪй и тъй ще ходи, върви сега. Какво ще те размотава до 1. Не ми се вярва ако и цъфнеш и кажеш, че ти е зле, че ще те върне.   А за албумина незнам нищо newsm78 Бе всичко ще е ок, само не се притеснявай толкова

# 35
  • Мнения: 3 405
Отиди на преглед днес, а си пусни изследването утре сутрин, за да не гладуваш до обед
Или си плати в лабораторията да ти изследват урината за албумин.

# 36
  • Мнения: 244
Честито Мимчо! Много, много любов и разбирателство ви желая.  Simple Smile
В сряда бях на консултация и док ми каза, че бебчето вървяло едро и терминът ми сега е 26.12.2006  #Crazy , вместо 7.01.2007.......лелеее. От няколко дни започнаха да ми се схващат прасците и то не през нощта, много неприятно усещане.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Нимче, я спокойно! Не преживявай авансово нещо, което може да е резултат на най-простото натежаване (като при мен...) Но те разбирам, де - паниката е наш пръв приятел, след сърцебиенето!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
mim40 много дълъг и сладък семеен живот и пълна къща с детски смях!
Елеонора, бъди щастлива, красива и обичана!

Ним, току що родило китоподобно същество е още по-зле. А най-зле е родило преди 6 месеца китоподобно същество. Умрях да се смея, с Ивонска обирате всички точки за колоритно писане.

Тинкърбел, човек не трябва да се взима много на сериозно, а самоиронията е висш ''пилотаж'' в дебрите на психологията(психопатията Mr. Green) Трябва да се радваме на всичко, и на поводите за самоирония, иначе ще опознаем всички признаци на депресията, които ни описваха най-старателно на последното у-ще...
Не, Ним, не помня нищо от та'а лекция, не ми се налага - преживявам всичко споменато, та не ми се налага да помня!!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 420
Честито Мимчо! Много, много любов и разбирателство ви желая.  Simple Smile
В сряда бях на консултация и док ми каза, че бебчето вървяло едро и терминът ми сега е 26.12.2006  #Crazy , вместо 7.01.2007.......лелеее. От няколко дни започнаха да ми се схващат прасците и то не през нощта, много неприятно усещане.
    И моето бебе,разбрах,върви по-голямо.Главичката му е с 11 дни напред.Коментар на лекаря:било нормално при момчетата!
    Моя евентуален термин е на 03.01.2007,вместо първоначалния 14.01 2007.Малко и на мен не ми е спокойно от този факт,но какво да направя сега?Щом така расте милото....

# 40
  • Мнения: X
Добро утро от мен, момичета!
Стана ми интересно, при последните консултации ли ви видяха бебчетата, че са по- големички и терминът ви се измества напред или още от началото е така. На 3Д ли се вижда това? Простете за глупавите въпроси, но последния път д-ра каза, че тежим в грамове малко повече отколкото пише в книжката- с няколко дни напред. Това има ли някакво значение, защото той не ми каза да сме по- големи от нормалното за седмицата в която съм.
Моите крака като, че ли малко се подуват, но още не ме болят и нямам оплаквания. Но една колежка, която е с мен - сутринта се оплака, че това и е голям проблем. Така, че Ним, не се шашкай.

# 41
  • Мнения: 1 289
Добро утро и от мен.  bouquet
Май на всички децата ни са по-едрички.Миналия месец бебо тежеше 920 гр.,а в книжката пише ,че за тези седмици трябва да е 650 гр..Тоя месец сигурно сме над 1 кг.вече.Аз си мисля ,че ще сме декемврийско бебе  newsm78

# 42
  • Мнения: 104
Здравеите и от мен днес!За това колко са по-големи и по-малки в момента бебчетата е много относително и него вземаите много на сериозно.Със сина ми всички ми казваха,че ще е много голям а аз в деветия не качих и грам и се роди 3200.Но няма нищо по-хубаво от дебело бебче,за това Ви го пожелавам.

# 43
  • Мнения: 7 420
Добро утро от мен, момичета!
Стана ми интересно, при последните консултации ли ви видяха бебчетата, че са по- големички и терминът ви се измества напред или още от началото е така. На 3Д ли се вижда това?
  На мен ми видяха,че бебето е по-голямо на фетална морфология,преди малко повече от 1 месец,с 2Д ехограф.А вчера, гинеколога,който ме води, направи същия извод и пак със 2Д ехограф.
   Между другото,разбрах,че ако се запишеш за училище за родители в ТИНА КИРКОВА,там ще ти направят един 3Д ехограф безплатно.И самото училище също е безплатно!Мисля,че нещо такова е споменавала и НИМ в предишната тема.

# 44
  • Мнения: 7 420
Здравеите и от мен днес!За това колко са по-големи и по-малки в момента бебчетата е много относително и него вземаите много на сериозно.Със сина ми всички ми казваха,че ще е много голям а аз в деветия не качих и грам и се роди 3200.Но няма нищо по-хубаво от дебело бебче,за това Ви го пожелавам.
  Моля те,кажи за термина със сина ти!Съвпадна ли със предполагаемия тогава?

Общи условия

Активация на акаунт