Имате ли чувството, че вече сте се заринали...

  • 2 384
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 039
никакви играчки не вълнуват Малена, дори за 20 минути, не й купувам. Единственото с което се заиграва са книги и тебешири. Само това й купувам.
има недокоснати играчки, паркивани в един кош и това е.

така, че в отговор по темата - не сме задръстени, даже нямаме

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Имахме огромно количество играчки. Това лято с мъжът ми ги сортирахме и доста от тях подарихме в предучилищна група в едно училище. Други дребни ще подаря на един лог. кабинет. Но ние вече сме голями. Малкия започна първи клас и оставихме мин количество, които се побират в един кош.

# 47
  • Мнения: 2 214
Цитат
Какво правите със старите играчки - тия, които вече не са интересни?

Раздаваме ги за тези които не могат да си позволят да купят на децата си толкова играчки или в детски дом.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 294
Честно казано, играчки не съм купувала от няколко месеца  Stop. Малко по малко разчиствам кашоните- давам ги на приятелки, в детски дом, сега и в яслата смятам да занеса. Като се освободи място, пак ще започна да купувам. Смисъл обаче не виждам, най- интересно й е с подръчни материали да играе  Grinning. Плюшените пък са в чувал под спалнята... #Crazy

# 49
  • Мнения: 3 042
 smile3511 smile3515 newsm45

Каката като поотрасна прибрахме доста играчки. Малкият като проходи всичко изрови, а и неговите придобивки се добавиха. Постоянно събирам играчки и след малко пак крача между играчки. ooooh!

До гуша ми е дошло от играчки, но няма как........децата си искат своето. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 639
Не.
Периодично разчиствам. Счупените играчки -в коша, другите се събитар на един рафт и един басейн .  Grinning
Не купувам постоянно и какви да е играчки  Simple Smile Гледам да са функционални и според настриението ни им придавам различни роли и качества в процеса на игра  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 211
Да, той се грижи във всяка стая да има в какво да се спънеш, а детската е като селски панаир. Мисля тия дни да разчистя, а по - приличните играчки, които е надраснал ще дам на по - малки съседчета.

Общи условия

Активация на акаунт