Мами в Австрия

  • 35 506
  • 258
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 28
do deiana. da,sky europe imat bileti,no stranno zasto njamat bus do bratislava.az sjm s bebe i njamame kola.ne moga da pjtuvam mnogo chasove v toja stud s busove i samoleti i posle sofia -stara zagora...(((kakvo drugo mi ostava osven viaggio-ama te sa po naj.eftinata tarifa kjm 250e samo za men i bebeto:(((znae li njakoj po eftin samolet!!!!
imam i drug vjpros-zasto krabellgrupeto na edni mesta e plateno,a drugi e bezplatno?
mnogo iskam da ja zaveda,no naj mnogo da e 2-3 pjti,ce nali ste pjutvame, a te iskat 150e do januari!!  kjde sa bezplatnite,dali ima nesto za 3.bezirk ili kjm 10.che e nablizo?

# 256
  • Мнения: 343
патенце25- защо да съм смела? newsm78 има проблеми с авиолинията ли? аз съм пътувала досега 2 пъти и нямам оплаквания....

калиопа
скай юръп има бус до братислава, 10 евро струва и се резервира заедно със самолетния билет, задай начална точка виена вместо братислава и ти го включват автоматично към цената. буса тръгва от ердберг, пътувала съм 1 път с него...
крабелтрефа е безплатен когато е организиран от общината -маг. 11, а се плаща ако е частен

# 257
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ами и аз пътувам непрекъснато със СкайЮръп. Само лятото веднъж летях с Виаджо и повече не искам да чуя за тия тесни седалки. Ако ще са българите, най-добре все пак си е България Еър... Досега не съм имала никакви проблеми със Скай, като изключим една промяна в полета, но резервацията ми я промениха изцяло за своя сметка и не се наложи изобщо да доплащам, макар че билета ми беше купен отдавна и на много ниска тарифа. Днес дори им звънях за прословутите ограничения в ръчния багаж. Само течностите са ограничени до 100 мл, което автоматично изключва носенето на вода например. Другото си е постарому: 20 кг чек и 5 кг ръчен. Детските храни не се броят за течност.

# 258

Общи условия

Активация на акаунт