Всички ще успеем! 09.10 - 15.10

  • 4 570
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 242
Петя, я по-оптимистично и голямо стискане на палци от мен Grinning Аз също съм приела мисълта, че резултатът ще е най-вероятно отрицателен, но пък от друга страна се чувствам удовлетворена, че правя всичко възможно. Дори и нищо да не стане, поне ще знам, че съм опитала и просто не е зависело от мен. По-добре е така, отколкото след години да се чудиш какво ли би станало, ако си го направила ...
kadi, мисли преди всичко за себе си. Не изпускай такъв шанс. Пък дай Боже и бебче да стане. На всеки работодател трябва да му е ясно, че такива работи се случват. Пък ти после пак ще се върнеш Grinning

# 76
  • Мнения: 553
Лекси, Цветунчо   Hug и благодаря за милите думи. То е ясно, че трябва да опитам всичко, в това съм убедена. Пък дано всички да имаме късмет  Praynig Praynig Praynig

Кади, не се колебай щом работата ти харесва. Ако знаеш само колко предложения и възможности съм пропуснала в последните 4 години все с тази мисъл "ами ако забременея какво ще правя, как ще подведа този или онзи и т.н." Понякога даже си мисля, че една такава стъпка може и да обърне нещата - нещо като закона на Мърфи, ама наобратно  Wink

# 77
  • Мнения: 3 376
Кади, аз преди близо 2 години също така бях в разгара на бебеправенето, и получих също такова интересно предложение за нова страхотна работа. Е, аз приех, и мисля че не сбърках - ето, че бебкото се бави Sad Ти си приеми, а хората казват, че смяната на работата с по-добра се отразява добре на шансовете за забременяване  Peace

Петя Копринкова, какви са тия приказки, че най-вероятно нямало да стане? Такова нещо няма. Щом докторът иска ин витро, значи това е подходяща за теб процедура и ти дава добри шансове. С теб сме  Praynig

Цветунчо, според мен пътуването с автобус е дори по-интересно от пътуването със самолет. Малко е изморително, но ти си си свежарче и няма да го усетиш  Party

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Девойки, не знам дали да пиша или да чакам, но малко успокоителни думи ще са ми много нужни  Rolling Eyes Бременна съм май, тестът тази сутрин беше с невероятно дебела черта. И съгласно уговорката ми с докторката изтърчах на обед да я питам дали да пия нещо. Тя ме прегледа, имам си чудесна дебела ексцентрична (дано така се пише) и ерозирала лигавица, с две думи 100 % бременна лигавица. От мехурче ни вест ни кост. Днес е 14-ти ден от овуто и се моля просто да е рано  Praynig
Да, ама след прегледа на сондичката имаше 1-2 капчици кафеникаво, което ме хвърли в тъч  Tired Док реши да ми изпише дуфастон ударно 3 по 1 за десет дни, след което пак съм на преглед. Ако всичко е наред - видим сакче, закрепено и т.н., го намаляме на 2 и после на 1 докато се изгради плацента. Ако няма бременност от дуфастона щяло да ми дойде.
Като се върнах от прегледа нямаше грам кръв и малко се поуспокоих, пих и първото хапче. Дано онова кафявото да е било от прегледа  Praynig

Много ми е нервно и неспокойно, не знам как ще я карам така. Явно лесната част (правенето  Mr. Green) свърши. Сега ми предстоят 10 дни треперене да не прокървя и на другия преглед всичко да е на мястото си.

# 79
  • Мнения: 4 327
Още една бременнаааааааааа Simple Smile Като се започне с хубавите новини няма спиране Simple Smile Simple Smile Simple Smile Първо helenapeeva, а сега и svetli Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Светли - рано е още да се види каквото и да било на ехографа, пък било то и вагинален. Дуфастона ти не е много ударна доза Wink Аз пих 3*2 Пий си го него и не се шашкай предварително.

И на двечките бременелки стискам много палци!

# 80
  • Мнения: 7 716
Светли, рано е. Честито.
Лекси, успех.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Уау, Танче, 3х2 си пила значи  Shocked Е може и аз да не съм доразбрала за ударното, тя каза всъщност, че това било малко необичайна стратегия.
Знам, че е рано да се види, логиката ми това казва, ама пусто страх от извънматочна не се владее лесно  Tired На всичкото отгоре вероятно пак е минало през "оная" тръба и се моля да е наред.
На овуто й се заканих (на тръбата), че ако вземе да засече пак тоя път ще кажа да я отрежат и ще види тя  Naughty  Mr. Green  hahaha

Иначе хич не мога да се зарадвам. Сутринта като видях чертичките (след има-няма 20 секунди!) грейнах направо. Ама после като си представих какво треперене ме чака поувяхнах.

Благодаря за стиснатите палци, имам нужда (а и гледам от Ва-Ва, че помагат  Wink).

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Тихо честито на Светли и да те успокоя, че аз пих 3х2 утрогестан до 12г.с...само ще ти помогне. Не се притеснявай Hug
Винаджийките...наздраве  Drunk

# 83
  • Мнения: 4 327
Светли малко те заблудих Wink Не Дуфастон, ами утрогестан пих 3*2.
Вечерта го слагах вагинално.

# 84
  • Мнения: 553
Светли, тихичко честито и много стиснати палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig
Хеленапеева и на теб честито (извинявай, че преди те пропуснах  Embarassed) и много късмет  Praynig Praynig Praynig

Гризката, благодаря  Hug Аз на доктора му вярвам, но все пак след два месеца точно ставам на 40  Embarassed Embarassed Embarassed А и док не е Господ все пак - той прави каквото може, а става каквото е писано в крайна сметка  ...

Дай Боже повече такива хубави новини от всички тук като от Светли и Хеленапеева  Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Мнения: 3 376
Светли, браво за чертичките. Разбира се, че е рано да се види плоден сак, трябва да минат още 10ина дена.

Джазибейби, извинявай че те пропуснах - стискаме ти палци!  Peace

Петя, 40 години не е късно за инвитро. Има си подходящите лекарства, съобразени с възрастта и хормоните. Разбира се, че всичко е Божа работа, и точно за това не трябва да се отчайваш  Peace

# 86
  • Мнения: 1 950
Светли и от мен тихо честито Hug. Сега само спокойствие Praynig

Мен утре ме няма. Заминавам за Пловдив и ви пожелавам спокоен петък и весел уикенд  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 381
Светли, честито. Ха дано си ни на късмет. Гледам всички сме се амбицирали тази есен. Поотърси малко бебешки прах babydust7

На всички (страх ме е да не пропусна име, заради това не споменавам), които имат нужда от късмет  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Аз чакам, но и планове кроя, ако не е този път.
Радвам се на хубавата темичка Simple Smile

# 88
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.  bouquet
Радвам се, че с присъединяването си към вас виждам толкова хубава новина- мила Светли, тихичко честито ще се моля всичко да е наред.бъди спокоина пази се и след 10 дни да видиш едно хубаво и здраво залепено сакче Hug
Хеленапеева и на теб честито, нека само хубави моменти съпътстват бременноста ти ,която да е лека и безпроблемнна Heart Eyes
Късемт на всички и хубав край на тази седмичка Hug

# 89
  • Мнения: 1 329
Светли, браво! По-скойно и не хаби нерви. Пий си хапчетата и успех!

Кади, почвай работата, не се май... Naughty

Цветуне, голямо си миткало ти...признала съм те...де Филибето, де Италито...Днес съм се наканила да ходя до магазина на Дизи, който ми препоръча, та ще пиша...

Тенкю за винцето...bowuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт