Всички ще успеем! 09.10 - 15.10

  • 4 563
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет мили дами!  bouquet   
   Сърцето ми препуска бясно от щастие след като прочетох страхотните новини на СВЕТЛИТО/прегръщам те съкровище/ и на ХЕЛЕНА. Тихо прошепнато ЧЕСТИТО и на двечките, а пожеланията ми всичко да бъде наред са искрени и топли.
ДАНИДАНЧЕ, радвам се че всичко е минало добре с лапарото. Стискам палци от тук нататък да ти върви по вода и да имаш неподозирани успехи.
ДЖАЗИ , късмет и на теб миличко! Хайде, скоро и ти ще се хвалиш, че вече си оставила притесненията зад гърба си. Много УСПЕХ ти желая.
ЛЕИЧКЕ, радвам се да те видя какенце Laughing.
ДАРИЛКЕ, не разбрах само що си такваз' стисла и не черпиш по чаша винце.   Аз ша домъкна мИзе , а от теб пийването. Wine Glass
Какво става с ДАРЕТО? Някой има ли идея? Писах й на лични няколко пъти, никаква не отговаря таз' каплазанка.  Mr. Green
ЛЕКСИ, вярвам, че ще имаш успех. Стис палци   Hands Thumbsup
Да ма 'звинявате, сАс сигурност не съм изброила всички, които първоначално исках, ама пусто ЕГН не прощава...срааааааам Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 329
Почна сеееееееееееееееее....
Днес дадохме кръв за 200 и кусур лв - то не беше Спин, Васерман, Алати, малати, глюкози, кръвни групи и кво ли още не ...
На 19-ти ще ми бия Диферелина и от нови месец - нов късмет...


Няма да ви изброявам поименно, знаете че ви обичам и ви се радвам Grinning Heart Eyes Grinning

# 122
  • Мнения: 1 419
Едно кратичко здравейте от мен. Голяма лудница тая седмица и едва сега успях да прочета какво се е случило от вторник насам  Embarassed
Обаче като гледам, хубаво е да зачезвам така на периоди  Mr. Green Едно честито на Светли и на Хелена  Hug Светли, всичко ще е наред, само трябва да си спокойна и да не гледаш гащите час по час  Peace

И т.к. има толкова хубави новини, ме е срам да почвам да изброявам за да не изпусна някой - ще карам на порции от утре  Blush

Дари, и ний тЪ УбичЪмИ, нали знаеш  Heart Eyes

Завършвам с една хубава новина и аз - онзи ден научих, че една приятелка, с която се виждаме сравнително рядко, защото не е в България е бременна и скоро ще ражда  Grinning А по-хубавото в новината е, че е на 39 години и се бяхме попритеснили вече, така че кураж, момичета   bouquet

# 123
  • Мнения: 415
Дари успех  bouquet Много ще ти стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Голди  Hug
Ние заминаваме за Белоградчик  Grinning И аз май до последно няма да си седна на д-то  Mr. Green
Приятна почивка на всички   bouquet
P. S. Лали, помисли за заглавие на следващата седмичка, като гледам отчета от тази, явно си ни на къдем  Laughing

# 124
# 125
Честито и от мен на Светли. Дано всичко да е наред и да няма никакви проблеми. Стискам палци newsm17

# 126
  • Мнения: 1 419
ДобАр Вечер!  Hug

Та да ви подпуквам една по една:
Даниданче, много се радвам за теб и се моля да свършват вече твой`те мъки - страхотно е да си част от такава прекрасна седмица   bouquet

Цветунчо, браво за решението да попътуваш - след път и почивка е най-готино да знаеш  Peace

Хелена, и на мен ми биха прегнил до към 10та седмица (след това пътувах, затова не продължихме  Crazy). А се бие (Танче) за да помага за развитието на плода - това в крайна сметка си е бременния хормон  Wink

Лекси, много късмет ти пожелавам  Peace 4 фоликула хич не са малко - и един да порастне, важното е да даде положителен резултат. А резултата, от сърце ти го пожелавам  Heart Eyes

Какич, гледам известила си вече - само мога да предполагам каква еуфория е настанала  Laughing

Анджела, оздравявайте по-бързо и правете изследванията. А защо грипа ви пречи на тези изследвания всъщност? (освен ако не сте се тръшнали на легло де)  newsm78

Ва, надявам се вече е изчезнало зацапването и си все така добре  Hug

Кади, на твое място бих спретнала голям скандал - ама аз съм си скандалджийка де  Crazy А за новата работа - почвай я. В крайна сметка забременяването не е порок - като се случи скоро, добре - като искаме бебета да седим и да чакаме докато родим ли, за да се развиваме...  Crossing Arms Действай смело напред  Peace

Джази, надявам се всичко да е наред и след изследванията ти   bouquet

Петя, ще те изкарваме и теб от дупката като Голди  Flutter Горе главата и давай смело - виж какви хубави палци стискаме  Grinning И виж и добрата новина за 39 годишната ми приятелка  Wink

Ники, кажи малко новини от теб   bouquet

Диме, добре дошла - надявам се вече си по-добре и си оптимистично настроена с нови сили  Hug

БАНче, честито за апартамента   bouquet Колко чакаме още за резултата?  Praynig А за дуфастона и аз съм чувала, че не пречи на идването, ама личен опит нямам защото винаги съм го спирала  newsm78

Гризка, скоро да се похвалиш с хубав резултат от инвитрото. А иначе за суеверието и аз съм на мнение, че каквото има да става ще стане независимо дали говориш много или си мълчиш  Whistling

Дари, с теб да е късмета   bouquet

Момичета, предлагам за следващите седмици:
- От Лали имената на седмичните темички
- От Херката Маврудеца
 Joy Joy Joy

И така до победата - всичко тук да опустее  newsm75

Никой нищо не каза за предложението за срещичка  Embarassed Ще пусна нова тема  Blush

# 127
  • Мнения: 1 329
Не ми стискайте палци все още, че до края на Ноември пръсти няма да ви останат....
Има многооо време, ще ви кажа кога и как Peace Mr. Green

Слънчева неделя, момичета..

# 128
  • Мнения: 405
Здравейте ,момичета!
ЧЕСТИТО на всички видяли заветните чертички LaughingСтискам палци да сте добре!
Jazzy,мисля че резултатите са ти в норма,спокойно!
вр. кръв 2'= веме на кървене и е в нормата
СУЕ-5мм е съвсем добре.Горна граница е 15мм.

Бъдете здрави и мислете позитивно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт