Едрички сега сме всички, но през НОЕМВРИ - с бебета в ръчички!

  • 12 621
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 249
TALI1 стискам палци и ти пращам положителна енергия-всичко ще е наред-да знаеш-тука всички ще те мислим,така че не забравяй да пуснеш смс с щастливата новина-леко раждане мила!

момичета,пазете се че има някаккъв вирус-много кофти настинка-тъкмо си я карам в момента-с чайчета и лежане-гадост Sick

# 211
  • Мнения: 256
Момичета да ми стискате палци довечера след 19.30ч, защото ще раждам  newsm68
Вчера бях при доктора - много са намалели водите и ще е по-добре да не се чака повече. Бебето излезе че тежи около 2900, та силно се надявам да е достатъчно голям и да няма проблеми  Praynig

TALI1  newsm10 направо настръхнах от тази новина. Днес ще е най-щастливият ти ден. Довечера насочвам моята позитивна енергия към теб  smile3521. Ох, много се вълнувам  newsm53.

Точка мислех, че гевезето съм аз.  И мен непрестанно ме съпътстват разни болежки. Мисля си, че ако не си стоях все у нас, някак по нямаше да им обръщам внимание  Thinking. Сега и раждането да мине добре, че да се успокоя.

МЕРЕЛИН какво става с теб? Обади ли се на доктора? И бързо да се оправяш след този вирус.Баш сега накрая ли го пипна  Shocked?

Добре дошла на ki4o22 . И моят smile3521 термин е определен за тогава.

Хубав съботен ден  Peace.

# 212
  • Мнения: 2 249
обадих се да-докторката ми каза,че щом нямам отоци-а според мен нямам newsm78 да не се тревожа толкова-,но да намаля солта(аз тва си го знам,щото по принцип ям адски солено)-ако мога да я спра и да ям поне 3 дни обезсолена извара с мед или сладко-каза,че е нормално в края на бремеността да ни излезе положителен белтък-затова се мери по-често и ,че в понеделник ще ми пусне пак изследвания да не се тревожа-така,че и ако на вас ви даде +белтъка-не се шашкайте Peace

# 213
  • Мнения: 2 274
   Тали, стискам не само палци, ами всички пръсти на краката и ръцете  Peace Mr. Green! Не се притеснявай, всичко с бебчето и теб  ще е наред! Да знаеш, децата родени в събота имат силно развита интуиция и свръхестествени сили! Майка ми и мъж ми са съботници и понякога направо ме изумяват с пророкуването на разни събития, преди още да са се случили! И да се похвалиш колко е голямо!  
  Мерелин,  и аз като теб сега точа сополи пред монитора  Sick! Адски неприятно! При мен и най-леката настинка се превръща в кошмар заради синузита и сега главата ми е като балон! Не мога и да легна, щото става още по зле! Абе ма'ни и гадости  Confused!

# 214
  • Мнения: 2 332
Тали - и аз стискам палци за довечера! Всичко ще е наред, сигурна съм!  Hug Ние ще чакаме с нетърпение да се похвалиш (или всъщност - щъркелчето) как е минало раждането и как е бебо!   Party

  ...
Снощи късно простирах и ми беше много студено и сигурно тогава съм настинала! ...

Рени - а може би заради това не е хубаво да "пренощуват" дрешките отвън? Wink Шегувам се - стискам палци бързо да се оправиш!!!

# 215
  • Мнения: 2 274
  ...
Снощи късно простирах и ми беше много студено и сигурно тогава съм настинала! ...

Рени - а може би заради това не е хубаво да "пренощуват" дрешките отвън? Wink Шегувам се - стискам палци бързо да се оправиш!!!
   Ти с мен ни съ бъзикай  Naughty Mr. Green!
   То т'ва нали уж беше само за бебешките дрешки, пък аз простирах чаршафи и пижами, ма знам ли  newsm78? Може некоя алпиниска да мъй зърнала и да мъй урчасала, нал ся сам убава и закръглена   Joy Joy Joy!

# 216
  • Мнения: 158
TALI1,стискам ти палци за довечера и ти желая леко и безпроблемно раждане. Praynig

# 217
  • Мнения: 325
ТАЛИ-С ТЕБ СМЕ ВСИчКИ МИЛИчКА И чАКАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ  щЪРКЕЛчЕТО!
Мерилин,Рени-ПАЗЕТЕ СЕ БЕ ЖЕНИ-никакви отсъствия
на срещите и бързо да се оправяте  love001
     Аз сега да се отчета:плацентата ми е 2-ра степен ,бебо си отоваря на седмиците и тежи 3килца newsm12било нормално ни по-голямо,ни по-малко. Доки ме поздрави за това ,че съм си измерила тоновете (пак да благодаря на Мерилин) и ми препоръча всяка седмичка да го правя!
   ДОБРЕ ДОшЛА и на новата мама smile3525
   МАМИИИ някой чувал ли е нещо за Иремка ,какво ли е станало с нея

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 16:01 от klukarkata

# 218
  • София
  • Мнения: 549
Тали, мила, кураж!!! Всички ще сме мислено с теб. И ще чакаме щъркелчето - да не ни забравиш..... Hug
Добре дошла на новата мама  bouquet
И да се лекувате от тези грипчета, които са ви хванали - ама явно сте много сладки и не са могли да ви отминат Joy
И аз си мислех за Иремка - вече не трябваше ли да е родила с това разкритие newsm78
Лек остатък от деня на всички майчета!!!

# 219
  • Мнения: 2 332
  ...
Снощи късно простирах и ми беше много студено и сигурно тогава съм настинала! ...

Рени - а може би заради това не е хубаво да "пренощуват" дрешките отвън? Wink Шегувам се - стискам палци бързо да се оправиш!!!
   Ти с мен ни съ бъзикай  Naughty Mr. Green!
  ...

Мда, то е най-сладко да се бъзикаш с който не ще...  Hug

И аз се зачудих за Иремка - голяма сладурка - вика разкритие 4 см... аз го бях получила след 7 часа контракции, които си боляха - и бях разочарована, че е толкова малко... Стискам палци и при нея всичко да е наред!!! Praynig

# 220
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Здравейте мами, тия дни нещо бях на педалите, а като се прибера дребния не ми дава компа.....
Стискам палци на мамите дето са зараждали да мине бързо.....

Вчера ми правиха запис на тоновете - имам си контракции, почти регулярни (само дето не ги усещам), а и бебо реагирал на тях (тия криви линии нищо не ми говорят).
В понеделник ще ходя да си пускам изследванията и на Борис някакви, после с таткото имаме работа и незнам дали ще успея за срещата.

Таткото разправя, че вече го било страх, а мен не можел да ме мисли  какво ми е Mr. Green
Аз почти съм готова. Изпрах разни дрехи, количката е вече вкъщи. За първите месеци се оказа, че имам достатъчно дрехи, само дето шкафчетата ги поръчах много късно и ще са готови около термина ми.

ПП: За малко да ми изгорят "ония" питки, 1/3 вече ги няма (аз ги ометох  Blush да е съм честна направих двойна доза) Сега ако ми кажете едно свинско от бута на какво да го сготвя.......мнооооого мразя да готвя

# 221
  • Мнения: 1 328
Стискам и аз много плаци на ТАЛИ1, че то страшна работаааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Вчера ми правиха запис на тоновете - имам си контракции, почти регулярни (само дето не ги усещам), а и бебо реагирал на тях (тия криви линии нищо не ми говорят).

Питай за кривите линии Роси74, тя е корифей Simple Smile  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Роси, не се сърдиш надявам се Simple Smile  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 222
  • Мнения: 558
Цитат
Сега ако ми кажете едно свинско от бута на какво да го сготвя.......мнооооого мразя да готвя
chef Аз бих запържила мръвките с (1) черен пипер и лучец+ картофено пюре отстрани, или (2) с разбъркани яйчица и черен пипер!!!
Мммм, ама как ми се дояде номер 2!!!!  Crazy

# 223
  • Мнения: 815
ТАЛИ сигурно вече е в болницата, но ние сме с нея- стискаме палци задружно всичко да мине ок!

Днес и аз ходих до прословутия склад в Люлин- купих си стерилизатор, четка за шишета, памперси и мокри кърпи-и за болницата и за вкъщи, превръзки за родилки- адски са огромни!! мисля, че едва ли ще ги ползвам повече от 3 дни- и чаршафи за еднократна употреба.

Цял ден съм с Ран-  купихме дърва - да си се топлим с камината през зимата- и сега татито, дядовци и баби ги  качват - а сигурно довечера ще са повече от уморени, че от 4 часа са започнали, а още са на половината


# 224
  • Мнения: 1 064
Здравейте, ноемврийски мам4ета! Flowers Bouquet
Дойде и моя ред да се оплача от ужасна настинка Ill От снощи съм с ужасна хрема yu5, цяла нощ не съм спала заради запушения нос и драскащите болки в гърлото. Днес цял ден съм в леглото и ми е много умаляло Sick Незнам кой поред вече чай с мед и лимон пия. Позволих си да си сложа капки за нос, защото иначе нямаше да мога да поспя, а определено вече не издържах на безсънието. Ще помоля скоро боледувалите да дадат съвети с какво да се лекувам, че не ми се рови в старите теми. Благодаря ви предварително Heart Eyes

TALI1, пожелавам ти успех и дано всичко с бебка и с теб е наред! Praynig
ki4o22, добре дошла сред нас! Hug И моя термин е за 11.11, ама май няма да устискам дотогава!

Приятна вечер! lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт