Ще се промени ли....

  • 7 649
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 039
Ако темата не е пързалка,предлагам преди забременяване да се прави тест за интелигентност.Като лавина се увеличават /поне в темите/глупави жени без чувство за самосъхранение.

# 46
  • Мнения: 6 791
Не, няма да се промени. Само абсолютно невъзпитан и първобитен тип би се обръщал така към жена. Тези думи не съм ги чувала нито от баща ми, нито от мъжа ми.
Ако не искаш да отгледаш дете, което да проговори с тези думи и да бъде същия дебил, събирай си багажа и се спасявай.
Едва ли от вчера се държи така с теб, сега си и бременна и продължава, сама знаеш, че няма да се промени. Не знам какво му обичаш на него, но почни да обичаш и уважаваш себе си.

# 47
  • Мнения: 25 846
Според мен тази тема е пързалка. Няма как жена да обича цяла година човек който я нагрубява, обижда в очите, и се държи зле. Или наистина е за преглед при психолог.

# 48
  • Мнения: 32 282
Защо? Има хора носят на обиди? Grinning

# 49
  • Мнения: 80
Ох, зайче, зайче ....Не знам дали обичаш този екземпляр, но със сигурност мразиш себе си.
И не няма да се оправи. Ще стане по-зле. За капак в момента не тровиш само себе си, но и нероденото си дете.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 311
Съвсем условно, ако приемем, че написаното е истина, макар и да не дочетох до края, има само едно решение.
На тоз юнак, да му падне дрехата и той да е в нея. И колкото по-бързо, толкова по-добре. Simple Smile

# 51
  • Мнения: X
Какво значи да му ''падне дрехата и той да е нея''? Тоя идиом за пръв път го чувам.

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Що, бе, я какъв хубав живот си живеят хората! Тя е домашна прислужница, бременна и боса пред печката. Той е бей, домашен насилник. Тя го чака с бирата и манджата, той от благодарност й вика "урод".
Ако темата не е пързалка, е показателна. Една огромна част от домашното насилие е точно под тази форма.

# 53
  • Мнения: 7 530
Чак не ми се вярва,че може да има такива мъже
А за жената да търпи подобно отношение нямам никакво обяснение, клони с ментален дефицит.
Абе, вие като правите деца ,не гледате ли от кой идиот ще са? Поне да е една идея по- нормален.

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 16:09 от happy doc

# 54
  • София
  • Мнения: 15 490
С две думи, няма да се промени, а по-лошо ще става. Бягай с 300 от там.

# 55
  • Мнения: 25 846
Идиот,  ама една идея нормален. Това ми хареса.

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Идиот,  ама една идея нормален. Това ми хареса.

Ако вземем, че изначално у всеки един от нас дреме идиот, има резон в това. Колкото и да сме идиоти, някои са по- идиоти от други. Оня на авторката е от висшите идиоти.

# 57
  • Мнения: 79
Била съм в това положение, казвам ти НЯМА да се промени. Когато бях в тази ситуация като твоята баща ми ми беше казал "никой не е по важен от теб самата" колкото и да го обичаш приеми и разбери той не те обича. Ако те е обичал нямаше да те обижда. Помисли си добре, един мъж трябва да уважава жена си да не дава и косъм да пада от главата й, да не я наранява било физически или психически. Моя съвет е да го оставиш, защото ако продължаваш така може да се стигне и до по лошо.

# 58
  • Мнения: 3 467
И защо забременя от такъв? Да тегли и детето ти също.

# 59
  • Мнения: 6 787
Айде сгрешила, не преценила, забременяла. Това вече е факт. Но от тук нататък е време да се вземеш в ръце и да се махнеш от този индивид. Мисли за детето, в такава среда ли ще живее или в спокойна атмосфера с уважаваща се майка.

Общи условия

Активация на акаунт