Колко често се виждате с родителите си?

  • 5 989
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
Той отначало си е бил от силно привързаните към мама, къде си гледала? Едва ли след брака се е променил. Сега ще го търпиш, какво друго ти остава? Поне поговорете, че се дразниш.
С говорене не става, знае, че се дразня, но не приема аргументите ми. А къде съм гледала и аз това се чудя. За пръв път виждам такъв човек. Да поясня, че той не е мамино синче, в смисъл, да иска съвети, одобрение. Просто смята, че трябва да се грижи и е негов дълг.
Labrex, този месец така се случи. Иначе уикенда е един при нас, втори при мама. Фактически се старае да ни редува.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 178
То на всички ни е дълг, но кесенето у майкини вместо с детето не е окей.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
То на всички ни е дълг, но кесенето у майкини вместо с детето не е окей.
Неговата помощ се изразява в това. Да я води на село, тя да копае, да сади. Вечерта се чухме. Предложението му е другата седмица да ходим заедно при нея, за да ядем череши и ягоди Sweat Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 35 178
Излез с контрапредложение, капарирано Relaxed

# 19
  • Мнения: X
Ооо, ама ако темата е Свекървата да мре сама и да не ни занимава, има тема такава. Няма нужда от нови.

Гледа си майката. Предложи му да ходи веднъж месечно за уикенда, а за през останалите седмици да плащаш от твоята заплата на жена, която да се грижи за нея - пазаруване, чистене, компания, каране до селото...

Или, да приберете маминка при вас и ти да я гледаш.

Мъжът така е направил нещата, да не те обременява с грижи по майка му. И пак си недоволна. По-добре ще е да гледа любовница, вместо майка - знам аз.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 807
За мен не е ок, той дефакто не присъства в семейството си. Приоритизира нея, а вас неглижира. Лошото е, че това винаги е било така и не виждам как ще го отучиш.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Ооо, ама ако темата е Свекървата да мре сама и да не ни занимава, има тема такава. Няма нужда от нови.

Гледа си майката. Предложи му да ходи веднъж месечно за уикенда, а за през останалите седмици да плащаш от твоята заплата на жена, която да се грижи за нея - пазаруване, чистене, компания, каране до селото...

Или, да приберете маминка при вас и ти да я гледаш.

Мъжът така е направил нещата, да не те обременява с грижи по майка му. И пак си недоволна. По-добре ще е да гледа любовница, вместо майка - знам аз.
Моят човек няма време за любовница, няма къде да е вмести в графика.Simple Smile)

# 22
  • Мнения: X
Оооо, за любовница време винаги има. Ама ти си лафи колкото искаш. Графикът бил пълен Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 12 807
Абре Папа, смяташ ли, че е нормално, цял месец да не се види със семейството си, но две от седмиците да е при майка си? Няма ли вариант, в който да не товари жена си с грижи по майка си, но все пак да присъства в живота на семейството си? Тя така си живее все едно е сингъл. Не знам той любовница има ли, ама жена му да си хваща, че от толкова копане, не знам за нейната градинка остава ли изобщо време.

# 24
  • Мнения: 9 772
Доколкото разбрах от авторката той е постоянно в командировки, не стои по две седмици при нея, а ходи през уикенд.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Наистина е пълен. Разкъсва се и е нервен.
А по отношение на майката, тя не е нито болна, нито безпомощна, че да се наема човек, който да й помага, може би само шофьор. Интересно ми ти, Рapa, колко често  виждаш твоята майка? И все пак да поясним, че става въпрос за социално активен човек, не за лежаща и болна баба.
Уикендите не можем да ги поделим. През седмицата е на работа, до 19-20 часа.

# 26
  • Мнения: 1 000
Два пъти в месеца на 350 км при жена, която се справя не е гледане, а бягство. Ти сама трябва да си отговориш дали е нормално и защо е така.
Ако си доволна от него като отношение, секс и т.н, може да е нещо като хоби. Ако много ти липсва, ходете с него. С мрънкане няма да се промени.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 827
Това, че ти нямаш майка, дали е починала или си изтървана, не значи, че другите нямат. Неприятно е, но явно чувства синовен дълг.

# 28
  • София
  • Мнения: 12 807
Съпружески обаче явно не чувства...

# 29
  • Мнения: X
Абре Папа, смяташ ли, че е нормално, цял месец да не се види със семейството си, но две от седмиците да е при майка си?

Аз разбрах, че той е 2 уикенда при нея и 2 уикенда при семейството. А дали е той 2 уикенда при майка си или е 1 час при майка си и 47 часа при друга... ние няма как да знаем. За да не взима детето да го види баба му, има нещо съмнително.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт