За яслите, градините, ей тия три работи...

  • 9 244
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 322
И аз да попитам - някой има ли впечатления от "Ян Бибиян" във Варна. Намира се зад АГ-то, има и ясла. Най-близо е до нас и, до колкото знам, попадаме в нейния район?

# 76
  • София
  • Мнения: 572
Цитат на: lucki
в коя част на Стрелбище си?Малко си закъсняла но бързо действай-има хубава ясла в Хиподрума/ако си към бул.България,иначе щв ти е далече.../

Би ли ми казала коя е тази градина в Хиподрума.Аз живея там и като чета колко рано трябва да се запише детето.......

# 77
  • Мнения: 3 153
Ние в района сме няколко майки родили в рамките на 2 месеца и днес ходихме да си подаваме молби за бебоците в най-близката ясла и ни казаха, че даже късно отиваме Shocked А бебоците все пак са едва на по 2-3 месеца! Така че-колкото по-бързо подадете молба, толкоз по-добре!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 791
Цитат на: Hris
И аз да попитам - някой има ли впечатления от "Ян Бибиян" във Варна. Намира се зад АГ-то, има и ясла. Най-близо е до нас и, до колкото знам, попадаме в нейния район?

    Лични впечатления нямам,но само хубави неща съм чувала за там!Дори нашата госпожа от градината коментира за "Ян Бибиян",че имали страхотни условия за игра навън и направо при хубаво време децата били като на пикник.Много добри отзиви за градината!Води се също за елитна Grinning

# 79
Цитат на: Katy
Цитат на: lucki
в коя част на Стрелбище си?Малко си закъсняла но бързо действай-има хубава ясла в Хиподрума/ако си към бул.България,иначе щв ти е далече.../

Би ли ми казала коя е тази градина в Хиподрума.Аз живея там и като чета колко рано трябва да се запише детето.......


има ясла на ул."Краище" това е зад колелото на трамвай № 1 в кв.Иван Вазов

чиста и подържана е. малкия е отскоро там. от Коледа

# 80
По местоживеене ни насочиха към ЦДГ "Гълъбче", имате ли някаква информация за  тази градина Confused:

# 81
  • Мнения: 5 140
Simple Smile Извинявай darkcat би ли ми казала дали си доволна от яслата зад колелото,защото аз живея от другата страна на булеварда и до нас има една,но на мен не ми харесва пък и ме бяха задължили ако искам да запиша там детенце,да си взимам кухнята от тях.Аз естествено се отказах,не могат да ме задължат по този начин.Тази ясла ми е супер близо и я харесвам,мойта буба пражи 2 год. другият месец и искам да я запиша на "колеж".Веднага ли приемат документите или се чака,биха ли ми я взели веднага,естествено след като са готови документите?Благодаря ти предварително Tada

# 82
  • Мнения: 5 468
Ама тази тема не беше ли преди 100 години пускана? Много назад ровите в архива, бе хора Laughing.
Я кажете тогава, знаете ли ясла по бул. Сливница и Европа? От Сточна гара до Люлин 1 и обратно Rolling Eyes по булеварда?

# 83
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тя вярно тази тема е стара ама я аз да попитам нещо, за да не пускам нова! Има ли някой от Лозенец, който да може да ми даде инфо за яслите там и по-специално за тази на ул. Майор Томпсън и за яслата на ул.Свети Наум /тази над руското училище/, ама не им знам нито номера, нито имена! Embarassed  Знам, че и в двете има детска кухня и ние в момента взимаме от тази на Майор Томпсън, но много се чудя къде от септември да запиша Дени на ясла!? Та тъй като и двете са ми близко събирам мнения! Ако някой даде някаква информация много ще съм благодарна!

# 84
  • Мнения: 10 758
Ами аз нямах проблеми нито с яслата, нито след това в градината.Записах я и от следващата седмица тръгна.

# 85
  • Мнения: 265
Цитат на: Павлина
ако има мами от Варна с подобни преживявания - да пишат! Интересува ме и коя ясла бихте препоръчали Sunglasses

Е, аз съм мама от Варна Simple Smile Детето ми ходи на ясла "Щурче" (до обръщача на автобус 13; до 2-ри корпус на ВИНС-а). За градина е много сложно, защото тук е по рапределение. Пада ни се 1 градина, която си има и ясла и съответно децата от яслата директно преминават в градината  Imp Направо съм се отчаяла  #Puppy dog

# 86
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Няма да забравя детската градина в с.Лозен. Невероятни полянки, по които пролетно време растат теменужки и минзухари в изобилие:shocked!: . Чист въздух, а и природата наоколо е страхотна. И това в държавна детска градина. Бях изумена.

# 87
  • Мнения: 458
Момичета, ако има някоя от Красна поляна, моля да даде идея за ясла в района

# 88
  • Мнения: 1 290
Цитат на: Kremy
Цитат на: Павлина
ако има мами от Варна с подобни преживявания - да пишат! Интересува ме и коя ясла бихте препоръчали Sunglasses

Е, аз съм мама от Варна Simple Smile Детето ми ходи на ясла "Щурче" (до обръщача на автобус 13; до 2-ри корпус на ВИНС-а). За градина е много сложно, защото тук е по рапределение. Пада ни се 1 градина, която си има и ясла и съответно децата от яслата директно преминават в градината  Imp Направо съм се отчаяла  #Puppy dog


До детската ясла за която говориш няма ли друга детска градина?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Цитат на: Gvendolin
Цитат на: Kremy
Цитат на: Павлина
ако има мами от Варна с подобни преживявания - да пишат! Интересува ме и коя ясла бихте препоръчали Sunglasses

Е, аз съм мама от Варна Simple Smile Детето ми ходи на ясла "Щурче" (до обръщача на автобус 13; до 2-ри корпус на ВИНС-а). За градина е много сложно, защото тук е по рапределение. Пада ни се 1 градина, която си има и ясла и съответно децата от яслата директно преминават в градината  Imp Направо съм се отчаяла  #Puppy dog


До детската ясла за която говориш няма ли друга детска градина?


Сиси беше в Щурче, сега е в градината отсреща - Незабравка. Няма приемственост между двете заведение т.е. факта, че идваш от яслата не е преимущество за прием в градината, съвсем отделни са си.
Креми, в района ли се падате? Би трябвало да ви вземат и в градината, хубавото е, че има по 2 групи от възраст. В повечето градини са по 1 и приемат съответно 2 пъти по-малко деца.

Общи условия

Активация на акаунт