тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 911
  • 160
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Ето ме и мен - след кратко боледуване и почивка от яслата. вече Ния е добре, а аз съм пак пред компютъра и наваксвам с работата. Много е убава идеята за темичката, дано да я крепим дълго време жива!

# 31
  • Мнения: 811
Хем не ми се иска да развалям положителния дух на темата,хем ми се ще да се оплача Tired

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ето ме и мен - след кратко боледуване и почивка от яслата. вече Ния е добре, а аз съм пак пред компютъра и наваксвам с работата. Много е убава идеята за темичката, дано да я крепим дълго време жива!

Здр и ЧЕСТИТО за дома. ДА целунеш малката красавица от мен и АДни и лека работа

Хем не ми се иска да развалям положителния дух на темата,хем ми се ще да се оплача Tired
оплачи се нали затва сме тук а това е тема за ЧАТ и за всичко - за съвет, помощ и за радост!

# 33
  • Мнения: 811
Отказаха ми заема и изпуснах началото на курса,който искам да изкарам и сега трябва да чакам един месец. Cry
Сутринта пак се карахме пред детето-казвам му изчакай,а той "Не,сега трябва да говоря с теб!"...а не е говорене,ами крясъци...
Криво ми е цял ден,с ваша помощ и малко хубава музика започва да ми проблясва   bouquet

# 34
  • Мнения: X
Aха, ще ми мине сигурно, ама като ми мине гледайте да сте тука в наличност, че нямате си идея за какво става въпрос аз като съм като съм влюбена ...
ти вярваш ли че още можеш да се влюбиш
не че съм станала мъжемразка, напротив, ма нещо не сещам за мъж дето може да ми е подкрепа, пък като не ми е подкрепа не виждам в какво ще се влюбя... в едното сексуално излъчване.. това и баба знае с малко или повече пари и стил - се постига прекрасен външен вид - ма бръмбарите от главата не мож ги извади..
та - голям оптимизъм - влюбване - ... лол..  Wink

# 35
  • Мнения: 1 425
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile
Не сте си сами виновни.  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 4 493
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile
Не сте си сами виновни.  Grinning
Joy Joy JoyНещо много подозрителни ми ставате  Thinking
 Laughing Едно такова единомислие ви е обзело, а и  newsm78 това с помъдряването  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 863
Ееееееееее, ми недейте така, то ако на 40 не съм помъдряла, за кога после да го отлагам Joy

За онези от вас, който редовно ме ядат с парцалите, че съм таква една толерантна и добронамерена към  БНД на малката да ви кажа, че сигурно щяхте да изпитате радост да ме видите как пускам по шевовете миналия ден след поредната тенекия за среща с детето....
И във ваша чест се замислих дали наистина не е е прекалено- нищо не му искам- нито пари, нито ангажименти, нито я гледа(даже за 1 не е оставал сам с нея)- само и само, за да й отделя по малко време  2-3 пъти в месеаца, защото тя го обича и много се затъжва... та би могъл поне да не ме кара да му звъня по 5 пъти, преди да отдели 2часа, за да се видят  #2gunfire
Мда, май се опплаквам.... по-добре да си изпия първо кафето, може да си спомня що съм толкова изпълнена  с разбиране и към двамата бащи на децата ми Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, аз съм отплеснала и не съм се нахвалила! Ааа, не може да бъде Naughty  Хубава темичка, да ни е все така позитивна! HugТежко и горещо лято мина - вече не ме е страх ако остана без работа! Научих се да мажа тавани с  латекс Crazy, налепих цял апартамент с тапети, организирах няколко бригади с разнородни майстори.....Личи си, че ще се ходи в нова къща! Wink
Дребната тръгна на градина с рев, увещания и в края на деня - аа, идваш много рано да ме вземеш. Нормално и типично. Лошото е, че градината ни е много далеч за сега, понеже чакаме всеки миг да се преместим.
А БНД получава похвала и тиквен медал (в една друга тема бях писала, че и бащите били бели хора) Казано с думи прости - помага и отгоре за ремонта, а сега чинно води щерката всяка сутрин с колата до градината. Аз не казвам като Jaly, че помъдрявам. Повече се чувствам като кобра, която ей сега ще отвори перки и ще покаже зъби ако БНД се изцепи лошо Naughty И карам на принципа за моркова и тоягата с него....работи, ама изисква нерви и усиле, но се свиква Wink Wink Wink А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493

Повече се чувствам като кобра, която ей сега ще отвори перки и ще покаже зъби ако БНД се изцепи лошо Naughty И карам на принципа за моркова и тоягата с него....работи, ама изисква нерви и усиле, но се свиква Wink Wink Wink А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet
И аз така, но по скоро като най-голямата изнедвачка на света  Laughing
но до петък ако не изпълни това дет го е обещал ще се превърна и в най-голямата гаднярка, ще му издърпам килимчето изпод краката, барем падне за да го подритвам по-лесно  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 312

 
А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet

на мен малко много ми се виждат...   Crossing Arms

тези дни съм в софия, на някоя от вас да й се пие биричка??  4470

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мен 24ч ми се виждат ад, а ако бяха 48 - щях да умра

а аз лятото казах ли ви покрай перипетиите на бремеността ми какво мисервира "умния" мой мъж?
хм хубаво намерил той изгубен GSM точно като неговия
и получавам аз неговия стария
с какво мислите? човека не знаеше, че телефона записва-дублира всички смс-и
та ккаво четох - добре, че не пометнах
от тогава уж е свята вода ненапита ама нали вълка козината си мени пък нрава...

Та в тоя ред на мисли Джали не знам дали някои поумняват или не - аз се надявам да поумняват, че следващия път ако го хвана /ако... щото може просто да не го хвана, а не че ще ми е верен/
та следващия път - пряв му път
а иначе като ме дразни му облещавам да си вдигна чуковете и да го зарежа и с девте деца ако много се пъне да филосовства Wink

# 42
  • Мнения: 6 315
Не ща 48 часа, 24 са ми напълно достатъчни, макар че бих оползотворила оставащото време от 48-те в сън  Laughing.

Не поумнявам аз и това си е, ама... ако "любовното безхаберие" в което съм изпаднала е добро нещо, значи може и да съм поумняла  Laughing.

Надя, тоз твоя на мен ми иде да го...  newsm66. Така де - ако толкова не може да се кротне, да ги прави умно тия неща!

# 43
  • Мнения: 1 455
Пеперуна, съжалявам, че са ти отказали заема, но след време може пак да пробваш. Аз мога да ти препоръчам Пиреос Банк - гъвкави са като условия и са коректни.  За курса - не се ядосвай - след по-малко от месец може да се включиш в следващия, така че не си загубила толкова време. Горе главата - ще дойдат и по-хубави моменти!
Баба Яга, аз биричка не долюбвам, но кафенце обичам  Simple Smile. Много обичам срещите, лошото е, че не винаги имам на кого да оставя децата. Все пак, ако се организира нещо - ще се радвам да се запознаем и на живо.
И на мен не ми стигат 24 часа, но 48 ми идват в повече.
Марги, не се запознахме на форумската среща, но на следваща среща - ще се престраша   bouquet (нещо срамежлива съм станала  Blush)

# 44
  • Мнения: 811
  За курса - не се ядосвай - след по-малко от месец може да се включиш в следващия,

Не ,че съм се ядосала,криво ми стана,че ще чакам...като се настроиш за нещо и то нестане...и поувесиш нос...Благодаря за инфото,пак ще пробвам-тъпо и упорито,докато стане  Mr. Green

Много са сладки малките   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт