тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 913
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 934
За малкия-голям батко само радост и сбъднати желания, а за неговата майка, по-малко тревоги и много щастие.
Целувки и на малката госпожица  bouquet

# 106
  • Мнения: 583
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!

# 107
  • Мнения: 1 629
Честит ти рожденник, Катнадийн, дати е живо и здраво момчето!   bouquet

# 108
  • Мнения: 351
ЧРД, наборче!
Пожелавам ви само хубави неща да ви се случват и много да се радвате на малкото си момиченце:)

# 109
  • Мнения: 264
salai аз да попитам нещо? Понеже не съм от много редовните тук не че не съм в отбора на самотните, а просто нямам много време да чета и пиша. Само когато съм в офиса и не звъни телефона. Та както и да е дала си идея за събиране по празниците, аз дали ще се впиша в това събиране ако се осъществи разбира се?
 Blush

# 110
  • Мнения: X
Ох, честит рожден ден на Дани и от мен, макар и с голямо закъснение.  Embarassed
Днес съм в по-цветущо настроение от вчера, макар че времето е все едно и също и сме си затворени двамата с беби сами вкъщи.

# 111
  • Мнения: 811
То и аз съм навита за среща,ама едва ли ще мога да дойда без малкия...

А днес съм доволна,защото ми се обади директорката на новата градина,където искам да местя малкия-ремонта е приключил и на 4.12 започват  newsm44

# 112
  • София
  • Мнения: 4 493
Айде и аз сега да си кажа - Незнам какво става???  #Crazy newsm78 #Crazy
Да се радвам ли или да очаквам шамар  newsm78
От месец и нещо обикалям с детето по разни доктори - ортодонти, а сега е и болна девойката.
"Бащата" не само обеща, но и даде половината сума за шините, а сега даде пари и за английски, изяви желание да дойде и да прекара целия уикенд с дъщеря си, тонът му по телефона е един такъв приятелски и др. такива......, че направо не знам  #Crazy не знам какво да мисля и как да реагирам, незнам какво да си мисля и какво да очаквам от довечера  newsm78

# 113
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Айде и аз сега да си кажа - Незнам какво става???  #Crazy newsm78 #Crazy
Да се радвам ли или да очаквам шамар  newsm78

дааа, зарадвай се, че после да те боли още повече

# 114
  • София
  • Мнения: 4 493
 Twisted Evil Благодаря Таис  Mr. Green

А ето и един подарък от мен за всички вас, т.е. за децата Ви http://www.promotionsserver.com/fox/ - аз вчера го пробвах в мола  Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 6 999
Включвам се само да ви спомена последната книга, която прочетох /писах в друг подфорум и се присетих за тук/: "Всичко е език" на Франсоаз Долто. Препоръча ми я моята психоаналитичка.

Книгата дава /поне според мен/ един доста по-различен поглед на това как да възпитаваме децата си и основно това, че трябва да им се казва всичко. Да се говори - без лъжи. За това колко е важно всяко нещо, което казваме на децата си и как им представяме нещата. Естествено има и част на развода, самотните родители, новите връзки и прочие...

Също се застъпва тезата, че е най-добре родителя, с който е детето да има нова връзка.

Лека вечер момичета/е как пък един 'татко' няма тук  Sad/

# 116
  • Мнения: 6 315
Не вярвам как оживях след отминалата седмица Simple Smile, но важното е, че все още съм тук  hahaha.

Наде, да ти е жив и здрав момъка (на патерица) и да ти носи много радост! Къде се изгуби, ей?!

Иса, аз ровя из разни сайтове за детска психология и там пишеше същото - че на детето трябва да се казва истината. Това правя и аз. Казвам истината простичко и ясно. Оставям малкият да си изживее емоциите, не искам да ги потискам. Най-смешното е, че докато аз обяснявам как мама и тати много обичаме Йоан въпреки че не сме заедно и че всички сме добри, отсрещната страна ме нарича "лоша". Но това вече не ми прави впечатление Simple Smile.

# 117
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-смешното е, че докато аз обяснявам как мама и тати много обичаме Йоан въпреки че не сме заедно и че всички сме добри, отсрещната страна ме нарича "лоша". Но това вече не ми прави впечатление Simple Smile.

Предполагам, че е много гадно. А бившия защо прави така? Какъв му е проблема?

Глобално - да не ти пука - така губи само бившия. Йоан ще порастне и съвсем скоро сам ще е в състояние да си прави изводите "кой какъв е и защо такъв е" Wink

# 118
  • Мнения: 6 315
Неприятно ми е, защото детето си обърква представите за добро и лошо. Мен думите не ме засягат - в смисъл такъв, че ми е пределно ясно, че детето ме обича. Той даже вече започва да се съпротивлява - казва "Неее, мама не е лоша, мама добличка." Wink Бившият не съзнава, че така вреди най-вече на детето. Напоследък май е попрестанал с магариите де... Не смея да се похваля  Confused.

# 119
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мили момичета благодаря ви. Аз малко имах тежгка седмица - Мими се дереше вечер като че ли я колят - предполагам - колики, но нали и ма и др проблеми - все най-лошото мисля.
Та затова - със закъснение - много благодаря за милите думи.

Маргарита - не се притеснявай, детето пределно добре разбира "лош" и "добър" и рано или късно ще лепне етикетите както трябва. Тогава таткото ще лее кпокодилски сълзи ама дано преди това се еозъснае... преди той да е станал лош.

Иса, що пък да е хубаво майката да има нова връзка? Това ми е интересно. МИсля си, че няма значение дали майката има нова връзка - а кака се чувства тя самата - ако и без нова връзка е доблре, спокойна и уравновесена - кво повече м2 трябва на човека.
Напр ти беше спокойна  и се чувстваше добре... така, че не ти трябваше мъж.

Общи условия

Активация на акаунт