тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 892
  • 160
  •   2
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз в коледното настроение и украса пакетирам и изнасям къщата. Доста е пакетирано в къщи, като работилницата на дядо Коледа е Wink Wink Но силно се надявам някъде през януари да съм новодомка. До последно чакам къде ще се празнува Коледа - в новата или старата къща, за да си купим елха...Но в старата ще да е.
За настроението - малката е предколедна рожденичка и няма как да няма вълнения. По Коледа ща сме с родата, а за НГ малката ще ходи при опозицията и аз ще бъда с приятелки и малко ще си почина. Така че много си ми е добре без никакви неуместни изцепки на бивши тиквеници! И никак не ми е самотно, а суперско ми е даже! Дано и на мамите, на които не им е до празник да предам малко коледно настроение!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 136
  • на път
  • Мнения: 2 804
Дълбок поклон на всички мами-героини, които се справят и преодоляват всичко с енергия за двама. Четох ... четох ... четох и мога да кажа само, че сте просто чудесни   bouquet  bouquet  bouquet

# 137
  • София
  • Мнения: 4 493
Може би трябва да започна с купуването на подаръците  за Коледа и може да ми се пооправи поне малко настроението  newsm78
Шопинг терапията ми помага, но лошото е че замалко  Sad

# 138
  • Мнения: 2 863
Дарена, радвам се че се появи пак при нас!
Не знам защо се чудиш дали си за тука, гледаш сама дете, справяш се чудесно, сигурна съм !( макар отдавна  да не съм  ти писала често се сещам)Simple Smile)
Малчо е голям сладур, аз пък все си мисля, че ако по-често пишеш тука, някой от момичетат могат  да си преразгледат отношението към собствените им драми.... мисля, че  това с което ти се справяш е в пъти по-трудно, наистина го вярвам.
Хм, абе помъдряла или не, важното е, че ми е добре, гледам си дечковци, направих им една огромна елха, беше голяма забава украсяването, сега си чакат подаръците и така. Въпреки, че нямам възможност никъде да отида, ще си бъда в къщи с тях и искрено вярвам, че ще ни е добре.

# 139
  • Мнения: 1 652
Jaly, радвам се да чуя от теб, че ти е добре! Това е постижение на духа- приеми моите поздравления.  bouquet
Аз също се радвам много на живота си- украсихме елхичката и къщичката си , пеем новогодишни песни- наистина ни е празнично- днес ще е тържеството с Дядо Коледа в детската градина.Вчера опаковах подаръка и  благодарих на Бога, че го има този миг. Много празници имаме този месец. Има и новогодишни концерти, а ние и двамата обичаме да ходим. 
 И ние имахме покана за Коледа- и то двамата, Grinning и ни покани човек на когото много държа, но е далече и не ми се тръгва с детето в зимен ден! Naughty
Весела подготовка за Коледа на всички!  Hug

# 140
  • Мнения: 583
да се запиша и аз предколедно. коледа ще бъдем на гости при баба и дядо в провинцията, а нова година- с братовчедки в планината. общо взето ще разнообразим. само едно не ми изнася-започнах работа и ме набутаха/като след майчинство-и това ако не е дискриминация! Naughty/ в някакъв загубен отдел-седма глуха, та адски ми е гадно, но ще се боря да се махна оттам час по скоро, че професионализма ми току виж се изпарил и съм се отдала на затъпяване hahahaиначе при нас дядо коледа дойде в детската градина и малката полудя от радост, а мислех, че ще се изплаши/беше се запознала с него само по тв-то/. а елхичка в къщи отдавна подредихме, че и вече развалихме и тук там нещо изпочупихме Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 811
Тази година преживях много промени-лични,според мен са за хубаво, и форума и в частност вие смели мами ми помогнахте,станахте част от живота ми-радвам се,че ви има   bouquet
Весели празници ви пожелавам и догодина повече поводи за усмивки да има за всяка една от нас!

 Flowers Four Leaf Clover

# 142
  • Мнения: X
Кхъ - кхъ, днес ми мина третото съдебно заседание и се споразумяхме  Grinning. След като получа съдебно решение официално ще съм госпожица "второ издание"  Joy. Доволна съм, много при това!
Йоан е болен, но до Коледа ТРЯБВА да оздравее (по заповед на щуката), защото го чакат много подаръци и веселби. Пазаруването за тази Коледа ми достави огромно удоволствие, дано малчо си хареса новите неща  Heart Eyes! Аз също се сдобих с разни красоти Wink.
Хе хе - честито ти второ издание.  Wink
Айде - пък да се похвалиш /или оплачеш/  Grinning - как ти се харесва чисто новото статукво.
Аз съм в потиснато предколедно настроени - май най-вече по финансови съображения - .. искам вече да тръгвам на работа, просто се спаружих от това стискане. А пък като се има предвид, че като почна плащане на бавачка - щото места в ясли за такива малки деца няма - пак ще съм изстискане отвсякъде- .. бе свят ми се извива та гледам да не мисля... ма може би трябва да ми се ампутира главата директно...
Поне си имам една надежда - хвърлих око на един момък - положението е под контрол - тамън бях решила че съм обърнала резбата - но слава богу не.  Wink Щом още мога да обичам.. макар и силно казано - всичко е ОК.  Thinking Преживях периода на поголовна омраза към всичко де що е в панталони.. макар че и сега мнението ми за този контингент не е кой знае колко високо - и сега чакам да видя какъв период ми носи съдбата... ма не вярвам лесно да се измъкна.. има още доста да се мъча.

# 143
  • Мнения: 1 732
...
Поне си имам една надежда - хвърлих око на един момък - положението е под контрол - тамън бях решила че съм обърнала резбата - но слава богу не. 
  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

И аз така искам, ма нещо не се получава засега  newsm78

# 144
  • Мнения: 357
Уффф, да се оплача и аз предпразнично! Отдавна съм хвърлила око на един момък, пък и той на мен, ама нали винаги трябва да има пречки (поне при мене), та момъка е в чужбина  Sad Имаше вариант да си идва за празниците, ама... оказа се, че няма да си идва и сега ми е тъпо, щото се надявах, че ще сме заедно за нова година  Rolling Eyes
Иначе правя отчаяни опити тука да си харесам някой друг, ама нещо не става тая работа, нищо свястно не се върти покрай мен Sick Май ми писна вече да съм сама, ама като няма друг вариант, ще си се гушкаме с Ивайло! Hug
Хайде стига съм се оплаквала! Има и хубави новини при нас! Миналата седмица проходихме и то стабилно, тръгнахме да гоним едно коте и направихме дълъг преход из целия двор! А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни! Simple Smile
Желаем весело посрещане на новата година и много, много положителни емоции на всички!  bouquet

# 145
  • Мнения: 811

този контингент е секънд хенд  Mr. Green

Каси,много се радвам за теб!
Сесил,Мама Криси,не се притеснявайте и не бързайте-ще се намери подходящ.
И аз съм се заплеснала по един младеж-интересното е къде го видях-в кафенето до детската площадка,където водя детето да си играе.То аз на друго място не ходя...ма виж как се случи... Mr. Green

# 146
  • Мнения: X
Бе мен заплесването ми мина  Wink.. ма важна е идеята - бях се съвсем отчаяла и самообвинила.
А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни!
Каква градина? Да не казваш, че ходите на градина вече.. или ... аз пак нещо не разбрах...  newsm78

# 147
  • Мнения: 351
casiopea ,
поне в нашата ясла(а тя е държавна и мисля, че важи за всички ясли) има програма за деня на деца от 10 месеца до година и три месеца и програма за над 1г и 3 м. Така че можеш да запишеш детето си на ясла, но едва ли някой ще ти я препоръча пред детегледачка:)

# 148
  • Мнения: 811
Довечера ще ходите ли на форумския бал?

Ако Не съм не гледа лошо  Mr. Green ще се престраша да и се представя,щот на Коледноя базар ме досрамя  Embarassed

# 149
  • Мнения: 357
А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни!
Каква градина? Да не казваш, че ходите на градина вече.. или ... аз пак нещо не разбрах...  newsm78
Не, не още не ходим на градина, просто го водихме на тържеството за Коледа и той изобщо не се притесни от многото хора, нито от Дядо Коледа, напротив тръгана да търси кака си (братовчедка му).

Общи условия

Активация на акаунт