Противоположностите ли се привличат или....

  • 4 673
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 279
Моарейн Честно,ако имах мъж като мен,щях да го убия докато спи 😂 Или аз,ако бях мъж...Боже щях да съм непоносим и да си остана ерген 😂😂😂😂

# 76
  • Мнения: 115
Аз мисля, че е много относително всичко. Ако си с партьор с които си добре, разбирате се, всичко ви е по вода, то няма какво да учите един от друг в един момент си доскучавате. Ако път сте много различни и постоянно се карате, не е добре защото човек не може да живее в постоянен стрес. За мен е важно да има различия за да има какво да уча от него и той от мен.

# 77
  • Мнения: 3 325
Противоположностите в характерите- може да се съглася. Но за вижданията за бъдещето, за това какво обичат да правят в свободното си време и т.н., не мисля че е добре да са много различни партньорите. Страстта в един момент си отива и трябва все нещо да остане, иначе шанса да стане двойката като съквартиранти е много голям.
За мен една двойка трябва да има общи занимания, не всички, но поне някои общи. Игри на карти, каране на ски, колоездене, каквото и да е.

# 78
  • Мнения: 103
Може да се привличат първоначално, но в дългосрочен план, нямат шанс. Това е според моят житейски опит и наблюдения. Нямат ли общи интереси, сходни характери, цели, ще имат все повече разминавания с времето.

# 79
  • Мнения: 41
И двете, само че противоположностите издържат кратко.

# 80
  • Мнения: X
Да.

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 20:19 от Анонимен

# 81
  • Мнения: 6 711
Според мен, трябва да има и от двете и много зависи в кои направления. Ние хем сме различни като емоционалност и темперамент, хем сме еднакви по разбирания за живота и важните неща. Аз примерно не мога да бъда с някой, който слуша чалга или е веган или религиозен или нещо коренно противоположно на моите разбирания за света. Да, трябва да има допълване в някаква степен, но за важните неща трябва да се гледа в една посока.

# 82
  • Мнения: X
Не съм срещала мъжкия си аналог и сигурно няма да се случи, но мисля че би ми харесало.
Искрено ти го желая. От собствен опит - няма по-прекрасно нещо. С него мога да говоря за всичко. Ако аз започна изречение, той може да го довърши и обратно. Давам си сметка, че съм проклета късметлийка.

# 83
  • България
  • Мнения: 6 241
От твоята уста, в божиите уши, както се казва.
Или да се поправят Акашовите хроники, или колелото на живота и т.н.
Но на 48г вече си мисля, че няма да се случи и си правя ежедневните компромиси.
Докато мога.
А можем и сами, нали.
_________________________________
Радвам се за теб! Hug
Сигурно е страхотно да не се налага да търсиш правилните думи.
За всяко нещо, за всяка мисъл или чувство. Изморително е.

# 84
  • Мнения: X
Я не се излагай! В друга тема бях писала, че една от най-красивите любовни истории, които съм виждала на живо, е на моя близка, която е на 50. Била на 48 моля ви се! Винаги можеш да срещнеш точно твоя човек.

# 85
  • Мнения: 7 500
Я не се излагай! В друга тема бях писала, че една от най-красивите любовни истории, които съм виждала на живо, е на моя близка, която е на 50. Била на 48 моля ви се! Винаги можеш да срещнеш точно твоя човек.

Това по- скоро звучи, като роман от Даниел Стийл или Джаки Колинс. Романтичен привкус,каращ те да мечтаеш, но нищо общо с реалната действителност.

# 86
  • Мнения: X
Зная, че звучи така. Но е съвсем реално. Завид!

# 87
  • България
  • Мнения: 6 241
Звучи по-зле, като се напише.
Все пак, на тази възраст е хубаво да сме реалисти. Каквото, такова.
В началото имаше театър, че сме почти подобни.
За това е хубаво да няма преструвки.
Когато някой си мисли, че печели нещо, всъщност губят и двамата.
Поне се уверих, че прекалено различните не са един за друг.
Не че ме топли нещо, но ако има друг живот, искам наученото да се помни.

# 88
  • Мнения: 12 473
Стига де, на почти 47 години и аз го срещнах.
Прекрасно е, да..💕

# 89
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Обикновено човек инстинктивно търси не това, което вече има, а това, което няма. Това за "аналозите", но все пак ми харесват напъните в тази посока де... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт