Не мога да реша.Коя прическа ви харесва от тези:

  • 3 869
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 248
Много си зависи от това каква е формата на лицето ти - ако е по-удължено, то втората би била по-подходяща и обратното. Peace

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Виж снимката на аватара ми.  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 248
Аха! Embarassed
Ами в такъв случай, мисля че втората прическа по би ти отивала! Peace
  bouquet

# 63
  • Мнения: 155
Втората!

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ето още една снимка Laughing Embarassed как изглеждам :

# 65
  • Мнения: 3 611
Ето още една снимка Laughing Embarassed как изглеждам : ...


Идеално  Peace

# 66
  • Мнения: 1 288
определено втората. първата е твърде безлична. а и не мисля, че втората е толкова трудна за поддържане. малко ролки или с машата тук-там.

# 67
  • Мнения: 2 498
Втората  Peace

# 68
  • Мнения: 2 897
определено втората. първата е твърде безлична. а и не мисля, че втората е толкова трудна за поддържане. малко ролки или с машата тук-там.

И аз съм на мнение,че лесно ще я поддържаш,а като гледам другата ти снимка съвсем се убедих,че втората прическа е по-подходяща Peace

# 69
  • Мнения: 3 214
Определено втората  Peace

# 70
  • Мнения: 891
Втората повече ми харесва !

# 71
  • Мнения: 952
определено втората, защото и аз така съм подстригана само дето съм с малко по чуплива коса от на Джесика Симпсън Peace

# 72
  • Мнения: 596
Предпочитам първата, по-младежка е.  Peace

# 73
  • Мнения: 1 186
Определено-ВТОРАТА Peace

# 74
  • Мнения: 2 596
Ами ще пробвам с втората, която съм посочила.
На Арома има хубави, но някак си аз ли не мога да си ги наглася, незнам, ама все не ми седят добре.
Айде, стискайте палци да видим какво ще направя (и кога ще отида, че чакам запълване на семейния бюджет) Mr. Green.Надявам се в най-скоро време да се похваля с прическа (ще видите на аватара като стане Laughing).
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet!
Виж, DSS, за мъжа ти не се тревожи, те винаги така казват, не ми харесва, но като те направи фризьорката и после ще ахне.

Общи условия

Активация на акаунт