Има ли мами мъжкарани

  • 5 733
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 809
На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.
strelche@, Ние и на тази среща си стиснахме ръцете, ама по-скоро представително. Другия път ще е като "мъжки" момичета! Sunglasses

# 31
  • Мнения: 4 473
На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.
strelche@, Ние и на тази среща си стиснахме ръцете, ама по-скоро представително. Другия път ще е като "мъжки" момичета! Sunglasses

Стига бе, вЕрно ли Embarassed?! Ти си втората, която ми казва, че сме се запознали и аз не знам Crazy Blush Ей т`ва е, нямам 28 още, а паметта ми кръшка яко Sick
Ще се реванширам Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 38 552
Според един тест "Колко сте гей", аз съм си 70% гърли-гърл и много си се кефя.

Братовчедката на мъжа ми е лезбийка, има и "гадже". Всеки ден ги гледам тия "мъжкарани". Мъжка походка, дрехи, напиванки, псувни и пр.

Ако намеря теста, ще пусна линк. Ама е на английски.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 552
http://www.channel4.com/life/microsites/G/gayometer/

Ето ви го теста. Който иска да се тества. Grinning Laughing Sunglasses

# 34
  • София
  • Мнения: 3 064
46% Simple Smile Златната среда! 

Това казва теста. Аз не се гримирам, нося панталони, рядко поли и рокли и то само през лятото, не се лигавя излишно, гледам да бъда независима доколкото ми е възможно, имам мъже приятели, с които си пия питието и се разбирам чудесно, не се изчервявам от мръсни думи, сама ги употребявам с мярка и на място. Не мисля, че всичко това ме прави по-малко жена от която и да било друга. Просто такъв тип съм си.

А, да уточня - твърдо хетеросексуална съм Peace
Но, човек не знае кога и какво може да го изкуши... затова не се заричам!

# 35
  • Мнения: 2 495
Хихихи, 30% съм гей Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 495

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78
Кво ти пука..и аз незнам, ама се кефя Party

# 38
  • Мнения: 8 917
Имах преди в студентските години такава позната.От тогава не съм я виждала.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 552

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78
Кво ти пука..и аз незнам, ама се кефя Party

То си пише - означава, че си съвсем нормална жена.

# 40
  • Мнения: 620
Ако "мъжкарана" значи "мъжко момиче" донякъде съм такава Laughing Sunglasses
Но ако "мъжкарана" значи да си местя сама секциите и да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин....
ТОВА НЕ СЪМ АЗ Laughing Sunglasses Wink

# 41
# 42
  • Мнения: 750
По повод снимките, които Искрица предостави на вниманието ни: анабола прави вола! Доказано е как действа на жени приемът му в порядъчни количества. Даже и косми на необичайни места могат да ти поникнат. Затова- не, благодаря, ко ще и най стегнатото тяло да имам, нивгаш няма да взема от тея химии!
По темата- не познавам мъжкарани, но странното е, че по- рано доста приятелки ми казваха, че съм такава. Не разбрах защо, но аз не се приемам за мъжкарана.
За мен една жена е мъжкарана, когато сама се мисли за такава или пък се определя като мъж и се стреми да съчетае повече мъжки маниери. Доволна е, когато и другите я възприемат като мъж.

# 43
  • Мнения: 2 327
И мен ме бройте към мъжкараните или мъжките момичета...
Като дете много исках да съм момче... Все ме влечаха мъжките игри и играчки и до днес си е така Simple Smile
Даже и с мъж ме бъркат, което обаче е странно, щото не приличам особено...

# 44
  • Мнения: 220

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт