Волен Сидеров на балотаж!

  • 3 799
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 258

Много забавно представяне на кандидатите. И освен това - достоверно. Laughing

# 61
  • Мнения: 68
Сидеров никога няма да стане президент, не се шашкайте толкова  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 641
Ще напиша нещо, за което сигурно ще съжалявам после...

Смятам, че тези соц. проучвания са манипулирани. Не е за първи път. В случая е с цел стимулиране на гласоподавателите. Ако има балотаж, аз мисля че ще е между Беронов и Първанов.

Дано обаче, не разколебая тези, които се решиха да гласуват с този си пост.

# 63
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ще напиша нещо, за което сигурно ще съжалявам после...

Смятам, че тези соц. проучвания са манипулирани. Не е за първи път. В случая е с цел стимулиране на гласоподавателите. Ако има балотаж, аз мисля че ще е между Беронов и Първанов.

Дано обаче, не разколебая тези, които се решиха да гласуват с този си пост.

дано да си права Peace
ще ми се повече хора да отидат да гласуват.

# 64
  • Мнения: 3 268
За мен всички кандидати са слабоумни подизпълнители . Sick
Може и така да е,но Сидеро е и луд на всичко отгоре.Гласовете за него ще покажат колко са умопомрачените в България.

# 65
  • Мнения: 74
ДА СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За мен всички кандидати са слабоумни подизпълнители . Sick
Може и така да е,но Сидеро е и луд на всичко отгоре.Гласовете за него ще покажат колко са умопомрачените в България.
Не искам да си представям, че тоя ненормалник Болен Лидеров  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire има шанс за балотаж! Недейте така, хора!

# 67
  • Мнения: 6 167
Ще напиша нещо, за което сигурно ще съжалявам после...

Смятам, че тези соц. проучвания са манипулирани. Не е за първи път. В случая е с цел стимулиране на гласоподавателите. Ако има балотаж, аз мисля че ще е между Беронов и Първанов.

Дано обаче, не разколебая тези, които се решиха да гласуват с този си пост.

напълно е логично, соц. правителство да манипулира проучванията, за да избират хората между П и болния мозък. Така се отсвирва Беронов и хората, които искат да гласуват за Беронов в момента виждат и се разколебават.

# 68
  • Мнения: 258
ДА СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ

Сериозно?!?! И как си го представяш? С военна хунта, фашистки режим и изтребване на всички, които не са от "вашите" ли? Аман от слабоумни хора, които се водят по акъла на Болен Лидеров! Rage

# 69
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ДА СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ

Сериозно?!?! И как си го представяш? С военна хунта, фашистки режим и изтребване на всички, които не са от "вашите" ли? Аман от слабоумни хора, които се водят по акъла на Болен Лидеров! Rage
Ужас, наистина има много слабоумни! Хора, съвземете се!

# 70
  • Мнения: 2 663
ДА СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ

Сериозно?!?! И как си го представяш? С военна хунта, фашистки режим и изтребване на всички, които не са от "вашите" ли? Аман от слабоумни хора, които се водят по акъла на Болен Лидеров! Rage

принципно идеите на Атака не са лоши , но с Волен на чело -не, мерси!!!
А веднага мога да ти кажа как- не става дума, нито за военна хуна, фашистки режим или нещо такова..... та само при нас ли има малцинства, ново законодателна система трябва, необходима е съвест а не лакомия и продажност.При една нормална политика спрямо малцинствата и законие никой не може да ме убеди, че системата няма да работи и всички да са доволни.Защо всичко с което се гордеем като БЪЛГАРИ трябва да се продава и да е нечия собственост???
Всичко , което написах не мисля, че е слабоумно!!!!

# 71
  • Мнения: 258
Принципно, тъй наречените идеи на "Атака" не са нищо друго освен популизъм, примесен с ксенофобски настроения.

# 72
  • Мнения: 377
konstans, няма как да стане за съжаление. От ЕС вече ни почнаха с дискриминацията. Не знам дали скоро си била във Франция или Англия, но там проблема с т.нар. малцинства е доста по-голям.  Rolling Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 1 641
Ще напиша нещо, за което сигурно ще съжалявам после...

Смятам, че тези соц. проучвания са манипулирани. Не е за първи път. В случая е с цел стимулиране на гласоподавателите. Ако има балотаж, аз мисля че ще е между Беронов и Първанов.

Дано обаче, не разколебая тези, които се решиха да гласуват с този си пост.

напълно е логично, соц. правителство да манипулира проучванията, за да избират хората между П и болния мозък. Така се отсвирва Беронов и хората, които искат да гласуват за Беронов в момента виждат и се разколебават.



Чудех се дали да се върна да си редактирам мнението, точно защото мислех, че някой ще прочете съкращението неправилно.

соц. = социологически проучвания!
Изказала съм мнение защо според мен са манипулирани, но не съм коментирала от кого. И определено смятам, че не само социалистите имат полза от една такава манипулация. Държавата има интерес дори.

# 74
  • Мнения: 7 837
Отново драма!!!  Mr. Green
И на балотаж да отиде, ще вземе малко повече % отколкото първия тур.
И да не е достоверно обаче, това проучване си е плашещо. Над 20% заявяват, че са посредствени ненормалници...

Общи условия

Активация на акаунт