Волен Сидеров на балотаж!

  • 3 796
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Една лИбезна молба във връзка с изборите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135581.0

# 76
  • Мнения: 6 167
Ще напиша нещо, за което сигурно ще съжалявам после...

Смятам, че тези соц. проучвания са манипулирани. Не е за първи път. В случая е с цел стимулиране на гласоподавателите. Ако има балотаж, аз мисля че ще е между Беронов и Първанов.

Дано обаче, не разколебая тези, които се решиха да гласуват с този си пост.

напълно е логично, соц. правителство да манипулира проучванията, за да избират хората между П и болния мозък. Така се отсвирва Беронов и хората, които искат да гласуват за Беронов в момента виждат и се разколебават.


Чудех се дали да се върна да си редактирам мнението, точно защото мислех, че някой ще прочете съкращението неправилно.

соц. = социологически проучвания!
Изказала съм мнение защо според мен са манипулирани, но не съм коментирала от кого. И определено смятам, че не само социалистите имат полза от една такава манипулация. Държавата има интерес дори.


gato, аз знам какво е соц. проучване = социологическо проучване
надявам се да знаеш какво е соц. правителство = социалистическо правителство

мисля, че сме минали трети клас ( аз доучвам още, де), и тия неща нямат нужда от
обяснения. не съм разбрала погрешно постинга ти, демек.  Peace

# 77
  • Мнения: 7 837
Една лИбезна молба във връзка с изборите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135581.0

Алкохол нали може  Laughing

Браво Бу, много добре си се сетила  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 663
Ок, и дискриминация ли е да не се допускат на във висшите еталони на властта турци или по-скоро на ключови позиции.Може ли министъра на земеделието да е турчин и то какъв???Ако искаш мога да ти изброя на лични ,защото не е за тук колко щети е нанесло това на България с факти?Винаги може да има и такива министри, НО на други министерства, винаги национализма може да надделее, затова казвам ,че съвест трябва а не да се гледа само джоба!!!!
Дали в Англия и Франция щяха да позволят гласуването за правителство по начина на Доган с връщането на турците?С подкупите, с 2 кебапчета и т.н. - едва ли!!!
За това говоря, но темата е друга!

Ама както и да е,силно се надявам от всичките кандидати да се избере най-добрия, не Волен или Първанов, стига това да доведе до промени!

Всеки си има право на мнение, не съдя никой за това което е решил и няма да падам на нивото на обиждащите ..... култура!

# 79
  • Мнения: 6 167


Ама както и да е,силно се надявам от всичките кандидати да се избере най-добрия, не Волен или Първанов, стига това да доведе до промени!



това за съжаление е невъзможно или поне не в рамките на президентската власт и правомощия. 
единствената власт, която има е от време на време да вдига пушилка
около незаконосъобразността на някоя промяна в закон.
допълнително раздава отличия, медали и тн
и да прави имидж ( евентуално) на родината.

от там нататък промените се правят от парламент и правителство
и именно натам трябва да си насочим огнеметите.

ПС: В България всеки БГ ГРАЖДАНИН има равни права и отговорности пред законите и в тази връзка няма нищо ненормално някой министър да се казва Хасан.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Лично мен страшно ме плаши идеята за балотаж между Сидеров и Първанов. Ще вземе Волен да спечели и трябва да хващаме пътя по чужбина. Дано повече хора да отидат да гласуват!

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И да не е достоверно обаче, това проучване си е плашещо. Над 20% заявяват, че са посредствени ненормалници...
Уви тия проучвания и публикуването на предварителни резултати явно е дало ефект,както и манипулирането на общественото мнение!Защо трябва тия 20% да са посредствени ненормалници newsm78!Къде виждане фашисткото,това че се казват нещата открито newsm78 ли!А тия..посредствените ненормалници  дето го подкрепят Волен Сидеров..не ги ли виждате..хората са обезверени в немотията си и се надяват на всяка нова фигура в политическият небосклон с надеждата за поне малка промяна към по-добро! StopНе са ненормални   Crossing Arms а уморени и изтерзани
....то като не е Волен президент , сигурно хората не са из чужбинско на печалба - във всяко второ или трето семейство има поне един работещ в чужбина от много отдавна.
Който и да изберем...дано си бъде на мястото както трябва!

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, права си, Дидке, че хората от немотия и безверие ще гласуват за Сидеров. Но не мога да им съчувствам, защото това са хората, които дърпат държавата назад. Това са хората, които 45 години играха по свирката на БКП и от десети ноември насам седят, клатят си краката, оплакват се и чакат чудото, което "ще ги оправи". Несъмнено, ако "Атака" някога дойде на власт, ще ги оправи. И още как.

# 83
  • Мнения: 239
Аз съм от неинформираните особено, някой ще ме светне ли за това за Стара Планина за какво иде реч?

Малко след един век от края на турското робство Първанов даде Стара Планина на турчин. Поколения българи са се обърнали в гробовете и не случайно България смърди все по-непоносимо. После как да не си търсят 'Атака' хората?

# 84
  • Мнения: 2 697
Малко след един век от края на турското робство Първанов даде Стара Планина на турчин. Поколения българи са се обърнали в гробовете и не случайно България смърди все по-непоносимо. После как да не си търсят 'Атака' хората?

newsm10 newsm10 newsm10

Най-голямото безумие, което се случва в България е именно това етническо обсебване - основни административни длъжности да се превземат от цигани и турци. Никой не може да ме убеди, че тези хора са квалифицирани - не, те просто са държавни протежета. Резултатът е ясен - на етносите в България се дават само права, но не и задължения. Нека имат права, нека да има етническо равенство, но то включва и задължения. А такива липсват. Задължения да плащаме имаме само ние, българите. Извинете, но не смятам за нормално аз и семейството ми, и всички вие, които работим съвестно, да издържаме безкрайните права на циганите и турците в България. А тази мижитурка Първанов да подкрепя едно подобно правителство, да заема позиция, която му е изгодна и, забележете, да не се появи на нито един предизборен дебат. Грозно и безотговорно. Няма да гласувам никога за подобна "личност", защото смятам, че България заслужава достоен президент, който да представлява една достойна държава.

# 85
  • Мнения: 7 837
Добре че има такива теми, за да е ясно, че фанатизираните националисти са между нас ... Обаче само ви лае устата и нищо повече...
Явно начинът е да се струпате на един стадион, Вождът да ви крещи и вие да му отговаряте в захлас  Laughing Разтоварване на емоциите се нарича това  Grinning

# 86
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако българо- мохамеданите се чувстват по- добре приети в Турция, това говори много лошо за нашето общество........но те в никой случай не са турци.........потомци, може би........И ако не се чувстват достатъчно българи, че да работят за България също вината е в нас....

.........ромите, мохамеданите, евреите, родени в България са българи.......като мен и вас......

# 87
  • Мнения: 2 697
.........ромите, мохамеданите, евреите, родени в България са българи.......като мен и вас......

Тези, които приемат всички последствия на този факт - да. И никой не ги дели от нас.

# 88
  • Мнения: 239
Добре че има такива теми, за да е ясно, че фанатизираните националисти са между нас ... Обаче само ви лае устата и нищо повече...
Явно начинът е да се струпате на един стадион, Вождът да ви крещи и вие да му отговаряте в захлас  Laughing Разтоварване на емоциите се нарича това  Grinning

Не ме разбирай погрешно - аз не съм атакуващ. Винаги съм бил комунист и е редно да го помниш все пак. На тези избори няма достоен кандидат, но има един чудесен такъв за протестен вот. Защото като изберат Сидеров, който може да е луд или не, проблемът ще стане ясен не само на нас, но и на целия свят. В Евросъюза влизаме, а има противоконституционна партия - кво става?

Става дума за отваряне на паспорта, за пеене на химн на Нова Година, за детето ти с българско име. Докато всички се имат за патриоти някои дават ордени на турци, които до преди 100на години са изнасилвали далечните ти роднини. Айде, де да беше само орден - няма проблем, станала е грешка. Не знам дали знаеш, но министерството на земеделието и горите години наред се контролира от турци. Турци командват по-голямата част от площта на страната. Това не те ли кара да се чувстваш поне малко гузна в исторически и личен план? Ми да продаваме държавата и да сменим името направо.

# 89
  • Мнения: 2 697
Разтоварване на емоциите се нарича това  Grinning

Емоционален катарзис. Но освен него, някои хора умеят и да мислят без вождове, без медийни атаки и го правят задълбочено и самостоятелно. Но това, че не мислят като теб, не прави техния начин на мислене погрешен или кататимен (емоционално обоснован). Всичко, което е написал Жоро подкрепям напълно. Няма как човек да не го боли, когато това, което се казва Отечество се разграбва, при това съвсем законно. И между другото, да си националист и да виждаш какво се случва в периметър на повече от собственото ти семейство, са две различни неща.

Общи условия

Активация на акаунт