Волен Сидеров на балотаж!

  • 3 785
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 837
Стига с тия исторически доводи. Мели се едно и също...
И българските царе са клали навремето наред, изселвали са цели села. Ти чувстваш ли се гузен към унгарците например...

Абсолютно безсмислен спор. Не смятам да закостенявам, няма развитие е това, а само застой  Grinning

# 91
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.........ромите, мохамеданите, евреите, родени в България са българи.......като мен и вас......

Тези, които приемат всички последствия на този факт - да. И никой не ги дели от нас.

Никой не ги дели ли? Я си помисли пак.......до сега всички пишете, че турците и циганите са ви виновни......чудите се кого да обвините за това, че полицията и съда не си вършат работата.......

# 92
  • Мнения: 239
Всяка държава трябва да си пази националния интерес все пак. Гражданите би трябвало първи да помагат. Който не се грижи за оградата на двора си един ден ще забележи, че в хола му живеят непознати.

# 93
  • Мнения: 6 909
(3) Избран е кандидатът, получил повече от половината действителни гласове, ако в гласуването са участвали повече от половината избиратели.
(4) Ако никой от кандидатите не е избран, в седемдневен срок се произвежда нов избор, в който участват двамата кандидати, получили най-много гласове. Избран е кандидатът, получил повече гласове.
Т.е. - при под 50% + един глас изборна активност няма да има балотаж, а нови избори. И най-оптимистичните изборни прогнози дават максимум 45 % гласували на първия тур...

От постингите ти до момента бях останала с впечатление, че си доста ангажиран политически и с този пост направо ме изуми.
Прочети и т.4 - на прост език това значи балотаж.
То по твоята логика може да се организират избори до безкрай и все да не може да се стигнат заветните над 50% активност. Въпросът в случая е, че дори Първанов да спечели над 50% от гласовете, ако избирателната активност е под 50% ще има балотаж.  Peace

И аз тъкмо това пишех. Уж цитира пък даже не чете какво е пуснал ooooh!

Иначе аз така или иначе сигурно ще гласувам и няма да е за Волен Сидеров.

# 94
  • Мнения: 2 697
Никой не ги дели ли? Я си помисли пак.......до сега всички пишете, че турците и циганите са ви виновни......чудите се кого да обвините за това, че полицията и съда не си вършат работата.......

Не си прочела какво съм написала, не мисля да повтарям. Аз специално не ги деля етнически, имала съм и имам приятели турци и цигани, грижила съм се напълно безвъзмездно за деца без родители, предимно циганчета. Не обвинявам никого, а казвам, че всеки гражданин на тази република, без значение на етническия му произход, следва да има задължения към нея. Да не говорим за това, че най-малкото трябва да знае официалния й език. За безчинствата и безумията в страната - това е друга тема. Но така или иначе, много отклонихме темата.
Накратко - балотажът между Първанов и Сидеров има сериозни основания. Той е и симптоматичен за състоянието на другите политически сили. А и изводите и последствията от един такъв балотаж ще са много интересни за социолозите.

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пред закона всички сме равни, по условие, ако отговорните за спазването на закона органи си вършат работата, нямаше да ги има разните глупави Сидеровци.........

# 96
  • Мнения: 239
Пред закона всички сме равни, по условие, ако отговорните за спазването на закона органи си вършат работата, нямаше да ги има разните глупави Сидеровци.........

Не гледаш емблемата на Мерцедеса под правилен ъгъл. Как да си вършат работата като шефовете им казват кое е за вършене и кое не е за вършене?

Не знам дали забелязваш, но руснаците грам не толерират външни намеси и са адски прави. Сега гонят и неправителствените смешковци защото онези ги субсидират всякакви изроди, но не и руснаци. Какво ни пречи и ние да сме патриоти? Кажи ми.

# 97
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако си патриот би трябвало да милееш за бедните българи, както за ромите по кръстовищата и гарите, по селата и гетата.......така и за бабите по селата  Peace

# 98
  • Мнения: 6 167
Пред закона всички сме равни, по условие, ако отговорните за спазването на закона органи си вършат работата, нямаше да ги има разните глупави Сидеровци.........

Не гледаш емблемата на Мерцедеса под правилен ъгъл. Как да си вършат работата като шефовете им казват кое е за вършене и кое не е за вършене?

Не знам дали забелязваш, но руснаците грам не толерират външни намеси и са адски прави. Сега гонят и неправителствените смешковци защото онези ги субсидират всякакви изроди, но не и руснаци. Какво ни пречи и ние да сме патриоти? Кажи ми.

предополагам говориш за Беларус, не за Русия.
там има един Волен, който е голям патриот.
аз ходих в Минск мааалко преди да хлопнат дверите за неправителствените
смешковци -  това е машина на времето, Беларус.
върнах се в детстовото си - детмаг, площад комсомолец... спирка дружба,
еднакви цени навсякъде, спекула и тн. имат един макдоналдс на пъпа на Минск и това е.
мани, жалка история е техния патриотизъм (затова пък всичко свети, тока за нищо го нямат по площади и улици!)
затврени, има жителство..... серопозитивните са сериозен проблем , но не като в
украйна. токсикоманите си правят разни смески, несъществуващи в природата,
с една спринцовка се изрежда половината град.
не можеш да мръднеш от града да работиш в др. град, трябват връзки
ако стане това в БГ-то хипотетично към милион и нещо народ ще се върнат по родните места от София и няма да има проблем с боклуците...
а, то било хубаво бе!
 Mr. Green

# 99
  • Мнения: 239
Когато съм бил в Беларус Лукашенко още нямаше мустаци, котенце.

За Русия става дума. Гласуваха нови мерки за пререгистрация и сега ядат лайна.

Наркомани има навсякъде - в америка не бъркат ли смески според теб? Айде стига. Няма ли спин? Едното нищо общо с другото. И в Америка са патриоти и в Русия. Политическият режим е такъв, какъвто пасва на страната. Става дума за народ, потребности, история. Ние сме смешни - вместо да завоюваме Балканите и да станем България на 3 морета и 10 завода на Даймлер Бенц ние търпим турци да се разпореждат със земята на дедите ни.

# 100
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Когато съм бил в Беларус Лукашенко още нямаше мустаци, котенце.

За Русия става дума. Гласуваха нови мерки за пререгистрация и сега ядат лайна.

Наркомани има навсякъде - в америка не бъркат ли смески според теб? Айде стига. Няма ли спин? Едното нищо общо с другото. И в Америка са патриоти и в Русия. Политическият режим е такъв, какъвто пасва на страната. Става дума за народ, потребности, история. Ние сме смешни - вместо да завоюваме Балканите и да станем България на 3 морета и 10 завода на Даймлер Бенц ние търпим турци да се разпореждат със земята на дедите ни.


А пък ние се разпореждаме със земите на гърците.......

# 101
  • Мнения: 239
Виж сега - изкупуват цяла южна БГ и не само турчолята в момента. Не става дума за пазарни цени, естествено. Иначе всеки ще е с правото си. Ако това не ти пречи - супер. Жива и здрава.

Аз съм патриот и родолюбец, нищо, че имам проблеми с наркотиците.

# 102
  • Мнения: 1 858

Онзи с памперса...

Лео добре призоваваш хората да гласуват но аз не виждам на кой бих могла да дам гласа си!

# 103
  • Мнения: 6 167


За Русия става дума. Гласуваха нови мерки за пререгистрация и сега ядат лайна.


верно ли? това не го знаех.
мани, стават все по-безумни тия страни.

# 104
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Точно си мислех да пускам тема и да призовавам към гласуване. Дайте да се стегнем и да не допуснем Волен Сидеров на балотаж, камо ли пък да стане президент. Направо ще ни въвлече в етнически конфликт, този ненормалник.

Общи условия

Активация на акаунт