zdraveite vsi4ki mami....

  • 2 369
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Никой не се е сетил да пише за свекървите, защото сами по себе си те са идеални феи, даряващи снахите си с безценни богатства, безгрижен живот, перфектен син за съпруг и изобщо.........

П.С. за кривата ракета и космоса да споменавам ли?

 newsm10

# 16
  • Мнения: 8 917
Ами има цял подфорум за свекървите, казва се "Дом и свекърва" - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=3.0  Mr. Green

 Joy Така е Joy

# 17
  • Мнения: 2 237
Да бе,не сме се сетили.....Само дето има над 150 такива теми ! Четете бе хора !

# 18
  • Мнения: 25 615
Стига сте се хилели, ами да вземем да се съберем всички бъдещи свекърви и да стягаме редиците, че като гледам какви снахи са се пръкнали, леле-мамо!  ooooh! Туй номерца, туй чалъми разни да обменим...  Wink
Да се подготвяме отсега теоретично, че докато се усетим, ще дойде време и за практиката!  Party

# 19
  • Мнения: 3 405
Момичето беше пуснало темата в Клюкарника, нова потребителка е. Навярно не е видяла подфорума Дом и семейство и подобаващото се първенство на темите за свекърви. Не я съдете Peace ще се научи.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Стига сте се хилели, ами да вземем да се съберем всички бъдещи свекърви и да стягаме редиците, че като гледам какви снахи са се пръкнали, леле-мамо!  ooooh! Туй номерца, туй чалъми разни да обменим...  Wink
Да се подготвяме отсега теоретично, че докато се усетим, ще дойде време и за практиката!  Party


 CrazyОдобрявам идеята, двама сина имам. Приятелката на сина е агънце, но ако ми стане снаха ще се отрака, знам по себе си- и аз бях агънце в началото. Joy

# 21
  • Мнения: 25 615
Те тихите води са най-опасни!    Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 858
Момичета тя е пуснала тази тема (май в клюкарника) и Таня я е преместила след, което пусна още една в клюкарника с заглавие "klub "ANTISVEKARVA".

# 23
  • Мнения: 1 312
Ма верно не сме ги объждали тези съкровища безценни?! Какъв пропуск... Кой ще пусне нова тема?  ooooh!
Joy Joy Joy
Ми явно сме пропуснали,ма то и за стрии не сме си говорили отдавна,и за зодии...  ooooh!


....и за изневери Wink

# 24
sajelqvam mnogo,no kato 4eta tova koeto ste pisali ste mnogo pesimisti4no nastroeni xora.vie bezgre6ni li ste?da ne sam vidqla sbarkala sam kakav e problema?sega daje sajelqvam 4e sam pisala...mislex 4e tyk ima samo mili xora a ne taka ironi4no nastroeni.

# 25
  • Мнения: 6 167
По майтапчийска тема не бях виждала до сега Joy hahaha Joy hahaha
Направо! Laughing

авторката току що кацна!
 Mr. Green

пс: Кели, не се сърди! Просто отдавна се гледаме/четем едни и същи и сега, като влезе толкова колоритно няма как - ша търпиш  Mr. Green Mr. Green  bouquet 
кажи какъв ти е проблема със свеки и ще видиш, че всички ще запеем много мило в един хор Whistling

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 23:43 от Lennie

# 26
  • Мнения: 25 615
кажи какъв ти е проблема със свеки и ще видиш, че всички ще запеем много мило в един хор Whistling

Ааа, без мене!  Naughty
Аз моето съкровище предвидливо съм си го закопала дълбоко в гробищата (толкоз от мен за клуб "Антисвекърва" Mr. Green) и сега мога спокойно да работя по създаването на клуб "Антиснаха".   Flutter
А вие не се ослушвайте много - годинките си летяяяяят...  Whistling

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ами има цял подфорум за свекървите, казва се "Дом и свекърва" - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=3.0  Mr. Green

 moresmile

Общи условия

Активация на акаунт