Лазарет

  • 9 360
  • 231
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 655
Стодал-а го предписах аз Rolling Eyes. Проблем ли е да го пие? Confused Освен него, вчера дадох и ударна серия (по една таблетка през 15мин. в продължение на 2 часа) друго хомеопатично "Грип - Хил".
Стрелче, объркала си хомеопатичното лечение. Друг път не дей да самопредписваш, еле пък и такива бози като СТОДАЛ и Парагрип.

# 91
  • Мнения: 4 473
Стодал-а го предписах аз Rolling Eyes. Проблем ли е да го пие? Confused Освен него, вчера дадох и ударна серия (по една таблетка през 15мин. в продължение на 2 часа) друго хомеопатично "Грип - Хил".
Стрелче, объркала си хомеопатичното лечение. Друг път не дей да самопредписваш, еле пък и такива бози като СТОДАЛ и Парагрип.

Хубаво ми се накарахте Crazy. Знаех, че ще сгреша, но нямах избор. Някой хора в къщи искаха да давам антибиотик Shocked, затова тези `бози` бяха най-лекия компромис ooooh!.
Освен да не казвам на лекарката какви съм ги свършила Rolling Eyes Blush?!

# 92
  • Мнения: 1 616
Силно се надявах да прескоча тази тема, ама не - ето ме и мен записана в лазарета. Sad От вчера се сополивя и пих Фервекс, но цяла нощ съм кашляла като раздрана, та тази сутрин прилежно си купих антибиотик и такааа... Най-лошото е, че утре синът ми има рожден ден, а аз съм крива, отпаднала... Това ми е коронният номер - за празник да съм болна... Sad

# 93
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ама вие още ли се търкаляте тука???  Shocked
Марш на тръстиката - почивката свърши!  Mr. Green
  bouquet

аа, ний отдавна сме на тръстиката ooooh!
болни, неболни, няма кой да ни търпи да не работим и да се помоткваме Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 293
Емито, да не би аз да съм разпръснала вирус на срещата??  Embarassed
Ама не съм с таквиз симптоми, само си покашлям.. И нищичко не пия (комай за грог, обаче, се замислих), мисля си - юнак съм аз, ще ми мине като на куче Laughing

Мотаеше се една китка мурсалски чай вкъщи, викате да я потърся, а  Mr. Green

Анда, кое Пратчетово четеш?? Тоз, дето ми отмъкна първото издание на Малки богове, ще го убивствам!

# 95
  • Мнения: 5 877
Тъмната страна на слънцето. Ама не ме кефи нещо. Или съм безбожно остаряла, или това е нетипично за него. Снощи дори се престроих по едно време да гледам с детето "Аладин и царят на крадците", фм.

# 96
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Чай... Чай, моля! Чай... Кой иска чай...

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И мед от детелина Flowers Four Leaf Clover

# 98
  • Мнения: 5 877
Насам, сестри мои милосердни Simple Smile

# 99
  • Мнения: 293
Тъмната страна я е писал на 16 години, май   Crazy

От туй време си беше преработил като по-дърт Килимените хора, препоръчвам  newsm26
Съжале за офф-а, ма не може да се спомене мистър Пратчет, и аз да не дам компетентно мнение  Mr. Green

# 100
  • на село
  • Мнения: 1 028
Насам, сестри мои милосердни Simple Smile

Носим, носим.....


ама малка чашка, че ще ни се кара модератора.... Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 13:04 от tatyana_77

# 101
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нови витамини за болните, молиииииим

# 102
  • Мнения: 5 877
удоволствие е човек да е болен при вас  Laughing

# 103
  • Мнения: 809
Сега-засега отивам в леглото с един стар Тери Пратчет, после ще дойда да видя кои сме заразоносителите.


Анда, както ти казах на срещата, от мен имаш една "Бялата крепост". Не, че искам да си болна и да стоиш вкъщи и да четеш... Оздравявай бързо!  bouquet

# 104
  • Мнения: 272
Като гледам, май и аз съм за лазарета.
От сума ти време ме е замъчило гърлото - тамън се зарадвам, че минава, на другия ден пак боли. После ухо, после синузит...
Не съм се тръшнала да лежа, щъкам след лапетата, ама аха-аха да ме събори пустата му настинка.
Сутрин ставам с един глас - като на Дарт Вейдър /като него и дишам  Mr. Green/ и Голямото Малко пита : "Мамооо, ко бОли те?"
Казвам: "Боли ме гърло и имам сополи". И той ококорено ме съветва: "Мамооо, пииш чай".  Heart Eyes
И сядаме да пием чай. За него - билков, за мен - Mint & Green Tea на Twinings. Та, за моя чай иде реч - изключително ободряващ е, светва ми пред очите от него, даже и да съм за пореден ден с болящо гърло.

Ааа, щях да забравя - масаж му е майката! Мъжовете да не се ослушват, ами да действат както подобава върху схванатите женски тела. Първо врата, после раменете, после гръбнака и т.н... Нали? Вие си знаете... Hug

Общи условия

Активация на акаунт