Профил на Волен Сидеровия избирател

  • 3 265
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Идете гласувайте другата седмица. Ама гласувайте по европейски...
Кейси, много моля! Не мисля, че някой тук е в позиция да каже кое е умно и кое - не, кое е 'цивилизовано' и 'европейско' и кое - не.

# 91
  • Мнения: 1 232
Мешдудругото той не е ли  билчлен на 6 упрабление?

Ей с това изречение ме уби.........

Това , че си податлив на емоционално манипулиране не означава, че си глупав или лош човек.......даже напротив......мечтател някакъв
уф сори за супер грешното изречение ама не смогвам да ви следя.Кой е мечтател бе Волен ли Simple Smile

# 92
  • Мнения: 7 837
Аз да съм уточнила за кога да гласувате  Laughing

# 93
  • Sf
  • Мнения: 808
DiVA  Peace

Нека да четем внимателно Simple Smile Не съм обидила никого, дори напротив Simple Smile

Не казвам, че от Царя сме скочили на Волен. Въпросът е кои са зад тези 2 лица Simple Smile Така че скокове накрая ще се окаже, че няма.

# 94
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Десет минутки за финални размисли още и изпълявам желанието на авторката на темата за ключ.

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
уф сори за супер грешното изречение ама не смогвам да ви следя.Кой е мечтател бе Волен ли Simple Smile

за избирателя става дума......

# 96
  • Мнения: 5 370
Аз искам персонално да се извиня, че съм можела да плюя чак на 10000 км.
Брех, какви неподозирани възможности съм притежавала.

Това идете гласувайте ми звучи като "айда ходим на война да се биете".
Предложения за кого?
Приемаме всякакви.

Ох, не знам. Пъвро да си изтрия плюнките ти от моя монитор...

# 97
  • Мнения: 7 837
Финален надпис - не ми се прибира в БГ! Пожелавам позитивизъм на бъдещото поколение.
Ние, обременените, не ставаме  Grinning

Да живей...който си изберете  Grinning

# 98
  • Мнения: 258
"Има много натрупан гняв, много огорчение,...липсва перспективата,...има дефицит на справедливост..." - очевидно Първанов щрихова доста точно портрета на гласуващите за Сидеров.

# 99
  • Мнения: 1 232
"Има много натрупан гняв, много огорчение,...липсва перспективата,...има дефицит на справедливост..." - очевидно Първанов щрихова доста точно портрета на гласуващите за Сидеров.
но това ще продължи да бъде така,ако чакаме да ни падне отгоре и да дойде даром.Мисля,че голяма част от хората смятат,че само държавата и единствено тя им е длъжна,а те не са и длъжни по никакъв начин

# 100
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Мисля,че голяма част от хората смятат,че само държавата и единствено тя им е длъжна,а те не са и длъжни по никакъв начин
Много точно казано.

# 101
  • Мнения: 1 910
общото е че няма общо   Rolling Eyes

# 102
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Казана дума - планина повдига.

Общи условия

Активация на акаунт