ВЪПРОСЧЕ?????????? НЕУСПЕШНА 1-ва СТИМУЛАЦИЯ С КЛОСТИЛБЕГИТ!

  • 3 425
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Eто и един щастлив човек!
Гледай бебчето и му се радвай ! Пък ако е рекъл Господ и нас ще ни сполети твоята участ! Успех и целувки на бебчето -Дарина!!!!!!!! Joy  bouquet

# 16
  • Мнения: 110
lyd radulova, няма да губим надежда!!!! При нас първо бяха хламидии , които и до ден днешен се съмнявам ,че имахме ! Така се случи ,че при "докторката"  #2gunfireпри която ходих и аз...90% от случаите бяха с хламидии ,но както и да е ; това беше миналата година.
Тази годна се установи ,че имам ПКЯ и така лекувах се с Дияне , кистите изчезнаха .... и сега стимулация....но както казах неуспешна  #CrazyСега ще ходя на доктор, за да проверя дали няма пак кисти ....и така ,мисля да не пия повече Клостил- действа ми ужасно !!!!!!!! или поне този месец да не го пия ! Недей да губиш надежда ! Всичко ще е наред ! Знам колко е убийствено да правиш секс под часовник и всичките ти притеснения ги изпитвам и аз ,но това е положението по- добре да го приемем и да се борим! Искрено ти желая успех!   bouquet

# 17
Благодаря за окуражителните думи.Успех и на теб и скоро да се похвалим с хубави новини.Аз се притеснявам само от това че във Видин няма човек кой знае какъв избор при борбата си с тази грозна дума"стерилитет".Знаеш как е в малкия и забутан град.Асъглъси се че не може човек да е през ден в София

# 18
2004г. пих клостилбегит 6 месеца-нищо.смених лекаря, оказа се че имам запушени тръби.след лапаро пих клостилбегит още 6 месеца +1 инсеминация, пак нищо.от 2 месеца продължавам с придружени инсеминации.сега чакам резултата от втората, но май пак нищо не е станало.а уж няма проблем. не се отказваи, вапреки че на мен ми писна вече и ми идва да зарежа всичко

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
2004г. пих клостилбегит 6 месеца-нищо.смених лекаря, оказа се че имам запушени тръби.

ето защо във форумите на Зачатие съм си сложила за подпис следния текст:

"Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите и спермограма на мъжа!"

Общи условия

Активация на акаунт