Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 86 893
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: X
Много е грозна, Ени! Много! Дай адрес да дойда с една супена лъжица и набързо да те отърва от нея. Ще се жертвам, няма как. До троха ще я унищожа.

# 2 866
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
няма трохи. има креммммм... пухкав, сладък....
мммммммммммм

# 2 867
  • Мнения: X
Тралала, тралала, на рожден ден ела!
Ще ядем, ще ядем
вкусна торта със крем!

# 2 868
  • France
  • Мнения: 13 260
Фърли едно парче и да мен Blush

# 2 869
  • Мнения: X
Джоуи храна не дели.

# 2 870
  • Мнения: 11 003
Ени, ми чудна е тортата Simple Smile

Аз тамън реших да се ядосвам и да пиша злобен мейл и установих, че аз съм в грешка, че и за малко да се изложа Simple Smile от туй по-ясно, че не трябва да се навивам, здраве му кажи Joy

# 2 871
  • Мнения: 14 846
Ре,младо яре. 😂 Водя го с една година.
Който иска тортичка,да заповяда. Не връщаме.

# 2 872
  • София
  • Мнения: 14 243
Води го, не ти личи. Аз само се замислих, че моят катурна 51, а аз все на 28 седя 🤣

# 2 873
  • Мнения: 6 517
Добър ден!
Изброихме де що имаше из бакалията. Главата ми е елка 🤕

Мист, след срещата на килеша с класната за координация на действията относно кой къде влиза- излиза, ляга- става, потръгнаха нещата. Разбрах, че през школото ползват стая. Не знам каква е, що е. Да вземе се окаже, че за 10а клас имАло две стаи.. И кой къде влизал , пък кво що.. не разбрах, а и не питах. Че се получи и съвпАдък с негови други изпълнения и бях и на друга вълна. Както и да е. Вече всички влизат където трябва.. тръгнаха нещата. Уж. Тъй да си и останат, щот от 15- ти не знам де се намирам от нерви и глупотевини.

Ени, честит празнуващ! Страхотна е тортата.. аз и толкоз не мога. Ръчната изработка е безценна 🤗

Като казах ръчна изработка- ще правя шарж, за предстоящата сватба на младоженците.. Хубу. Платно взех, време отде да взема? Има още малко време... ще я скопосам картината, че ще трябва и рамка, опаковане...

Но първо- почивка. Ще полегна малко.

# 2 874
  • Мнения: 1 979
Мистик, за стоматолог-хирург мога да препоръчам клиника Харизма, но не работи по Здравна каса.

# 2 875
  • BG
  • Мнения: 373
Като човек, чиято професия е да работи с информация, влизам да осветля аудиторията по казуса с ТЕЛК и в частност с този на Сирос. Разгледайте внимателно Постановление № 225 на ДВ от 12.07. 2021 г. за изменение и допълнение на Наредбата за медицинската експертиза. Преди да пиша звъннах на майка , чието дете е със същата диагноза плюс ДЦП и епилепсия.  Били са изпратени при въпросния лекар. От нашия град до там са 530 километра . Всичко това се прави за да има основание за пожизнено пенсиониране при явяване пред ТЕЛК за възрастни на 16 г. възраст след въпросните изменения . В допълнение ще кажа, че за периода 1994 - 2019 г. съм се явявала  със сина ми/ синдром на Даун, в момента на 30  г./на всеки три години пред ТЕЛК.Включително и пътувахме три пъти до Русе преди да се разформироват комисиите.
  
   В личен разговор със Сирос се опитах да помогна, насочвайки я  и към клиничен психолог, за да има колкото се може повече документи. Опитах се да я убедя, че това не са купища ненужни хартийки, но тя не ме разбра. А аз за себе си се убедих, че трябва да престана да правя непоискано добро...

Да допълня, че съм от работещите майки на лице с увреждане, а той посещава Дневен център от 26 години.

# 2 876
  • Мнения: 5 799
Нареждам се и аз за торта ,ако сте ми оставили нещичко🐷! Ени,жив и здрав да ти е и много да те слуша!
"Приятелката", която ме разплака преди седмица ми е обидена,за това,че се обидих! Понякога ми е прекалено трудно да разбера реакциите на хората!

# 2 877
  • Мнения: X
Ени, да е здрав, успешен, все на ръце да ви носи и да сбъдвате заедно мечтите си! Те нашите мъже затова толкова си приличали по характер , родени са през три дни ❤🎂
И аз моят го водя с година и осем месеца Simple Smile

Мм добре, че сладко не обича и харесва Тирамису и кокосова Рафаело торта и това му правя, плюс чийзкейк без печене. Лесно и ефектно.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2021, 18:12 от Анонимен

# 2 878
  • София
  • Мнения: 9 792
Ени, честит да ти е рожденика! Много торти още да изядете заедно! Balloon Изпуснах снимката, но се доверявам на аудиторията, че е изглеждала супер.

Сиросче, съчувствам за цялата тази бумащина, която трябва да преодолеете около ТЕЛК. Не коментирам кое е нужно и кое не е, защото не съм в материята. От хора, които минават на ТЕЛК знам колко нерви хабят и с какво перипетии се сблъскват. Дано преодолеете бързо и лесно всички трудности! Flowers Four Leaf Clover

Бях в отпуск 1 седмица и днес ми е първи ден на работа. Добре мина, защото се бях настроила за по-зле. Та много е важна настройката, да знаете от мен. Smile

Наложи се да присъствам и на онлайн родителска среща в работното ми време. Само един клиент ме прекъсна за кратко. Дано не съм изтървала нещо важно, за което да разбера после по трудния начин.

# 2 879
  • Мнения: 18 708
Аз пък не разбирам защо лични разговори и то по доста чувствителна тема трябва да стават публично достояние.

Общи условия

Активация на акаунт