Започвам яростна борба със стриите!

  • 4 567
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Това за увеличаване на бюста ли беше?  Crazy

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това за увеличаване на бюста ли беше?  Crazy

Да бе ще станат като дини големи.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 17
  • Мнения: 2 196
Това за увеличаване на бюста ли беше?  Crazy

Да бе ще станат като дини големи.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Особено ако се дръгнеш  ожесточено минимум три пъти на ден - да знайш к'ъв гръден мускул ша заформиш. Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 1 860
 Ама сте сладки... Heart Eyes

  марияя7 , това масло тук струва 8.95паунда за 60мл. #2gunfire и предполагам една опаковка ще ми стига за максимум 10 дена. Бззз скъпичко, но гоним крайният резултат.
 Бременността ме пощади и нямам една стрия от тогава, но за това пък в пубертета станах като географска карта на Стара планина.  Blush
 
 Аз си мислех нещо за директно мазане с витамин Е  Thinking Някой има ли идея?  

 

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530

 Аз си мислех нещо за директно мазане с витамин Е  Thinking Някой има ли идея?  

 

Хмм, това е интересно, не знам дали ще ти помогне за стриите, но поне ще е полезно за кожата. Може комбинация от витаним А и Е
Има едни хапчета, казват се LECEVIT, води се хранителна добавка състав: Витамин А; Витамин Е; Lecithin; Oleum Helianthi. Струва 2,80лв. 60 капсули. Може да свърши работа.  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 447
Живо ме интересува темата! Имам стрии на бюста, корема и бедрата от бременностите. Избягвам да се гледам в огледалото! Ако го намеря тук това олио или масло, ще го пробвам. А иначе съм решила да пробвам с козметични процедури в салон. Поне ще съм направила каквото мога, пък ако се получи ще е чудесно. Ако не - ще си нося кръста и ще разправям на снахите колко е лошо да се пълнее!

# 21
  • Мнения: 15 619
Виждам, че сте нахъсани, та да споделя какво постигнах аз.
На третия месец след раждането ми се появиха стриите. На единия ден - нищо и на другия ден - като ги видях три дни /буквално/ ревах. На третия ден реших, че няма да се примирявам.
Направих си сама мазило /мас и цвят от невен/.
Като приспях детето, излизах на терасата, мажех се с камфоров спирт /някъде бях прочела за него, че действа, обаче много мирише/ и после втривах мазилото. Нямам спомен колко време процедирах така, но ефект имаше. Стриите ми са толкова незабележими, че трябва да се вгледаш за да ги видиш.
Ще се радвам ако това помогне на някоя отчаяна мама.

# 22
  • Мнения: 1 860
 tanita_ko, предполагам че ще го има и някъде в България.

  luna, давай рецептата! Ти хубаво си ги подхванала от началото, но такива блейки като мен дето са чакали по ента години... Whistling

 Това масло е за заличаване на белези. Нали имаше някакво лекарство в България, за което бях чела някъде из форума че има ефект. Може би всичко което е за третиране на стари и нови белези, може да помогне поне за малкото заличаване. newsm78

# 23
  • Мнения: 15 619
Рецептата е следната: Сложих мас да се разтопи на котлона, прибавих цветовете от невен. Малко ги позапържих. newsm78 Така се получи.
Ама и аз съм блейка, защото си мазах бедрата, а не си мазах гърдите.
Ще следя темата, че и аз да понауча нещо.
Хайде, успех на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 196
За мазенето с камфоровия спирт и домашно приготвено мазило от мас и восък бях чела много добри отзиви във форума на tialoto.bg.
 След малко ще е поразровя да видя какво точно беше.
 Накрая с тая мас за гледане може и да не ставам,ама за ядене ще съм екстра. Crazy

# 25
  • Мнения: 730
За мазенето с камфоровия спирт и домашно приготвено мазило от мас и восък бях чела много добри отзиви във форума на tialoto.bg.
 След малко ще е поразровя да видя какво точно беше.
 Накрая с тая мас за гледане може и да не ставам,ама за ядене ще съм екстра. Crazy


И аз там четох за мас+восък 3/1 на водна баня,поръчах си восък(бял) на един познат аптекар,но нямам мас-забравям да поръчам на свекито като си ходят на село да вземе от някое комши Laughing,много съм ентусиазирана,дано да има ефект,казаха,че е доста ефикасно,чак не изчезвали,но се свивали и почти не се забелязвали Thinking,което много ме съмнява newsm78,ама ще пробваме,ще видим и ако има ефект ще е супер Sunglasses

# 26
  • Мнения: 2 196
Ето и линк към темата в tialoto.bg с рецептата на мазилото:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3331&highlight=%E2%E … FA%EA+++%EC%E0%F1

# 27
  • Мнения: 1 877
Aбe момичета не разбрахте ли че стриите не могат да се излекуват,а само да се предотвратят евентуално..зависи от еластичността на кожата.Има хора,които са застраховани срещу тях и други,които-не са...Така че не знам дали ще има ефект от тази "война",но ако има то това ще е чудо

# 28
  • Мнения: 1 860
 xelta, ние много добре си го знаем това, но това никак не означава, че трябва да скръстим ръце и да стоим. Аз съм младо момиче, искам да съм привлекателна жена и майка. Знам, че с повече упоритост, мога да постигна макар и малък ефект. И малката победа е победа! За съжаление, когато съм била на 13 и са се случвали много промени в тялото ми информацията която имам сега, тогава ми е била недостъпна. И, да, знам че се предотвратяват, имам отбелязани успехи в тази област. За човек с този козметичен проблем от доста години и кожа явно предразположена към това, през бременността си не получих една стрия. За това - Моля - тук имаме нужда от малко позитивизъм - поне Аз!

# 29
  • Мнения: 574
Винаги съм следяла темите за стриите с голям интерес,но до този момент не се бях сблъсквала с тях и какво в един момент(буквално за 3 дни) забелязах гадните малки лентички на корема си  Sick!И както се очаква изпаднах в отчаяние Cry
През цялата си бременност се мажех усърдно с олио на EUCERIN за подобряване еластичноста на кожата и предпазване от досадните стрии,препоръча ми го генеколога ми в германия.Като отидох в аптеката ми препоръчаха ампули и гел на LIERAC които аз естествено си набавих и така започна моето клепане от третия месец.До тук добре ама до преди 3 дни и сега какво ами освен борба не знам какво друго ми остава. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сега се връщам от аптеката с един крем които е за предпазване от появата и лечение на вече появилите се гадинки и започвам мазането ако забележа подобрение ще информирам  а на вас момичета успех и ако при вас нешто даде ефект ПИШЕТЕ !!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт