Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 975
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 38
Ех, Карил, добре, че си ти рано сутрин с тези страхотни стихотворения! Давай в същия дух!
Честити бебоци на Цвети, Веси, Лили и Аника! Да ви радват много!
Аз тези дни влизах за малко във форума, но ме беше обхванала някаква апатия и не ми се пишеше. Не знам как е при вас, но краката и ръцете ми са ужасно отекли (още от рано сутрин). Правя си редовно изследване за албумин, но слава Богу не е от това. Може би тежестта ... Всеки случай определено вече ми тежи и ми е доста некомфортно, но - още малко остава, само да сме живи и здрави и всичко да е наред!
А, нещо се опитва и слънчице да изгрее май ... Желая на всички един хубав ден и начало на поредна страхотна седмица!   bouquet

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Bеnighted имам малко контракцийки,но не са редовни и ми се появяват само вечер.Май голямата изненадка ще е по нощите,защото през деня нямам оплаквания smile3506
Я да взема да пусна някоя снимка(ако мога)в галерията. Thinking

# 257
  • Мнения: 2 249
сега като четох пак стихчетата на Карил Hug
ей тва много ми харесва като заглавие на нвата тема-ама не знам дали не е малко дълго Crazy-

Ах, колко много слънчица!! ЩЕ СЕ ВЗРИВИ НОЕМВРИ - СЛЪНЧОГЛЕДЕН!
На всички майчини сърца, желая СЛЪНЧО - НЕНАГЛЕДЕН!!!    
 

ако иска самата авторка да го оформи кат заглавие  Peace(аз не смея Embarassed)

п.с. абе от седмица вече мам много силни болки в кръста и в яйчниците като при цикъл-не са контракции(май newsm78),щото като ходих на запис на тонове-казаха 4е контракции-нъц-и при вас ли е така? на моменти направо не мога да ходя Crazy

# 258
  • Мнения: 325
  ИМАМЕ СИ ОщЕ ЕДИН МЪЖ -ТОКУ щО МАМА VESI S МИ ПУСНА СМС-БЕБЕ НИКОЛАЙ ТЕЖИ 3500КГ И Е ВИСОК 51 СМ
    да и е жив и здрав
    Утре май бая ще намалеем на лекцийката

# 259
  • София
  • Мнения: 3 064
Охооо, ЧЕСТИТОО!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
 newsm51 newsm51 newsm51 Поздрави и много щастливи мигове на новите мами и от мен!
Не бях влизала няколко дена да Ви почета и ето, че имаме нови сладки бебошорчета! Така се разчувствах та си поплаках малко  Blush
Много щастливи мигове и бързо възстановяване на мамите и бързо прибиране вкъщи! А на нас, които сме в очакване КУРАЖ-скоро ни предстои най-незабравимата среща  Hug  newsm07

# 261
  • Мнения: 2 673
Предложения за тема: През НОЕМВРИ сто слънца - грейват в нашите сърца!!!
                                      В НОЕМВРИйската леха ще поникнат сто цветя!
       
Нещо не ми идва друга идея за нова тема....само слънца са ми в главата newsm78Ама то е по-силно от мен........ newsm32

Аз гледам Светлана от ВВ3, защото ми е много сладък бебишора, и толкова много искам да гушкам бебе, че ......е както и е с вас предполагам. Но наистина мамата нещо не е добре психически, и на бебето и се отразява. Тя му дава само едно обгрижване. Няма песнички. Няма целувки. Няма приказки. Няма гушкане. Егати!
Ивето 75       на мен сутрин са ми добре краката и ръцете, но вечер, особено след ходене през деня, или седене съм като слон. НО съм наддала 16 кг. Сигурно е от това.....Тумбата обаче е мойта гордост, както вчера писах цели 106 см. Ще видим от къде ще излезе Бебо, ако е шишко...   
 ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТО БЕБЕ НА ВЕСИ!!! РАЗПЛАКАХ СЕ !!! да е жив и здрав малкия Ники!!!
МЕРЕЛИН аз неможах да го трансформирам в заглавие стихчето - ама е супер ако не е дълго разбира се ...                     

# 262
Vesseto_s si ima momchence i se kazva Nikolai
Chestito

# 263
  • Мнения: 1 986
  БРАВО НА МАМА ВЕСИ smile3501ЧЕСТИТ Й МАЛЪК МЪЖ-ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ newsm51
  Ееех,знаех си,че аз празен ден няма да има отсега нататък Laughing
  Мерелин,и мен от време на време ме заболява/не силно/ ниско долу,като предменструална болка,но търпима... Thinkingта и аз се ослушвам и се чудя дали събитието наближава.... Wink
   И двете предложения на Карил ми харесват-което сложите Peace
   Кой водеше списъка вместо Цвети newsm78

# 264
  • Мнения: 2 249
честито на Весетооооо-много голям тоз мъж бе-браво!а пък с такава финна мама Wink

айде в четвъртък на лекции-като предния път(ако остане някой до тогава,че с тва темпо Crazy) и после на тонове и тъкмо ще я посетим Hug

# 265
  • София
  • Мнения: 2 438
Докато прочета какво е писано и се появи още едно бебче.

ЧЕСТИТИ ДЕЧИЦА НА АНИКА 82 И ВЕСЕТО!!! Само радост да им носят, а на мамите пожелавам бързо възстановяване   bouquet

Момичета някой води ли списък на  новопоявилите се бебета. Ако не аз ще гледам да направя такъв. Трябва някой и да пусне скоро нова темичка.

Аз пък преди малко си блокирах телефона - вкарах 3 грешни Пина, а какъв ми е Пука нямам идея. Имате ли представа как да оправя положението.

Мерелин аз дори си мислих дали да не отидем още утре? Явно пликчето в багажника ти ще е за нея Laughing

# 266
  • Мнения: 2 249
sdsm-moni , Party хихихихи-за пликчето-точно тва й писах сега на смс-че сока си е за нея Mr. Green-аз мислех в четвъртк-ама ако искате може и утре -айде-само че ще си оставя колата до нас,че на витошка няма къде да се спира и ще я вземем после-до Халите съм Peace
ако можеш пусни нова тема-аз не съм убедена че ще се справя-,но ако не можеш-ще се пробвам-че тая май автоматично се затваря след 15та страница- (аз май днеска лично доста й помонах да стигне до 15 Crazy)

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Лелее още едно бебешорче,Честито на мама Веси,да се гушкат с малкия мъж!!!!Да е жив и здрав!!

# 268
  • София
  • Мнения: 549
Честит мъж на мама Веси!!!Момичета, аз водя списъка и в момента пак го попълвам, така, че като харесате темичка кажете да я пусна, заедно със списъка!!!

# 269
  • София
  • Мнения: 2 438
Мерелин Бубалина ще пусне така че споко. А за утре аз съм навита. Сега се уговорих и с Милена, така че утре щурмуваме Весето и тоновете

Общи условия

Активация на акаунт