Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 988
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 553
МОМИЧЕТА ПОЛУЧИХ ПРЕКРАСЕН СМС ТОКУ ЩО!!!  Heart Eyes
"ВЕСЕТО ДНЕС Е РОДИЛА ВТОРОТО СИ МОМЧЕНЦЕ. ГОЛЕМИЯТ МЪЖ Е 3350 ГР, 51СМ И СЕ КАЗВА НИКОЛАЙ"ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ СЛАДКИШ, А НА МАМА ВЕСИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ДА СИ ИДВА БЪРЗО ПРИ НАС ЗА ПОДРОБНОСТИ  bouquet  Hug
Аз нямам време да пиша - само ви чета. Малкия сладкиш е с колики и само се гушкаме!
Честито и на другите мами! От сърце желя всичко най-хубаво на тях и на мамите!
Карил, добре си си дошла! Липсваше ни  Hug
ХАХАХАХ - закъсняла съм яко!
Ама така е като нямам време да доисчета и бързам да пиша...

# 271
  • Мнения: 2 249
Честит мъж на мама Веси!!!Момичета, аз водя списъка и в момента пак го попълвам, така, че като харесате темичка кажете да я пусна, заедно със списъка!!!
ми давай Hug  bouquet-пробвай тва от стихчето,че ми е много на сърце Praynig и ако не се побира в заглавието-сложи едно от другите предложения на карил-и двете са ок Peace

точно сега и Цвети ми пусна смс за Весето-ма й казах че вече знаем-добрите вести идват бързо Mr. Green-при нея всичко е наред Peace-праща поздрави Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 38
Честито на мама Веси s! Да е жив и здрав малкия Николай! Лелеееее днес много готини новинки! И то само до обяд ... а до довечера?! Wink

# 273
  • Мнения: 3 216
Честит мъж на мама Веси! Да й е жив и здрав!

# 274
  • Мнения: 1 064
Да е жив и здрав малкия Ники на мама Vesseto_s! smile3525 smile3525 smile3525

МЕРЕЛИН, идеята за снимките ми допада много newsm10...само трябва да намеря къде да ги сканирам...галерията ще бъде нещо от сорта "Преди и сега"... smile3509...относно болките - мен на два пъти ме боля през нощта и доста се чудих дали да не събуждам мъжо да ме кара в болницата, но ми минаха...доки каза, че било нормално...

karil, давам своя вот за първото заглавие - През НОЕМВРИ сто слънца - грейват в нашите сърца!!! и съм "ЗА" идеята всяка една от нас да пише по нещо хубаво всяка сутрин...та в тази връзка, ето едно стихотворение на Блага Димитрова, с което ви поздравявам:

"Да бъдеш ЖЕНА, това е болка.
Когато ставаш девойка, боли.
Когато ставаш любима, боли.
Когато ставаш майка, боли.
Но най - непоносимо е на земята е болка
да си жена непознала всички тия болки до една."

# 275
  • Мнения: 2 274
   Хихихи, май всички щъркелчета сме получили SMS от Весто  Mr. Green!
     bouquet  bouquet  bouquet Да и е жив и здрав малкия Ники, много да слушка и да папка, а на Весето бързо възстановяване!    bouquet  bouquet  bouquet
    Момичета, аз пак имам бета хемолитичен стрептокок  Tired! Според завеждащата родилното в Шейново нямам проблем да родя нормално! Ужасно съм изплашена, защото от въпросния стрептокок се получават ужасни увреждания ако попаднат върху бебето по време на раждане  Confused! Реве ми се  Cry! Започвам да си мисля дали да не измоля от свеки 250 евро за да си платя за секциото, за да съм сигурна, че всичко с бебо ще е наред! Незнам защо, но от момента в който разбрах, че съм бременна имах чувството, че нещо ще се случи и така цялата бременност ми беше кошмар! Надявах се поне с раждането всичко да е наред, а то ...
   Съжалявам, че ще ви разваля настроението, но ми е адски гадно и незнам какво да правя  Cry!

# 276
  • Мнения: 247
Честит дъжд от бебета! Да са здрави и щастливи, както и техните семейства!!!


Движим се в унисон с времето - само дето в сърцата ни е толо и слънчево!  newsm51

Момичета, ще ни трябва ли помпа за кърма в родилното?
Нали кърмата слизала на 2-3-ти след раждането... И се чудя да я взимам ли с мен?!

# 277
  • Мнения: X
Честито на мама Аника и мама Веси!
Да са ви живи и здави бебечетата, много да слушкат и папкат!
Карил, от няколко дена ти се радвам и не ми е останало време да те поздравя за добре дошла!
Аз цяла сутрин работя - като гледам какво море от бебета ни залива, ме е обзела такава паника, че няма да успея да си свърша текущата работа /гоня срокове/, а в същото време ми е мъчно, че не мога изцяло да се посветя на мисли за бебето. Днес варненки сме на курс, а преди това - на хапване и раздумка.

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 69
Момичета,и аз сега получих смс,че Весето е родила момченце newsm44
Да е жив и здрав малкия-голям юнак!!!Много щастие на цялото семейство!!!
 baloni baloni baloni baloni baloni

# 279
  • Мнения: X
  :
    Момичета, аз пак имам бета хемолитичен стрептокок  Tired!
benighted, а какво е това и как разбра? Твоят доки какво казва?

# 280
  • София
  • Мнения: 38
Benighted , ако действително бебчо може да има проблеми от това, по-добре се прежали за секцио, но все пак поговори с лекарите, като за последно.
Момичета вие чували ли сте за някакъв вид физиотерапия за след раждане (в Шейново)? Показвали и много хубави упражнения, за да се "излезе" по-бързо от "Рубенсовите" форми. Mr. Green

# 281
  • Мнения: 301
Честити бебчета на щастливите мами! Да им растат живи и здрави и да ги слушкат много   bouquet
Много позитивизъм и положителна енергия струи от този форум, направо ми грейнал монитора  babydust7  Ще стана заредена оттук, благодаря на всички за хубавите думи и специално на Карил, за музата, която споделя нас.
Незнам как е с вас, но аз почти всяка вечер имам сънища, свързани с раждане, като примерно бързане за болница с такси, което всъщност е канапе и трябва да го бутат, за да се придвижва .... абе какво да ви говоря, направо съвсем се смахнах   Crazy
И аз имам болки като меснтруални без контракции ... за какво са предвестник тези болки?? За раждане предполагам, че трябва да ни боли кръста или да имаме болезнени контракции, но менструални болки???
И нещо хубаво от мен Simple Smile -
[
b]Fear knokced at the door.
Faith answered.
And noone was there![/
b]
Изивнете, че е на английски, но преведено няма да звучи по същия начин (ще превеждам на желаещите  Wink

# 282
  • Мнения: 2 274
   Мина, това е възможно най-гадната бактерия която може да се завъди по време на бременност! Не искам да пиша повече за нея, че да не ви плаша  Tired!
   Доки ми каза, че имал друго мнение за моето раждане и предпочитал да съм секцио, но не можел нищо да направи срещу завеждащата родилно отделение  Confused!
  Ивето, ако имах парите...

# 283
  • София
  • Мнения: 549
Пуснах в албумчето моя бебешка снимка по идея на Мерелин -  мисля, че ще е забавно наистина.
Харесва ми и предложението на Карил за афоризмите, така че съм за!!!
Ето я и новата ни темичка. Дано да съм се справила горе-долу:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137672.msg2611592#msg2611592

# 284
  • Мнения: 247
benighted, това да не е херпес или не знам как му се вика научно на това...
Имам приятелка, която само заради това роди и 2-те си деца със секцио.
Можело да се ражда нормално, стига нещото да не е в активна фаза в момента.
Обаче стиска ли ни да се рискува, когато иде реч за бебчо?!?!
Изходът при грешка е фатален Sad

Стискам ти палци - ще вземеш правилното решение - убедена съм.
И пари ще се намерят, ако решиш това!

Общи условия

Активация на акаунт