Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 955
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 301
Докато съм писала и съм изпуснала постинга на benighted! Искам да ти вдъхна кураж, мила по някакъв начин! Представям си как се чувсваш в момента, но според мен важното е да се  настроиш позитивно за раждането. Не е задължително бебето да се зарази, още повече че първо ще ти изтекат водите и това е като някаква "дезинфекция" според мен .... Спокойно, всичко ще бъде наред, ще видиш Simple Smile))) И пак ще го напиша, защото много, много ми харесва и е много, много вярно - Fear knokced at the door, Faith answered, And noone was there   smile3521

# 286
  • Мнения: 708
4ЕСТИТО НА МАМА ВЕСИ.НЕКА МАЛКИЯ НИКИ ДА Я РАДВА МНОГО   bouquet   bouquet   bouquet

Бени мили4ка за гадините които са ти открили много съжелявам.Не 4е съм доктор та да давам акъл,ама поне тук в Италия то4но за този вид гадини ни правят изследване в 8 месец и при нали4ие веднага ти наср4ват цезарово се4ение.Не съм запозната много добре признавам се,но ти препоръ4вам да се консултира6 и с друг лекар и при най_малкия риск да измоли6 свекито за 250 еуро......не са малко пари,ама все пак......  bouquet
Много цунки ти пра6там и дано да си по_спокойна ве4е.

# 287
  • Мнения: 2 274
   Не е херпес Лучия и по принцип наличието му не е индикация за секцио както е при херпеса!
  Това е вид бактерия, която ако попадне в очите на бебето - ослепява, ако попадне в кръвта - бебето умира за няколко часа  Tired!

# 288
  • Мнения: 2 673
Рени, трябва да са направили и антибиограма, за да се знае какъв антибиотик ще подейства. Доки ще ти каже какво да правиш, не се тормози, че тормозиш и Бебо! И вече.....скайпа ми е на линия.
    За физиотерапия след раждане не съм чувала, но съм изработила собствена схема за връщане на форма: нарича се " Млада майка, все се вайка" Mr. Green Mr. GreenДостъпна е, упражнява се без усилия и замисъл. Доста е еуфорична и трайно и бързо те връща на място. Laughing Laughing Laughing
П.П не е херпес, това е бактерий, причинява кардиопроблеми. Но Рени, ти го нямаш в кръвта, така че той не е проникнал до бебо...А във влагалището- като е- секциото ако е решение ..какво толкова, ще е секцио! А за финансовия проблем, ще намерим решение, ако пък се стигне до плащане!! Айде не се кахъри за парите!!!

Общи условия

Активация на акаунт