Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 950
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
ЧЕСТИТО НА МАМА ТАМИ И ПРИНЦЕСКАТА ЛОРЕЙН Хайде и аз да се разпиша в новата тема - заглавието много ми хареса... браво Цвети. Мерих си корема точно 100 см в най-изпъкналата част, а иначе за да ви стане още по гадно и аз съм само +6 кг. и даже ми стават дрехите от миналата есен. Нося си полите с ниска талия и по-широчките трикотажни блузки. Нищо не съм купувала за есента и смятам така да изкарам. Онзи ден ходих на преглед в Шейново и бебка засега е 2300, малко ми се видя ама и термина ми е далече /20 ноември/ и доки каза че има време скоро няма да раждам, въпреки че плацентата ми била нисичко. Радвам се, че приключихме с основния ремонт и вече всичко си е наред - чисто и подредено в очакване на малката принцеса. Накупих чудесни дрешки и глезотийки та сега си имаме всичко ама още не съм ги изпрала смятам днес да го направя. Все си мислех, че от работа няма да смогна да се приготвя, а неусетно всичко се нарежда както трябва, само дето търпнието ми май започва да се изчерпва - в смисъл нямам търпение да се срещна с новата си рожба и да си я гушна, но сигурно всички сте като мен  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 332
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА МАМА ТАМИ И НА МАМА ДИЛЯНА, а на svetlii - честита племеничка! Да нанкат много и да папкат, а мамите - бързо да се възстановят!

bubalina - ама и изненадка... То не се знае в крайна сметка при раждане какво ще стане - може да е пак принцеса Wink.
Цветина - бързо да се пребориш с вируса, знам колко е гадно - вземи си Осцилококцинум, има ефект особено както ти си в началото.

Момичета - аз ако един ден не сънувам раждане и упойки е постижение - май съвсем съм се чалнала вече.

Очаквам новини от срещата на Рени със слабичкия и д-р  Laughing, че много се беше притеснила вчера. А, и ходилите на лекция да споделят какво са им разказвали - аз този месец много се изложих - записах се за целия, а веднъж не съм отишла  Embarassed. Напоследък съм много зле със заспиването - въртя се по 2-3 часа, а сутрин спя най-малко до 10... шантава работа.

Засега от мен приятен слънчев ден!!!

# 62
  • Мнения: 487
Честита бебка Лорейн на мама Тами  Hug Много да я слушка и радва!
Момичета, на мен тази сутрин ми падна тапата и сега малко ме е страх Confused Обадих се на лекарката и тя каза,че за първо раждане можело да е 1-2 седмици преди раждане...
Плацентата ми е втора степен на зрялост, а бебчето- около 3 кг. Имам 1,5 см. разкритие и главата е влязла в таза..и контракции много често,а съм на преглед чак другата седмица. дано бебка да остане още малко в коремчето ми  Simple Smile
Спокоен и слънчев ден на всички!   Wink

# 63
  • Мнения: 2 332
Момичета, на мен тази сутрин ми падна тапата и сега малко ме е страх Confused Обадих се на лекарката и тя каза,че за първо раждане можело да е 1-2 седмици преди раждане...
Плацентата ми е втора степен на зрялост, а бебчето- около 3 кг. Имам 1,5 см. разкритие и главата е влязла в таза..и контракции много често,а съм на преглед чак другата седмица. дано бебка да остане още малко в коремчето ми  Simple Smile
Спокоен и слънчев ден на всички!   Wink

Catty - честито! Вижда му се края при теб! Наистина - може така да си доста време, не се знае - но не се притеснявай - най-много по-скоро да се запознаете лице в лице с бебчето! Ех... : Hug
П.П. Сега видях, че сме с един термин - хайде ще видим кой-кого ще изпревари Wink.

# 64
  • Мнения: 708
4естито на вси4ки мами.Нека бебовците им носят само радост и усмивки   bouquet   bouquet   bouquet

Мерси много Ми6енце за разяснението за термометъра.В сайта който си ми дала оба4е има разли4ни модели и не разбрах кой то4но е твоя,но както и да е и без това тук по магазините е все един и съсхто модела който се продава.Мисля в събота да ида да го купя и дано да успея да разу4а технологията на мерене за да нямам проблеми.
охххххххххххх оххххххххххххххх малеееее бебето така ме рита.То не е ритане ами позтоцхно протягане,образува се не6то като бабуна в долната дясна 4аст на корема ми и така го мърда 4е ме боли ужасно,понеже там ми е слабо място.Ох не знам дали 6те повярвате ама сълзи4ки ми текнаха 4ак  Shocked Съседката ме убеждава 4е това и е коляното и като го мести ме боли  #Crazy
както и да е аз 6те търпя,важното да е добре.

Ина4е ве4е втора но6т подред сънувам 4е сме с бебо в къ6ти,но е мом4енце  #Crazy.даже сутринта се събудих и викам на мъжо,4е съм сънувала 4е е мом4е.Отговора бе6е:
"Отивай да спи6 и веднага да си коригира6 съня"  hahaha
Ох милия толкова много иска моми4е,4е като му кажа 4е може да е станала гре6ка и му настръхва косата  Joy

Да не пропусна да 4еститя и Имменния ден на тези от вас които имат празник днес или на ва6ите близки.
Не6тото което многооооо ми липсва тук е липсата на празници......за италянците имен ден е равно на ден като вси4ки други  #Cussing out

Цунки на вси4ки по сладките корем4ета   bouquet   bouquet   bouquet

П.С.Аз съм 10 кг отгоре  Whistling ooooh!
От днес съм в 9 месец,дори мъжо ме събуди с целувка и едно голямо 4естито.Каза ми 4е се гордее с мен,което естествено ме направи 6тастлива  Hug

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 69
Здравейте,мили момичета!!!
Пьрво искам да поздравя мамите сдобили се с рожби.Да са ви живи и здрави малките принцове и принцески,много да спинкат и да папкат!!!
Добре дошли на новите мами!
На всички рожденници честитя празника,макар сьс закьснение.Бьдете живи и здрави!!!
Аз нямах нет дьлго време,нали започнахме ремонт в "най-подходящото"време.От днес компа си е на мястото и от два часа само ви чета.Много сте изписали,голям зор видях докато прочета всичко.Доста сьм изпуснала,но сега наваксах!
Пожелавам на всички лек и спокоен ден  bouquet

# 66
  • Мнения: 2 332
Пак съм аз... само да кажа, че добавих моя снимка от днес в албумчето - ето тук - а отзад са плоскостите, от които в скоро време (надявам се) ще се сглоби (т.е. мъж ми ще сглоби с моя скромна помощ) лелеяното 2-етажно легло...

П.П. Съжалявам за светкавицата, но тези без станаха размазани...

# 67
  • Мнения: 73
Здравейте на всички, аз се връщам от среща с доки! Всичко е нарад, бебето се е обърнало с главата надолу, и ме рита в стомахчето с крачета newsm32...Засега вървим по график, в събота ще ходя в шейново да видим, колко е голямо и тежко и горе долу кога да го чакаме...ураааа   ylinfantще си имам бебче! Сигурно #Crazy откачам, но напоследък Turn-l не съм на себе си, разбира се щастието надделява над останалите емоции...
Оказа се, че това дето ме боляло коремчето сигурно е, че ми се разширява таза. newsm09Ми аз откъде да знам като не съм раждала...Чудя се дали да раждам с епидурална - при прегледа само като ме натисна с пръст и аз се заоплаквах че ме боли??? Оф има още малко време и ще видя...
Мами още съмсем малко и ще гушкаме бебетата - дръжте се идва най хубавото...Лек ден и мноооого си почивайте..... Two Hearts yes Stuck Out Tongue Heart Eyes Two Hearts

# 68
  • Мнения: 553
Ха, здравейте и от мен!
Честито на ТАМИ, да е живо и здраво малкото сладко същество и много радост да ви носи!  Hug
Качих снимки на един хубав мъж в албума с бебоците. Е, верно за сега е малък, ноооо ... предупреждавам да си пазите девойките, че какъвто ми е сладкиш не отговарям!  Crossing Arms
Момичета много ме болят вече зърната. Малкия като захапе имам чувството, че сълзи ще ми потекът. Той нещо много силно дърпа  Shocked . Мажа се с Лансинох, определено добре, че беше той в болницата имах ранички почти в началото /май рагади му викат/. Мисълта ми е да питам ще ми мине ли или до края ще е така  и да си мълча без да се оплаквам  Naughty .
Научих се да кърмя малкия мързеливата - вечер си го гушкам при мен в леглото и му давам цица и той после заспива и айдееее и аз с него.
На вчерашния въпрос не е ли рано за секс вече мога да ви отговоря с доволна мазна физиономия - не е  Crazy ! Е верно лекинко, лекинко, ама си е друго! Така че дами потърпете още малкооооооооо.
Хайде отивам да се пооправя че довечера сме на гости на свекърва ми, която е именничка. Да ми е жива и здрава и все така добричка!   bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Одеве се върнах от преглед и направо ми се реве Rolling EyesДоктора ми прави вагинален преглед и така ме болеше ,че.. #Crazyохках ,а той ми вика"чкво толкова цяло бебе ще излиза ти сега охкаш". #CrazyЕстествено,че ме разкървави,но тва е нормално при този преглед.Имам 2 см разкритие,а имам точно седмица до термина.Дали ще изкарам до тогава или с тези 2 см ще е по скоро,някой знае ли... newsm78

# 70
  • Мнения: 2 274
    Честити бебчета на мама Диляна и на мама Тами   bouquet! Да са им много здрави и послушни и много, много да ги радват   bouquet!    
    Честит имен ден и на малкия Димитър на мама Ева   bouquet! Да расте силен и голям  Hug!
   Честит имен ден и на всички останали в нашата хубава тема - мами, татковци и т.н.  Mr. Green!
   Такааааа, а сега да се отчета! Правиха ми доплер! Оказа се че плацентата ми е 2-3 степен на зрялост, бебо е 3060 гр. и за сега няма да бързат да го вадят! Казаха ми, че ако сега тръгне нормално раждане, няма да имам проблем да го родя, защото е по-дребен, но ако остана до термин, най-вероятно ще порасне към 3500гр. и тогава ще се наложи секцио! Взеха ми и секрет и в понеделник ще си разбера резултатите! Дано няма нищо обезпокоително  Praynig, че ако тръгне нормално раждане...!
    Това е общо взето! На 10.11 пак съм на преглед, ако не съм родила до тогава! Така и не разбрах, защо го водят дребен, като имаше в болницата 2 мацки с по-ранни термини от мен, а с по-дребни бебенца и на тях никой не им е споменавал нищо по този повод! Май моя доктор се презастрахова прекалено  newsm78!
   Catty, ще ти стискаме палци, ако тръгне по-рано бебчето  Peace!
    Чао и целувки от мен   bouquet! Днес съм просто в ужасно настроение  Confused!

# 71
  • Мнения: 251
Здравейте и от мен.
Честито на новите мами! Да растат здрави и силни рожбите им!
Не знам изтръпват ли ви краката, но при мен това е почти постоянното ми състояние, а сутрин се събуждам с адски болки в таза и бедрата. Единствено ме успокоява факта, че остава още малко.
Zlatna, и на мен единият лекар ми каза момиче, а другият момче. На кой да  вярваш? Иначе с мъжкото име сме готови, но пък за момиче... Thinking.Имаме няколко, които ни допадат- Елица, Анна, Ралица, Анастасия, Вера. Ако можете помагайте!
Много ми харесва и София(майка ми се казва така), но мъжо е против, абе разбрали сме се да не го кръщаваме на роднини, както и каката.
Честито на празнуващите днес!

# 72
  • София
  • Мнения: 352
Честити бебчета на всички мами,които тези дни са родили!!!Много здраве и късмет  smile3525 smile3525 smile3525 !
Честит празник на именниците днес   bouquet !
Тали1 , не съм кърмила,но доколкото знам има значение дали бебчето захапва само зърното или и част от ареолата  Thinking .Моята свеки също е именничка днес и много си я обичам и уважавам  Simple Smile .Приятно изкарване  Tada !
На тези,които не празнуват пожелавам лека и спокойна вечер без болежки и отрицателни емоции  Naughty !

# 73
  • Мнения: 158
ivanka1979,много ли боли тоя вагинален преглед?не е като обикновен преглед,когато ходиш при гинеколог.малииии хвана ме страха,защото и аз на 04.11.06 съм на такъв преглед.доки ще ме проверява дали имам разкритие Cry #Crazy

# 74
  • Мнения: 183
       
Честити бебчета на мама Диляна и на мама Тами! Да са им живи и здрави!  smile3525
Честит празник на малкия Димитър на мама Ева! Честит празник на всички именници!

Общи условия

Активация на акаунт