За стрии(какви мерки предприемате за тях и от кой месец)

  • 2 513
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 393
Доскоро се мажех с крема на Галеник против стрии, започнах го някъде около 4-тия месец и засега (да чукна на дърво) нямам от тези гадини по корема!  Praynig

П.С. Забравих да спомена, че пропусках да мажа бюста и по него се появиха. Тубичката е 150 мл за около 30 лв, но при мен имаше ефект. За толкова време съм изразходвала тубичка и половина.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 134
Az zapo4nah w 5 mesec s olioto na Jonsons a sled towa s edin  krem Percutalfa.Sega sam 8 mes. i polowina naimam strii i dano ne mi se poiawiat

# 32
  • Мнения: 3 456
Аз се мажех само с натурални масла- бедемово, от пшеничен зародиш или дори само със зехтин- нямам стрии!

# 33
  • Мнения: 8 505
Мажех се от 4 месец с Мама Дона на Чико - нямам стрии, но все пак си е до кожа.

Аз също.Тогава очаквах да започне да ми проличава коремът,но това стана след още 2 месеца.Така че 2 месеца съм мазала неопъната кожа.

# 34
  • Мнения: 5 362
Започнах да се мажа от 4-я месец с олиото на Икаров п-в стрии.Много бях доволна от него,но трябва да се мажеш редовно-сутрин и вечер.

# 35
  • Мнения: 2 498
От 4-я месец се мажех с бебешко олио, а после с Мама Дона на Чико Peace....за протокола нямам стрии....мажех корем, бедра, дупе и гърди...

# 36
  • Мнения: 2 407
Мажех още от началото с масло на Икаров проти стрий.

# 37
  • Мнения: 961
На мен ми препоръчаха Мама Дона на Чико. Приятен е и лесно се нанася и най-важното, е, че после дрехите не ти залепват по тялото. Laughing. Още съм съвсем в началото на бременността, но кожата ми много се промени и стана по суха. Наистина е индивидуално. След някой и друг месец ще кажа дали е имало ефект. Надявам се да не се нацепа! Пожелавам успех и на вас Laughing

# 38
  • Мнения: 483
Аз се мажех с бебешко олио след къпане, някъде от 4-5ти месец нататък.По принцип е много индивидуално всичко-зависи от кожата ти.Има случаи в които и най-скъпата козметика не предотвратява появата на стрии.Аз лично съм късметлийка-не се появи нито една. ooooh!
Точно така аз ползвах всякакви козметики,кои от кои по-скъпи,ама ефект нулев Cry
и при мен е така, ползвах и скъпи и евтини още от 3-тия месец и пак се нацепих... нямя спасение ако си склонна  Weary Weary

# 39
  • София
  • Мнения: 4 035
През първите 3 месеца се мажех с масажния крем на Лавена,после до шестия с бебешко олио Джонсън и то от врата до колената.А от шестия до първите 2 месеца след раждането се мазах с Елансил на Галеник за тялото и с Мама дона за гърдите.Стрии нямам никакви.Вярно е,че до кожа,но е хубаво да направиш всичко възможно.

# 40
  • Мнения: 2 015
Мажех се от 4 месец с Мама Дона на Чико - нямам стрии, но все пак си е до кожа.

Аз също.Тогава очаквах да започне да ми проличава коремът,но това стана след още 2 месеца.Така че 2 месеца съм мазала неопъната кожа.
И аз се мажех с този крем и съм доволна, но и аз започнах доста рано, а корема ми започна да личи чак в 5-ти месец.Не си мажех гърдите, защото се бях съсредоточила само към корема.Голяма грешка, защото сега гърдите ми са страшно напраскани, а на корема нямам и следа от стрии.

# 41
  • Мнения: 113
ами аз кум 5тия се мазах с свинска мас колкото и гадно да звучи но от разните му козметични кремчета кожата ми беше доста суха и ме болеше от разтягането

# 42
  • Мнения: 353
С каквото и да мажеш не забравяй вътрешната част на бедрата!

# 43
  • Мнения: 111
Зехтин!!! Hug

# 44
  • Мнения: 884
ileo  newsm10
http://www.bio-oil.info/  Това прави чудеса,ако имаш възможност да си го набавиш!

Общи условия

Активация на акаунт