С тупкащи сърца към ЮНИ гледаме, дрехите стягат ни коремите

  • 13 802
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен . Как сте бъдещи майчета? Аз съм горе-долу добре , обонянието ми е страшно изострено и ми се повдига от много миризми . Сутрин ми се гади и съм станала много чувствителна и малко нервна . Пишете и вие как сте ,за да обменяме информация.Честито на всички нови бъдещи майки и благодаря,че сте ме вписали в списака.

# 16
Благодаря за посрещането.


  bouquet

Мене в началото ме стреснаха, защото било рано и нямаше още сърдечна дейност. А както казах, цикалът ми е нередовен, та за това чак сега се появявам тука.

# 17
  • Мнения: 229
Здравейте колежки Grinning Аz съм на работа ,както винаги,когато пи6а тук Sunglasses.Добре до6ли на всички нови...Аz колкото и да е странно се чувствам супер....Дори почнах да обръ6там повече внимание на вън6ния си вид.Правя си редовно маска zа коса и мажа старателно всички опасни zони против стрии Peace лек ден от мен и пи6ете повече Simple Smile

# 18
Здравейте и от мен . Как сте бъдещи майчета? Аз съм горе-долу добре , обонянието ми е страшно изострено и ми се повдига от много миризми . Сутрин ми се гади и съм станала много чувствителна и малко нервна . Пишете и вие как сте ,за да обменяме информация.Честито на всички нови бъдещи майки и благодаря,че сте ме вписали в списака.

Аз, да чукна на дърво, съм много добре. Чак не очаквано, според мен- майка ми е имала две много тежки бременности. Даже не ми е толкова лошо. Зле ми беше 6-7 седмица. Сега само сутрин ми става зле докато стана и ми се гади за малко - ама дори не мога да повръщам - само се давя. Виж, миризмите много ги усещам. Вчера на Плиска щях да полудея - аз съм от София.

Ама, чак ми става неудобно да разправям на мъжа ми или на хората около мен, които знаят, какво чувствам. А аз всяка сутрин имам ново преживяване. Не ми се гади, червата ми се бунтуват, спи ми се, от миризмата от пилетата на грил ми се повдига. Шашава работа.

# 19
Здравейте и от мен. Докато изчета предната тема и вие я напълнихте. Но нищо. Сега се записвам и аз при вас. Чакам първото си дете около 23 юни (по мои груби сметки). На мен много ми се гади но не сутрин. Сутрин съм зверски гладна, но към 11 часа започва с гаденето и не спира до вечерта. Още не мога да се добера до гинеколога си но смятам да го направя тази седмица (колко ли остава от нея newsm78). Чао за сега от мен. И приятна вечер

# 20
  • Мнения: 2 529
Ох, на мен за разлика от първия път сега по цял ден ми е лошо и в момента даже  Sick

# 21
  • Мнения: 903
Ехеееее
Здравейте от нас с бебе Иванна   bouquet
Като гледам понапълнили сте списъчето с термините  Peace
Лека бременност на всички  Praynig
Няма да усетите кога времето ще мине и вие ще се сдобиете с едни прекрасни бебоци на, които да се радвате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 305
шшшшт, Съвсем под секрет да споделя, че днес май ми е по-добре. Все така да продължава!

Днес си взех направление за гинеколог от личната лекарка. Понеже е приятелка на близка роднина, се наложи да я поизлъжа защо ми е направлението, за да не разбере родата, преди аз да съм решила да им кажа. Обясних й на доки, че нещо ми дърпа и опъва ниско долу, от какво ли може да е?  Wink Да не е някое възпаление? 

При нас е весело...

# 23
  • Мнения: 2 567
Лилибон, и аз съвсееем тихо шъшкам  Laughing Laughing Laughing Днес ми е малко по-добре, пу пу!!!  Praynig Praynig Praynig
Приключих 4я сеанс с акупунктурата и дано наистина съм по-добре!
кики, аз и с 1то, и сега все съм  Sick Много е несправедлив живота. НО единственото успокоително е, че това признак, че бременността се развива добре, така че ще стискаме зъби и дано се разминем само с тия проблеми  Praynig
Бибето, добавих те в списъка, а кога ти е термина?  Grinning Донре дошли и на гоглина и воска!:bouquet:
МКТ, браво на теб. И аз съм старателна засега с мазането на гърдите и корема, дано да е така до края. А иначе ти ли беше казвала, че те гледат на всеки преглед на ултразвук?  newsm78 И аз съм така и съм доволна честно казано да видя бебо  Heart Eyes Здр. каса по принцип покрива 3 прегледа, но другите си ги заплащам паушално. С 1та бременност бях така и бях доволна.

Тук сви ужасен студ от днес.  cold Поне лека, полека ми става коледно настроението  Grinning Целувки от мен!
Ако някой има творческо вдъхновение, нека сподели идеи за заглавия на следващите ни теми.   bouquet Ще ги запиша на 1ва стр., за да не ги търсим, когато се наложи  Wink

# 24
  • Мнения: 214
Здравейте мам4ета newsm51
Jutoo, много съжалявам за това, което се е слу4ило.
ШоШи, ето пове4е данни за мен, ако решиш да дописваш:
Галина Георгиева, 34 г., Русе
Добри новини: усещам, 4е гаденето ми по4ти е спряло (или поне много е намаляло). Само с 2-та литра вода ми е трудно да се справя. идват ми повечко.
Последните дни доста 4ета за раждането. много ми се иска да е по възможно най-естествения начин, с минимум медикаменти. разчитам на раждалите мам4ета да разказват. нямам позната, която е раждала по естествен на4ин и по4ти не знам какво ме 4ака.
6те споделите ли с какво се храните? променили ли сте нормалния си начин на хранене, спортуване?
правите ли упражнения, с които да подготвите тялото си за износването и раждането на беб4ето?
какви изследвания задължително да искам от лекаря си (в предвид на това, 4е съм на 34г. и ми е за пръв път)?
хайте 4ао и целувки от мен

# 25
  • Мнения: 1 512
Ето ме и мен.
Аз нали се похвалих, че нямам "бременни" оплаквания- е да, ама не. От няколко дни така ми се гади сутрин, не повръщам, обаче имам чувството, че ще си изкарам вътрешностите Sick Но успявам да се справя с една чаша лимонов сок, разреден с вода на гладно.
И едно главоболие ме мъчи, особено следобед към 17-18 ч.
Вече оздравях и ходя на работа, даже от утре ще замествам една колежка до края на другата седмица, тъкмо по- бързо ще ми мине времето до следващия преглед  Simple Smile
Кристина продължава да настоява, че на бебето му трябва едно малко креватче, защото нейното е голямо и не става за бебета. И въобще не можем да я съблазним с това, че ще й купим ново креватче на нея, с нови чаршафчета с Мечо Пух и пр. Няма да си даде току така леглото тя Mr. Green
galini - oтносно хранителния режим- вече споменах, че пия прясно изцедени сокове, чайове, мляко в неограничени количества. Ям ядки- лешници, кашу, бадеми, орехи. Иначе по принцип аз не ям пържено, не пия газирани напитки, избягвам тестените закуски, ям пълнозърнест хляб и много овесени ядки. Гиманстиката ми се изразява в ходене пеша- всеки ден поне един час. Вкъщи- упражнения за стягане на перинеума.
Сега е време да намятам сибирската шуба и да ходя да напазарувам, а после да си прибера девойката от градина, която днес има занимание по латино танци и довечера ще имаме представление у дома Laughing
Поздрави на всички  bouquet
desyta, моят мъж ти е градски Wink
пп. Шоши, подробности за списъка- казвам се Александра, на 28 г., от Сф.

# 26
Аз изкарвам цял ден на айран и плодове а за вечеря изяждам половин буркан с туршия и съм долу-горе добре (до колкото мога да бъда добре)

# 27
  • Мнения: 486
Здравейте и от мен Simple Smile
като ви чета,  аз съм с най-малко оплаквания.гади ми се предимно вечр, но го преживявам.
не съм много сериозна с мазането с кремчета а трябва.Чак се притеснявам дали всичко е Ок, май щях да съм по-спокойна ако ми беше мнго зле (аиде де женка му работа Rolling Eyes, да се радвам на неразположения ).Иначе днес съм се родила и  колегите бяха супер, торта, цветя .... след малко отивам да празнувам и чкам с нетърпение другат седмица да ходя на преглед.
От 1-2 дни нещо ме наболява долу ниско, но не много силно.Аиде толкоз от мен.Да се оправяте , да минават неразположенията и да идва по-бързо 12.г.с Simple Smile

# 28
  • Мнения: 434
Zoia Alex, честит рожден ден, да си жива и здрава и през юни да се радваш на едно здраво и красиво бебче! newsm59 nbirthday smile3525 smile3525

# 29
  • Мнения: 2 567
Честит рожден ден, Зоя-Алекс! Много щастие и радости да има за теб!

Общи условия

Активация на акаунт