50 Easy Party Cakes - за Tali Dan и Bambinkamalinka

  • 14 703
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 655
Оле че съм отнесена, цял ден се мъча да смъкна тази книга и най после успях!Мерси!

# 61
  • Мнения: 3 927
Mimi, за мен остана само да кажа едно голямо благодаря за труда, който си положила.....заслужаваш да ти направя за подарък една торта Simple Smile  bouquet

# 62
  • Мнения: 4
Цитат
А за книгата не мога да я пратя по поща - файла е голям 105 mB и ми се връща.
Пробвах да я кача на един сайт, но не ми хареса формата. Продължавм да чакам някой да ми каже къде да я метна
А ако я архивираш и така да я пратиш?

Файйла е в pdf формат. Той достатъчно компресира снимките. Един архив няма да го намали кой знае колко.
Както и да е. Успях да кача книгата.
Ето тук е! От време на време затварят сайта за директно сваляне за България. Може да се наложи да си инсталирате техния браузър и пак става!
Ако има проблеми свиркайте да му мислим наново!




Mimi, за мен остана само да кажа едно голямо благодаря за труда, който си положила.....заслужаваш да ти направя за подарък една торта Simple Smile  bouquet
Mimi, за мен остана само да кажа едно голямо благодаря за труда, който си положила.....заслужаваш да ти направя за подарък една торта Simple Smile  bouquet

Не мога да я изтегля.Моля кажете стъпка по стъпка как става

# 63
  • София
  • Мнения: 89
Цъкаш на линка. Като ти се отвори изтегляш програмката Megaupload. След това инсталираш на компа. Затваряш explorera. Отиваш пак на линка и цъкаш. Излиза ти страница и отгоре има три буквички. Въвеждаш ги в празното поле и натискаш download. То ти казва да изчакаш една минута като отброява секундите. след това ти изскача прозорец даваш Save  и то си се тегли само. После отваряш и гледаш. Enjoy Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4
      Искам да благодаря на Taneto и Munkyy, че ми помогнаха да се сдобия с тази прекрасна книга. Също и на Mimito, че си направи труда да я качи. Страхотни сте

# 65
  • Мнения: 2 099
Ох, нещо не успявам да я сваля тази книга, всичко друго си изтеглих и снимките си записах, но връзката непрекъснато ми се прекъсва, а ако почне да тегли тегли с 0,2-0,7Кб. и ми дава време за теглене-100часа. Нещо недоумявам как си ги изтеглихте вие, а при мен не върви а сме с бърз трансфер.

# 66
  • Мнения: 4
  Прочети през едно съобщение на горе.Munkyy е дала чудесни инструкции за свалянето на книгата. Другото което е може да е от интернета, ако е бавен в момента.Пробвай пак по-късно.

# 67
  • Мнения: 326
супер е книгата.   bouquet сега да започваме с правенето на тортите hahaha

# 68
  • Мнения: 2 142
А някой успя ли да свали списанията от руския сайт?

# 69
  • Мнения: 818
А някой успя ли да свали списанията от руския сайт?

Свалям понякога,но след това като ги отварям излизат безразборно подредени букви и цифри.Нещо не мога да се оправя с тая програма DjVu.Ако някой е успял да помага. Praynig

# 70
  • Мнения: 2 142
А някой успя ли да свали списанията от руския сайт?

Свалям понякога,но след това като ги отварям излизат безразборно подредени букви и цифри.Нещо не мога да се оправя с тая програма DjVu.Ако някой е успял да помага. Praynig

И при мен се получава нещо подобно или сваленият файл ми е 5-6МБ и съответно не мога да го отворя  newsm78

# 71
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
За да гледате файлове с разширение DjVu ви трябва програма Ето тук можете да си дръпнетеако имате още проблеми свиркайте!

# 72
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Гледах скоро една книга за торти и декорации и много се очудих, че тортите ги режат на много малки парченца и то правоъгълни /дори при кръгла торта/.
За да добиете предства - торта с размер 15 Х15 см се реже на 5 парчета, всяко 3Х5см.
Във вашите книжки пак така ли?
Тази събота направих една мадейра спондж - наистина беше доста сладичка, дори без супер сладкия маслен крем, който спестих заради многото захар в блата.
Някой може ли да даде рецепта за блат подходящ   за покриване с фондан или марципан.
Мадейрата е много сладка и доста маслена.

# 73
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Гледах скоро една книга за торти и декорации и много се очудих, че тортите ги режат на много малки парченца и то правоъгълни /дори при кръгла торта/.
За да добиете предства - торта с размер 15 Х15 см се реже на 5 парчета, всяко 3Х5см.
Във вашите книжки пак така ли?
Тази събота направих една мадейра спондж - наистина беше доста сладичка, дори без супер сладкия маслен крем, който спестих заради многото захар в блата.
Някой може ли да даде рецепта за блат подходящ   за покриване с фондан или марципан.
Мадейрата е много сладка и доста маслена.

И в тази книга има рязане на блатове, за да получи форма на нещо. Повечето сферични неща се пекат направо в сферични купи.

Блат можеш да ползваш какъвто искаш, какъво е по вкуса на семейството ви. Преди да положиш фондан/марципан е важно крема да е млечно - маслен или сметана+желатин, за да не се разводнява.

# 74
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Mерси! И ние така решихме - идеи за декорация ще ползвам, но не и рецептите - за тях си имаме наколко любими.
Все пак ми е интресно да науча и някои нови рецепти.
За крема преди фондан/марципан, в книжката пишеше, че став аи конфитюр.

ПС под парченца имах предвид порционни. За сервиране режат парчета 3Х5см дори от кръглите торти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт