Спойлери от реалити предавания

  • 72 785
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 089
Ооо, в тази тема е много хубаво. Благодаря! В другата за Фермата се напрягам непрекъснато от страх, че мога да изпусна нещо от "бъдещето", което знам. Smile
Мм, голяма загадка се оформи. Нямах представа, че само един дуел ни дели от онзи, който гледахме при Мирон. Но нещо не ми се връзва, защото вчера Любо обясняваше на някого, че им остава един месец, първата седмица незнамкаквоси, втората също и после две седмици щели вече да се викат свободно на арената. Мисля, че с Пламен говореше, обаче не ми се рови във видеото на Мари да чуя пак. Или пък ще се напъна. Smiley

За Ивайло - искам да си тръгне бит, а не дисквалифициран. Ако Лорчето си тръгва по някаква причина, все тая ми е. Аз си я харесвам, но напускането ѝ няма да ме разстрои, без значение по каква причина ще е. Вчера тя каза на Мартина нещо от сорта "аз като стана фермер" или "аз ще стана фермер"......да не би пък да последва реакция от продукцията за това изявление? Обаче то би довело по-скоро до наказание, едва ли ще е дисквалификация.

# 61
  • Мнения: 8 578
За мен е страхливец Ивчо и няма да скочи на бой.
А и нали Стефан става фермер. Най-логично е това да се случи след дуел с Ивайло. Ако тази седмица примерно падне Лора, не мисля, че ще предложи Стефан. Днес като изберат ратаите ще ни стане по-ясно.

# 62
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 763
Това което ще напиша е много дружилюбно. Някой се пробва да пише за Игри на  волята, ама не стана работата. Темата трябва да се казва Спойлери на Фермата.

Ивчо е един страхливец, тъп и ограничен.
Както и да си тръгне, важното е че му е било тъпо.

# 63
  • Мнения: 1 248
Много благодаря за темата! Обожавам спойлери, а нямам намерение да гледам вече дейлитата. Егати дъното са тия.

# 64
  • Мнения: 1 579
Това което ще напиша е много дружилюбно. Някой се пробва да пише за Игри на  волята, ама не стана работата. Темата трябва да се казва Спойлери на Фермата.

Ивчо е един страхливец, тъп и ограничен.
Както и да си тръгне, важното е че му е било тъпо.
Не може две теми за едно и също предаване.
Затова темата е пусната така. Аз следя и двете предавания, като ИВ го гледам във времето на излъчване, а Фермата на запис, за да не им правя рейтинг.
За Игрите спойлерите нещо не излизат верни. Уж Неделчо щеше да падне от Мани, пък то няма такова нещо.
В този ред на мисли има ши спойлер довечера за капитанската?
Или само това, че Симеон е сред финалистите уж?
Фермата поне сами си правят издънки и се разбира какво следва при тях.
Живот и здраве ще има после Сървайвър и отново се надявам да може да го обсъждаме свободно в тази тема, защото и за него ще има спойлери.

# 65
  • Мнения: 1 355
Темата е супер! Аз пък на две, три места на страницата на Фермата видях коментар, че Ваня и Живка са на финал,и че Марта отпада от Живка. Много ми се иска да е вярно.

# 66
  • Мнения: 10 919
Моля, който иска да пише за ИВ, да се чувства свободен Simple Smile Аз не го гледам, ама все пак е за всички реалитита. И както каза Лайка и за Сървайвър някой ден Simple Smile

# 67
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 763
Моля, който иска да пише за ИВ, да се чувства свободен Simple Smile Аз не го гледам, ама все пак е за всички реалитита. И както каза Лайка и за Сървайвър някой ден Simple Smile
Да не си помислихте друго. Просто много пишем за Фермата , за това казах, че малко я окупирахме

# 68
  • Мнения: 2 089
Темата е супер! Аз пък на две, три места на страницата на Фермата видях коментар, че Ваня и Живка са на финал,и че Марта отпада от Живка. Много ми се иска да е вярно.
Това би бил идеалният вариант за мен. Дано е реално инфо, а не нечия мечта. Аз искам и Кирил на финал. До вчера не го исках никак даже, но вече да. Сред мъжете нямам фаворит, освен Георги донякъде, та нямам нищо против Кирил да е финалист и да повтори "успеха" на Надежда от миналата година. Grin

# 69
  • Мнения: 10 919
Моля, който иска да пише за ИВ, да се чувства свободен Simple Smile Аз не го гледам, ама все пак е за всички реалитита. И както каза Лайка и за Сървайвър някой ден Simple Smile
Да не си помислихте друго. Просто много пишем за Фермата , за това казах, че малко я окупирахме

Ами малко да, ама ни се е насъбрало хахаха Не знам в ИВ как е полжоението със спойлерите и в темата им, дали има вечно мрънкане „сложи го в спойлер”, „що го написа сега това” и т.н., но знаете как е в „нашата” тема...

# 70
  • София
  • Мнения: 73
А ивайло(умишлено с малка буква), къде се е оплакал, че не го канят на сбирки?В инстаграм ли?

Имам информация от участник.
Казвала съм и преди казвам и сега, не му вярвам на 100% на всичко, което казва, но пък за Ивайло вярвам. Simple Smile)

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Надявам се да пропускаме нещо в сметките
Само да кажа, че ако е пропуснато нещо в сметките, те нямаше да излизат и досега. Пък и сравнявам отвреме навреме с публикациите на Виолета Янева във ФБ.
Та, ако нещо се пропуска, то това са едни 6 дена, които ще трябва да вместим от днес до 4 декември, ей тъй, извънредно Satisfied


Аз пък не се дразня на тези, които не искат да знаят информация извън излъчваното по телевизията. И те имат право на своите желания. И разбира се, че щом форумът предлага съответния инструмент, никак не е трудно те да се изпълнят. Винаги съм се съобразявала с тези потребители. Защото това е едно чисто човешко правило - да не се пречи на другите. А когато то не се спазва, дразни в пъти повече.

# 72
  • Мнения: 176
Ивчо искам да си тръгне бит, ама не просто паднал, а смачкан!  Както се казва да го бият като шкембе в дувар.
Киро ако стигне на финал, не виждам да получи и един процент зрителски вот, след падението му. Все пак, ако спечели значи цялото предаване е нагласено и сме хабили напразно три месеца гледане!
Нямам търпение да видя поредният отпаднал от "готините", мед ми капе като ги гледам как оредяват! 🤤

# 73
  • Мнения: 8 578
Възможно ли е тогава онзи 12ти дуел да е бил между Ралица и Лора? Мирон да е снимал след него, когато снимката е била свалена, но да е казал, че в момента тече, вместо, че вече е свършил. Четох, че бил между Ваня и Ралица, но не разбрах къде се е видяло това.
Другия вариант е Лора да се е контузила и да е напуснала сама. Никак не ми се иска, но е опция.

# 74
  • Мнения: 3 101
В мониторите когато отговаряше се видя огнено червената коса на Ралица.

Общи условия

Активация на акаунт