Августинки Тема 2

  • 20 806
  • 695
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 864
Весела Коледа 🤶🏻
Аз вчера направо с влизането в нашите казах на майка ми "дай да ти покажа нещо" и показах снимка от ехографа на телефона ми ❤️ тя веднага се разплака, прегърна ме, 5 пъти ме пита "бебе ли ще имаш", голямо радост беше 😍 на баща ми и брат ми съобщих по същия начин, като те и двамата са много сдържани на емоции, баща ми ме целуна по главата, а брат ми, като типичен 19-годишен, мина с "честито" и усмивка 🙄😁❤️
С мама си говорихме доста, оказа се че моето почти безсимтомно каране на лека бременност си е наследствено, тя изобщо не се изненада 🤭

# 61
  • Мнения: 102
Весела Коледа! Бъдете здрави и щастливи!

Аз съм притеснена, симптомите ми изчезват, не ми се гади, не ми става зле, гъдите не са така напрегнати. Днес в колата също не ми стана зле.  Четох че при мисед симптомите отминават. Днес ми е много тъжно и мъчно.  В понеделник ще си пусна ЧХГ и после на 29.12 пак. Въпреки че на 29.12 в 11ч съм на преглед.
Има ли момичета, който са минали през това?

# 62
  • Мнения: 15
Весела Коледа! Бъдете здрави и щастливи!

Аз съм притеснена, симптомите ми изчезват, не ми се гади, не ми става зле, гъдите не са така напрегнати. Днес в колата също не ми стана зле.  Четох че при мисед симптомите отминават. Днес ми е много тъжно и мъчно.  В понеделник ще си пусна ЧХГ и после на 29.12 пак. Въпреки че на 29.12 в 11ч съм на преглед.
Има ли момичета, който са минали през това?
на мен гърдите в началото ми бяха напрегнати и два три пъти ми стана лошо от миризми . Общо зето нямам абсолютно никакви симптоми вече . Това не е повод за притеснение просто може би сте късметлийка и карате леко . Не мислите винаги негативното всичко ще е наред 🤗❤️❤️

# 63
  • Мнения: 2 822
Весела Коледа! Бъдете здрави и щастливи!
Аз съм притеснена, симптомите ми изчезват, не ми се гади, не ми става зле, гъдите не са така напрегнати. Днес в колата също не ми стана зле.  Четох че при мисед симптомите отминават. Днес ми е много тъжно и мъчно.  В понеделник ще си пусна ЧХГ и после на 29.12 пак. Въпреки че на 29.12 в 11ч съм на преглед.
Има ли момичета, който са минали през това?
При мен  също има дни в които нямам симптоми. Всяка бременост е различна. С първата бременост грам не повръщах,но сега е ад! За гърдите и моите са напрегнати,но не и болезнени, а със синами бяха ужасно болезнени и напрегнати. Ако ще се почувстваш по спокойна пусни ЧХГ,но е излишно щом ти предстои преглед!😊

# 64
  • Мнения: 32
Ох, момичета сърцето ми се къса, може би защото и няма на кого да си излея притеснението.
Със сумати положителни тестове съм, кръвни, уринарни каквито има на пазара.
В сряда ходих на лекар, ами доки не потвърди наличие на бременност.
По принцип ме вика към 31.12 за втори път, но утре ще ходя при друг като второ мнение.
Според вас от сряда до неделя има ли шанс да се види нещо на ехограф?
Не мога да спя вечер, не се отпускам в момента по празниците.
Свито ми е и това е...... :/

# 65
  • Мнения: 2 435
DesitoNiki1, споделете повече информация,
С какво закъснение сте, колко ви е ЧХГ-то ? Как нараства?
Няма как да се гадае ...

Последна редакция: сб, 25 дек 2021, 20:24 от Joy Joy

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Весела Коледа!Бъдете здрави ,щастливи ,безпроблемна бременност и раждане❤💖И догодина да качваме снимки на бебоците❤На мен вече не ми се гади толкова,на 27 съм на преглед,дано всичко е наред.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 621
Весела Коледа, момичета. Здраве и благоденствие!

Аз ден-два бях по-добре с гаденето, но от вчера е ужасно. За два дни 5 пъти повърнах, лошо ми е, свят ми се вие. На всичкото отгоре днес бях и на работа. Като парцал съм.
Ние казахме на свекърите, колежката ми и шефа на ММ знаят. Моите родители ще ни дойдат на гости през януари и ще им кажа тогава.

# 68
  • Мнения: 931
Весела Коледа, момичета!

При мен симптомите също са на вълни, предните няколко дни ми се гадеше леко сутрин, а вчера за първи път повърнах…но цели 3 пъти. Днес не ми се гади. Гърдите ми не с толкова напрегнати от седмица може би.
Това е най-хубавият коледен подарък за нас и нашите семейства. Бъдете здрави!

Последна редакция: сб, 25 дек 2021, 21:09 от NI_CI

# 69
# 70
  • Мнения: 32
DesitoNiki1, споделете повече информация,
С какво закъснение сте, колко ви е ЧХГ-то ? Как нараства?
Няма как да се гадае ...
Днес станаха 13 дни, на лекар бях на 8 ден от закъснението.
Правих само веднъж ЧХГ и от него разбрах като цяло, че има бременност.
Доки ми каза, че няма смисъл да правя ЧХГ отново, като цяло ЧХГ самия доктор го интересува, ако сметне за необходимо ще ме накара да пусна повторно и за това и не съм правила

# 71
  • Мнения: 3 332
DesitoNiki1, споделете повече информация,
С какво закъснение сте, колко ви е ЧХГ-то ? Как нараства?
Няма как да се гадае ...
Днес станаха 13 дни, на лекар бях на 8 ден от закъснението.
Правих само веднъж ЧХГ и от него разбрах като цяло, че има бременност.
Доки ми каза, че няма смисъл да правя ЧХГ отново, като цяло ЧХГ самия доктор го интересува, ако сметне за необходимо ще ме накара да пусна повторно и за това и не съм правила
Възможно е и да не се види на 8 ден, особенно и ако е била късна овулация.

# 72
  • Мнения: 32
DesitoNiki1, споделете повече информация,
С какво закъснение сте, колко ви е ЧХГ-то ? Как нараства?
Няма как да се гадае ...
Днес станаха 13 дни, на лекар бях на 8 ден от закъснението.
Правих само веднъж ЧХГ и от него разбрах като цяло, че има бременност.
Доки ми каза, че няма смисъл да правя ЧХГ отново, като цяло ЧХГ самия доктор го интересува, ако сметне за необходимо ще ме накара да пусна повторно и за това и не съм правила
Възможно е и да не се види на 8 ден, особенно и ако е била късна овулация.
Да със сигурност беше късна, сигурна съм

# 73
  • Мнения: 2 435
DesitoNiki1, споделете повече информация,
С какво закъснение сте, колко ви е ЧХГ-то ? Как нараства?
Няма как да се гадае ...
Днес станаха 13 дни, на лекар бях на 8 ден от закъснението.
Правих само веднъж ЧХГ и от него разбрах като цяло, че има бременност.
Доки ми каза, че няма смисъл да правя ЧХГ отново, като цяло ЧХГ самия доктор го интересува, ако сметне за необходимо ще ме накара да пусна повторно и за това и не съм правила

"Със сумати положителни тестове съм, кръвни, уринарни каквито има на пазара." - Ваш цитат

"Правих само веднъж ЧХГ и от него разбрах като цяло, че има бременност." - Ваш цитат

Аз съм объркана...

# 74
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
Весела Коледа момичетаа!! Пожелавам ви много здраве на вас и на семействата ви! И всички да изкараме до август месец със здрави бебенца! Това ще е най-големият подарък! Наслаждавайте се на момента и на празниците, не се притеснявайте толкова за дреболии. ❤🎅🏼🎄🎁

И аз почти вече нямам симптоми, като огладнея само леко ми се гади и леко са ми напрегнати гърдите, но е нормално да отшумяват сега лека полека симтомите. На мен от климатика много ми се запушва носа от сухия въздух и не мога да дишам понякога вечер и сутрин като хората. Тук там имам придърпвания при резки движения или смях. И бялото течение ми се засилило, ама с тоя циклогест не знам от него ли е или е бяло течение, даже мислех че съм настинала, а не се чувствам зле или отпаднала. Гледам да се наслаждавам на празниците, да си хапнем вкусна храна, да се видим с близките, за мен това е най-хубавото време от годината!

Иначе днес казах на сестата на мъжа ми че ще става леля! Много се зарадва, беше в шок даже, плака, много беше емоционално. Аз и го изтърсих ей така от нищото щото беше с едната ни племенница и тя сега се научи да говори и викам не мога пред нея да кажа че ще ме издаде пред всички..😂😂 и тя се отплесна нещо в подаръците в другата стая и аз и изтърсих бременна съм.. хаха беше много забавно и мило, защото тя знаеше че трябваше да си правя цветна снимка която аз така и не направих, и тя просто не очакваше. След ЖК на 4-ти януари може да кажем и на баща ми и на родителите на мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт