Августинки Тема 2

  • 20 762
  • 695
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 219
Честито на виделите сърчица!
Аз минавам да ви пожелая светли празници, изпълнени с вяра и надежда! Весело изкарване и да имаме само добри новини в новата година! ☃️

# 46
  • Мнения: 2 797
Весели празници момичета! Бъдете благословени. Пожелавам на всичкини 2022година да е много успешна и плодородна.Надявам се всички да си останем в темиката до август. Нека тези светли празници ни донесът много здраве и спокойствие😊

# 47
  • Мнения: 43
Здравейте, родих на 6 Август и от месец започнахме активният полов живот. Проблема е, че днес се беше скъсал презерватива и имаше малко отвън (извади го бързо), въпреки че не свършва в мен. Направо ми се накъдря косата от страх. Понеже са празници и не знам как да реагирам, дали да отида до спешен кабинет за преглед, понеже не знам дали това може да ми навреди щом съм родила преди месеци ако съм успяла да забременея. Също и за хапчетата след секс, не знам как стоят нещата след като съм родила, дали може дали да изчакам доктора ми и да отида Януари месец? Цикъла ми е след 8 дни.
СЛ
След раждане най-лесно се забременява по принцип. Но сега ако отидеш на преглед лекаря няма какво да види, дори да си забременяла. Ако не кърмиш можеш да пиеш хапче ескапел мисля, че се казваше.
Благодаря, не знаех дали мога да го взема толкова рано след раждане?

# 48
  • Мнения: 1 219
LiliiM  действието на Ескапел е да предотврати овулацията и оплождането на яйцеклетката и не е хапче за аборт .В описанието му също пише ,че ако вече има бременност няма да навреди на плода.Та ако не е желана бремеността  ,по - дожре пий хапче,на лекар нищо няма да могат да ти кажат толкова рано.Освен да провериш дали е минала овулацията и ако е преминала евентуално да не пиеш хапче , защото няма как да забременееш ,ама не знам.Все пак се консултирай с лекар.
Редактирам се.Тази тема е за бъдещи майки с бебчета термин август 2022 година.Сигурно си объркала темата.

# 49
  • Мнения: 37
Светли и споделени празници, момичета!
Нека във всеки дом цари мир, благодат и да има детски смях!
На Богородица да се помолим за здрави дечица и леко раждане! Hands Pray

# 50
  • Мнения: 110
Дами,

Има ли от вас грешници, които още припалват по някоя цигара?

# 51
  • София
  • Мнения: 5 617
Пушех доскоро по няколко цигари, от три дни не съм палила, защото просто ми е много зле.
Взех си безникотинов вейп и дърпам чат пат.

# 52
  • Мнения: 164
Не знам как успявате да палите цигара. При мен само като мине някой, който е пушил и вече повръщам 😀

# 53
  • София
  • Мнения: 215
Веcели прaзници, Дaми. Некa здрaве, мир и щacтие дa цaрят в домовете ни. Некa cи зaпaзим вcички члеове нa темaтa до крaя.
Нa тези, нa които редcтои дa чуят cърчице, ожелaвaм товa дa cе cлучи възможно нaй-cкоро. Вcички дa имaме лекa и безпроблемнa бременноcт, a поcле леко, бързо и безпробшемно рaждaне. Пожелaеaм ви прекрacно изкaрвaне нa прaниците (и некa по-мaлко ни cе гaди и дa cе чувcтвaме по-добре) ❣️❣️❣️Изпрaщaм ви топли прегръдки.

# 54
  • Мнения: 32
Момичета, Честити Коледни и Новогодишни празници.
Бъдете живи и здрави целите семейства и благословени.
Лека бременност на всички и за финал пухкави бебченца

# 55
  • Мнения: 1 219
Кой е без никотин вайп? Аз уж ги разглеждах ама ..

# 56
  • Мнения: 70
Здравейте, мами! Честита Коледа, бъдете здрави, щастливи и благословени!
Вчера съобщихме на бабите и дядовците новината. Поръчах по 1 чаша с надпис "само най - добрата майка бива повишена в баба" и "само най-добрият баща бива повишен в дядо" и направих копие на последната снимка от прегледа...1во гледат чашите четът и не могат да повярват и после като видяха и снимката се осъзнаха 😁 Направих си и по 1 видео за спомен разбира се 😁, защото лелите не са в България и те да усетят емоциите от 2те къщи 😁 Беше много хубаво всичко, а сега по старому всичко, цял ден готвя за довечера. Най-накрая полегнах малко да почина и следмалко влизам да се къпя и преведа във вид 😁 Весели празници бъдете щастливи. Моля ако някой друг е споделил тази емоциия със семействата си, нека да разкаже как  им съобщихте Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 5 617
Кой е без никотин вайп? Аз уж ги разглеждах ама ..

Ice имат безникотинови - 1000 дръпки.

# 58
  • Мнения: 41
Весела Коледа , момичета! Бъдете здрави и дано следващата Коледа е вълшебна за всяка една от нас, гушкайки здравото си детенце! Весело прекарване и по- малко гадене и повръщане на всички!

# 59
  • Мнения: 1 219
Здравейте, мами! Честита Коледа, бъдете здрави, щастливи и благословени!
Вчера съобщихме на бабите и дядовците новината. Поръчах по 1 чаша с надпис "само най - добрата майка бива повишена в баба" и "само най-добрият баща бива повишен в дядо" и направих копие на последната снимка от прегледа...1во гледат чашите четът и не могат да повярват и после като видяха и снимката се осъзнаха 😁 Направих си и по 1 видео за спомен разбира се 😁, защото лелите не са в България и те да усетят емоциите от 2те къщи 😁 Беше много хубаво всичко, а сега по старому всичко, цял ден готвя за довечера. Най-накрая полегнах малко да почина и следмалко влизам да се къпя и преведа във вид 😁 Весели празници бъдете щастливи. Моля ако някой друг е споделил тази емоциия със семействата си, нека да разкаже как  им съобщихте Simple Smile
Аз казах на майка ми като ми предложи чаша вино , а аз отвърнах , че вече не пия.Тя се шашардиса , въпреки че знаеше за предния неуспех и ,че сега правим опити.Не очакваше , че ще стане толкова бързо и втория път.На баща ми за съжаление съобщих по телефона  - развълнува се , но беше сдържан.И двамата все още като че ли не са готови да се зарадват на спокойствие и повече са притеснени.

Общи условия

Активация на акаунт