Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда Тема 4

  • 32 580
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 422
Не беше Лачин, някаква оборотна приличаща на нея.
Кой ли е поръчал убийството обаче - явно този за пари се е съгласил.

# 706
# 707
  • Мнения: 28 164
Да видим дали не е натопил друг - в последната сцена от фрагмана всички гледаха като гръмнати. А може и да не е успял.

# 708
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Прокурора-адвокат все на проблемни клиенти попада. Преди години е имало подобен инцидент и са обновили техниката....

# 709
  • Мнения: 884
Като видях в каква "лудница" живее Дългокосия, почти съм уверена ,че го е направил за много пари.
КОЙ обаче разполага с такива средства. Единият е Йекта, но подозренията ми към него са почти на нула.
Ако Джунейт компроментира  Йекта и той в бъдеще би разполагал със средства, но в нашия случай се иска незабавно плащане, така че е малко вероятно да е той.
Тогава кой ? Аз освен онзи наркобарон в сянка за друг не се сещам.Не видях добре,но май онзи от магазина със Сердар взе угарката на Дългокосия пред телефонната кабина.

# 710
  • Мнения: 3 242
Мисля, че е Лачин като млада, цял живот я тормози.

Най-после му изтриха гадната усмивка на Екта.

# 711
  • Мнения: 28 164
Гласът на певицата от песента много прилича на гласа на Пънар.

# 712
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Джейлин е сънувала страшен сън....Всички и избирали сватбена рокля.....

# 713
  • Мнения: 5 723
Джейлин нали  е с отнети права , или  е само  "консултант" на  ески савджЪ

На  Парс му се стовари целият свят  върху  главата

# 714
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Този мръсник с кокчето, да не вземе отпечатъци от стария кабинет на Ългаз и затова всички да гледат Метин... Как така всеки по всяко време може да влезе в съда Изгуби обаче космите....Какво видяха тогава?

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 22:31 от gostenka68

# 715
  • Мнения: 422
Въх, сега остана да набедят Ългаз....

# 716
  • Мнения: 1 334
набедиха го...

онзи се е върнал и си е взел косъмчето на Ългаз и е подменил уликата...

# 717
  • Мнения: 5 723
Ооооххх  Чънар ,ох.......толкова ли си тъп ?!?!?! дЕдЕ уж го контролираше..... Сега  остава да натопят и Ългаз.

Ха,ха,хааа...Джейлин май ще се "учи" на адвокатура от Ългаз ...а?!?!

# 718
  • Мнения: 28 164
Нали като го биха, пробите изпаднаха в снега, кога успя Rage
Всички знаят, че Ългаз не е способен на манипулация.

# 719
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Изкараха, че косъма е на Ългаз...И той ли е ритнал Джейлин....Ългаз може ли да стреля....
Ужас...толкова лесно манипулират улики...И това е правосъдието на адвокати, като Йекта....
Сема ме направи на луда калинка....Явно това ще е финала на серията...Как ще чакам 7 дни
Озвучката прекъсва много, но в общи линии серията е ясно...Едно се оправя, друго се разваля....Сега ако обвинят и Ългаз...Джейлин три месеца не може да бъде адвокат...

Общи условия

Активация на акаунт