Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда Тема 4

  • 32 581
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 723
Нали като го биха, пробите изпаднаха в снега, кога успя Rage
Всички знаят, че Ългаз не е способен на манипулация.

Може и друг да прави услуга  на  Йекта .
Ей ,доживяхме  да видим  Парс  да се отнесе с уважение и благодарност към Ерен ,без ирония . Дано  да беше  искрен и в дома на Ългаз .

# 721
  • Мнения: 422
Жалко, пак проблем ....значи Йекта стои зад всичко това. Щом толкова много иска да очерни Джейлин и непрекъснато обръща нещата срещу нея. Таман се отпуснаха и за малко бяха щастливи.

# 722
  • Мнения: 884
Е-е-е, неееееее, ако и това стане сериала изпростя! По време на убийството може много лесно да се докаже къде е бил Ългаз. Той и Ерен търсеха Джейлин, гледаха камери и т.н. Дано Сема не е измислила тази простотия. За мен ще пропадне всякакъв интерес. Моля се да не е така.

# 723
  • Мнения: 422
Дедето какво се мотае, а не извади наяве фалшивата диплома на Йекта - дано се сети да го каже на Джейлин.

# 724
  • Мнения: 1 334
целта на Екта е да бъде отхвърлена версията за трети човек и да остане само Джейлин...
и видите ли, Ългаз нарочно подхвърлил ръкавицата...

# 725
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Е-е-е, неееееее, ако и това стане сериала изпростя! По време на убийството може много лесно да се докаже къде е бил Ългаз. Той и Ерен търсеха Джейлин, гледаха камери и т.н. Дано Сема не е измислила тази простотия. За мен ще пропадне всякакъв интерес. Моля се да не е така.
Този мерзавец с кокчето не знае къде е бил Ългаз по време на убийството...Целта им е да пропадне версията за трети човек и виновната да си остане Джейлин...

# 726
  • Мнения: 9 532
Да знаете това с този косъм е уловка да ни побъркат в края на сериала .Или Йекта ги подкупва на ред . Иначе ще се разочаровам от Сема , много плоско излезе това .
НО ще чакаме драги другарчета , нямаме избор .
Впрочем това означава ,че Йекта е поръчителят , така ли ? Или Джунейт , който има най голяма полза , сега той е неоспоримият наследник . Но пък толкова умен човек като Йекта  да не иска истината , а да иска Джейлян да е виновен ?
О, Сема , побърка ни !

# 727
  • Мнения: 3 470
Е, как Ългаз? Нали в кабинета му и на този стол седи вече друг прокурор. Видяхме как същия ден смениха табелката пред вратата на кабинета му.

# 728
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Е, как Ългаз? Нали в кабинета му и на този стол седи вече друг прокурор. Видяхме как същия ден смениха табелката пред вратата на кабинета му.
Явно не са изчистили както трябва стаята....Космите обаче бяха много къси....Къде отива дългата коса от спомените на Джейлин...

# 729
  • Мнения: 3 242
И аз съм разочарована. Все едно и също - уликата изчезнала, уликата подменена.

Такива важни прокурори, а правосъдието им бардак.

# 730
  • Мнения: 422
  Но пък толкова умен човек като Йекта  да не иска истината , а да иска Джейлян да е виновен ?

Седа когато разговаряше с Мердан му каза че това Йекта дори и след този случай пак ще гони Джейлин. Нещо се е случило и той не иска да и прости.

# 731
  • Мнения: 9 532
Нещо не е така както ни го представят. А и се сетих как така изгоряха улики , никой ли няма да се усъмни в така наречената лаборатория ? Защо ни дадоха уликата в снега , онзи Дългокосият кога я донесе ? А и как така по стола има коса на Йългас , даже леко гнусно ми стана , нали вече е дошъл друг човек там ... Работят ни , другарки Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye
Но наистина ще ме е яд , ако Йългас отиде в ареста . Той е толкова чист . Виж Джейлянка си пада малко хулиганка , но той не е за там даже и за минута .Нека Сема не убива надеждата ни за справедливост .

# 732
  • Мнения: 5 723
Вече минаха на брой  епизоди за осигурена работа ,доколкото зависи от екипа .
Изгуби се  остротата на  историята ,много натрупване без развръзка .
Продължавам да се съмнявам в Парс -или крие нещо , или завижда  на Ългаз .

# 733
  • Мнения: 28 164
Озвучката прекъсва много, но в общи линии серията е ясно...Едно се оправя, друго се разваля....Сега ако обвинят и Ългаз...Джейлин три месеца не може да бъде адвокат...

Парс ще стане адвокат на Ългаз Joy Подава оставка и взема лиценз. Нека и той изненада Ългаз и Джейлин, те по два пъти на ден го правят. Joy

И при мен прекъсваше, включвах звука в однокласники.

Сигурно ли е, че това беше кабинета на Ългаз - откъдето вземаше космите. Приличаше на автомобилна седалка.

# 734
  • Мнения: 1 733
космите са къси, предполага се че са от космите на ръката

аз гледах, четох коментари, още ми е хаотичен епизода в главата

имаше много хубави романтични сцени

много ме хвана яд на този с от лабораторията с дългата коса... мижитурко, подкупен, как не го гризе съвестта?!, унищожи кариерата на Ългаз като прокурор и вкара Джейлин в затвора, но това не е най-лошото - уби човек!, а Енгин трябваше да си лежи в затвора.


Сега Ългаз ще трябва и себе си да защитава. Метин като нищо ще му се нахвърли да му чете конско.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт